Cechy, których mężczyźni Alpha chcą od swoich kobiet - Grudzień 2021

Czy po prostu nie masz już dość mężczyzn, którzy nie wiedzą, czego chcą w życiu? Świat ma już dość tych, którzy nie mogą puścić spódniczki mamy i wydają się mieć problemy z dorastaniem.

To, czego na pewno potrzebujesz, to ktoś, kto ma swoje sh * t razem. Potrzebujesz prawdziwego mężczyzny, a nie faceta. Potrzebujesz kogoś, kto potrafi się troszczyć i który nie będzie niedojrzały. Potrzebujesz faceta, który będzie postępował zgodnie z tym, co ma w spodniach. To, czego szukasz, to człowiek alfa, ale czy na pewno jesteś gotowy na randkę z takim facetem?Czy na pewno masz cechy, których mężczyzna alfa potrzebuje u kobiety?

Człowiek alfa jest prawdziwym człowiekiem - często nazywanym stojącym facetem i… wojownik. Inni faceci patrzą na niego z powodu motywacji, inspiracji, a nawet patrzą na niego z nutką zazdrości.

On jest zawsze w centrum uwagi i naprawdę łatwo to zauważyć po wejściu do pokoju, ponieważ jego zewnętrzny wygląd krzyczy „Samiec alfa w pokoju!”.Człowiek alfa jest wytrwały, nie poddający się, a on zawsze będzie ostatnim stojącym człowiekiem. Jest odważny i nie jest tak, że się nie boi, ale akceptuje swoje lęki i staje przed nimi, gdy tylko ma szansę.

Ma świetne poczucie humoru a ludzie uwielbiają być przy nim. Żył i żyje wyjątkowym życiem. Tak, mógł popełnić kilka błędów w życiu, ale nie pozwala mu to na resztę swoich dni. Zamiast tego bierze wszystko w życiu jako lekcję.

cómo convertir a una mujer sexualmente

On jest pokorny i bez względu na to, co osiąga w swoim życiu, nie jest tym, który może się chwalić. Prawdziwy samiec alfa pozwala swoim czynom mówić za niego.Nigdy nie jest najgłośniejszy w pokoju, ponieważ mówi tylko wtedy, gdy jego słowa mają wartość.

Dba o swoją rodzinę i szanuje kobiety. To on biegnie i pomaga kobiecie w potrzebie. Na dodatek zachowuje się jak prawdziwy dżentelmen i pomaga kobiecie spełnić swoje marzenia.

mejores peinados largos para caras redondas

Człowiek alfa ma cel i cel w życiu i robi wszystko, aby je osiągnąć. Jest pracowitym i prawdziwym wojownikiem. Walczy o rzeczy, których pragnie w życiu i nigdy nie martwi się o przyszłość, czy coś pójdzie nie tak. On po prostu nie pozwala sobie na nic, bo ma tak wiele obowiązków w życiu. Wie, że martwienie się nic by nie zmieniło, więc nie jest to dla niego opcja.

Nie musi zadowolić wszystkich. Troszczy się o swoją kobietę i czci ziemię, po której kroczy jego dama, ale nigdy nie pozwoliłby sobie na maniaka kontroli. Jego inteligencja emocjonalna jest na wysokim poziomie i nawet nie pozwoliłby sobie wejść w związek z taką dziewczyną, ponieważ może natychmiast ją dostrzec.

Jest uparty i jednocześnie otwarty. Po prostu pójdzie z jelitami, ale jednocześnie wysłucha innych i zobaczy, czy to, co mówią, ma sens.

Więc jeśli istnieją pewne różnice w jego opinii i opinii o jego damie, on po prostu jej nie zdmuchnie. Nie traktuje swojej damy jako mniej godnej, chociaż niektórzy mogą założyć, że tak się zachowa. Zawsze wysłucha jej pomysłów i uszanuje je, jeśli przedstawi je we właściwy sposób.

On szuka lojalności u kobiety.

