Daktyle Parmezan-Pecan zawinięte w szynkę prosciutto - Sierpień 2022

[wynik oceny = „5,00”]

Firma nadchodzi, a będziesz gotowy z tym prostym w wykonaniu, imponującym starterem.

cómo hacer la paja perfecta
Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:54Plony:24Czas przygotowania:0godzinydwadzieściamin Czas gotowania:0godzinypiętnaściemin Czas całkowity:0godziny35min Składniki24 połówki orzecha pekan 24 duże daktyle bez pestek 1 kawałek sera Parmigiano-Reggiano 1 opakowanie prosciutto w plasterkach świeżo zmielony czarny pieprzTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F. Umieść orzechy pekan na blasze do pieczenia i piecz 8 do 10 minut lub do momentu, aż lekko przypieczone i pachnące. Chłodny. Podnieś temperaturę piekarnika do 450 stopni F.
  2. Zrób nacięcie wzdłuż każdej daty. Ser Parmigiano-Reggiano pokroić w cienkie paski. Do każdego daktyla wkładaj pół orzesznika i kawałek sera. Ćwierć prosciutto plasterki wzdłuż. Owiń każdą randkę paskiem prosciutto.
  3. Umieść daktyle na blasze do pieczenia; piec 6 minut lub do momentu, gdy prosciutto będzie chrupiące, a ser zmięknie. Daktyle przełożyć na talerz i zmieloną świeżą papryką. Podawać na gorąco, na ciepło lub w temperaturze pokojowej.
prosciutto zawijane daktyle z parmezanu Rita Maas5,00 5

Firma nadchodzi, a będziesz gotowy z tym prostym w wykonaniu, imponującym starterem.