Nie musi grać w gry, żeby ją zauważył. To nie jest typ, który go pociąga. Jeśli dziewczyna chce dojrzałego mężczyzny, to ona też musi być dojrzałą kobietą. Musi być wobec niego lojalna i potrzebuje go, aby był dla niej wystarczający. Żadnych gier, żadnych kłamstw - zachowanie w szkole nie jest po prostu opcją dla kobiety alfa.

Jego kobieta musi być mądra.

Człowiek alfa zawsze dąży do czegoś więcej i marzy o wielkich rozmiarach. Pani, która nie może go spotkać na wyższym poziomie, po prostu go nie uciszy. Nie z jego powodu, ale dlatego, że zawsze będzie się czuła, jakby wyprzedzał ją, a to sprawi, że poczuje się mniej godna. Kobieta, która czuje się mniej godna, staje się przywiązana i w końcu zacznie się zachowywać jak dziwak.

Potrzebuje, by mogła z nim rozmawiać o wszystkim i być jego bratnią duszą, nie tylko ciałem, ale także umysłem i duszą.

Zobacz też: Cechy dziewczyny „PERFEKCYJNEJ” (według mężczyzn)

Człowiek alfa oczekuje, że jego towarzysz będzie namiętny.

Oczekuje, że zaopiekuje się sobą. Wiadomo, że lubi dominację, ale nigdy nie zgłosi się do opieki nad dziećmi.

Jego kobietę należy kierować pasją - jej pragnieniami, potrzebami i celami. Oczekuje, że jego partner pomoże mu wspólnie budować życie, które sobie życzą.

¿Comer piña hace que una mujer sepa más dulce?

Nieprzewidywalność jest czymś, co doprowadza ich do szaleństwa wobec kobiet.

Jak już powiedziano, ludzie alfa mają tę silną inteligencję emocjonalną. Mają moc „czytać”, jak czują się inni ludzie i jak będą reagować zgodnie ze swoimi emocjami.

To, co ich interesuje, to kobieta, która nie gra zgodnie z ich zasadami.

Alfa jest uzależniony od kobiety, która może go zaskoczyć i jest tajemnicza. Jeśli kobieta może zafascynować mężczyznę alfa, nigdy go nie straci.

Zaufanie jest najwyższą cechą, jakiej mężczyzna alfa szuka u kobiety.

Okazywanie pewności siebie i asertywności jest tym, na czym polegają kobiety. Alfa ludzie robią, co chcą, kiedy chcą i jak chcą. Potrzebują swoich kobiet, aby zrobiły to samo. Musi być pewna siebie, aby robić to, co chce. Kobieta, która płacze z powodu niepewności, nie będzie tak atrakcyjna dla mężczyzny alfa. Potrzebuje jej, aby uczynić ją niepewną w swoich mocnych stronach i budować siebie, kiedy tylko będzie miała okazję.

Zaufanie to nowi seksowni mężczyźni z gatunku alfa - i to naprawdę trudne.

Mężczyzna alfa potrzebuje swojej kobiety, aby była pewna siebie, wyjątkowa i namiętna. On potrzebuje kobiety, która go nie pociągnie, ale takiej, która pomoże mu zbudować przyszłość dla nich dwojga. On nie potrzebuje egocentrycznej kobiety; wolałby mieć pokorną, która jest gotowa dokonywać wielkich rzeczy w jej życiu, ale która nie szuka aprobaty u innych ludzi.

Jeśli kobieta potrzebuje dorosłego mężczyzny, to sama musi być dorosła. Nie musi ukrywać swoich obaw i może płakać na jego ramieniu, gdy miała zły dzień, ale musi być w stanie funkcjonować bez niego. Musi być swoim „własnym mężczyzną”, aby móc nadążyć za samcem alfa.

por qué los hombres se sienten atraídos por las mujeres

Zobacz też: 7 rzeczy, których kobiety alfa potrzebują od swoich mężczyzn