Plusy i minusy randkowania z młodszym facetem, gdy masz 30 lat - Grudzień 2022

Carrie Bradshaw młodszy facet HBO

Wiele kobiet, które znam, woli umawiać się ze starszymi mężczyznami - i hej, rozumiem. Starszy mężczyzna może sprawić, że poczujesz się chroniony, zadbany, młody i seksowny. Trudno to usłyszećtykający zegar biologicznyponad głosem wyrafinowanego dżentelmena polecającego drogą whisky. Wygląda na to, że niezależnie od mojego wieku (i uwaga spoilera: jestempo trzydziestceteraz), stwierdziłem, że mówię „chłopaki w moim wieku nie mają wspólnego gówna”. Nawet kiedy byłem na Tinderze, ustawiłem swój minimalny wiek na kilka lat starszego ode mnie, ponieważ nie interesowało mnie umawianie się z młodszymi. Ale potem poznałem Bena (imię zostało zmienione, aby chronić zbyt wrażliwych). Ben zmienił moje poglądy na młodszych facetów - bo tak naprawdę słowo to brzmichłopaktutaj, nie mężczyzna (i, cześć, jestem kobietą, a nie dziewczyną) - do góry nogami i sprawił, że dostrzegłem zalety i wady umawiania się z młodszym facetem, jak ...

Pro: Pokazał mi, jak daleko zaszedłem

To może być samolubne - właściwie jest to w 100 procentach samolubne - ale to prawda. Kiedy byliśmy razem, Ben był zagubioną owieczką w lesie; przestraszony, pełen wątpliwości, bezkierunkowy. Pamiętam, że sam byłem małym owieczkiem w wieku dwudziestu kilku lat. Było mi go żal i zrozumiałem, przez co przechodzi, ale poczułem ulgę, gdy dowiedziałem się, że te lasy są za mną. Nie jestem już zagubioną owieczką, a raczej pewnym siebie, seksownym lwem. Przepraszam, że nazwałem się seksownym lwem, ale widząc, jak bardzo był zdezorientowany, uświadomiłam sobie, że już nim nie jestem.Wada: O wiele więcej zorientowałeś się, niż on

Walczyłem jako dwudziestokilkuletni i rozumiem naturę walki, ale budowanie partnerstwa z kimś, kto dopiero zaczyna swoją własną, kruchą ścieżkę do dorosłości, jest frustrujące. Często stwierdzałem, że mówiłem „kiedy byłem w twoim wieku” i nienawidziłem tego. Co ja, babcia ?! Czasami czułem się, jakbym był bardziej nauczycielem niż dziewczyną. Niczego się od niego nie nauczyłem, bo już znalazłem odpowiedzi na swoje pytania.

Pro: On nie może pomóc, ale jest pod wrażeniem Ciebie

Jestem bardzo dumny z moich osiągnięć i nie potrzebuję mężczyzny, aby je potwierdził, ale nie mówię, że komplementy nie są przyjemne! Nie jestem jeszcze w idealnym miejscu - moja kariera jest, no cóż, praca w toku, wszystkie moje meble są nadal z Ikei, aw lodówce są rzeczy, które kupiłem za rządów Busha. Ale ponieważ w zasadzie mieszkał w forcie starych pudełek po pizzy, pomyślał, że mam to razem. Mam konto oszczędnościowe, działający ekspres do kawy i uporządkowaną półkę na książki - rzeczy, o których mógł sobie tylko życzyć. Spojrzałem na swoje rzucane poduszki - które kiedyś wydawały mi się tanie - i po raz pierwszy pomyślałem: „czekaj, czy faktycznie jestem królową świata?”.

Rachel i oznacz przyjaciół

Umawianie się z młodszym facetem też nie wyszło Rachel Green, więc ...NBC

Wada: On nie może zaplanować gówna

Gdybym utknął na bezludnej wyspie, chciałbym mieć trzy rzeczy: mój kalendarz Google, mój iCal i mój dziennik punktorów. Więc tak, byłem rozczarowany brakiem umiejętności planowania przez moich byłych chłopaków w porównaniu z moimi własnymi, ale Ben sprawił, że wyglądali jak profesjonalnych księgowych. Zacząłem go usprawiedliwiać. Zapamiętałem scenariusz, który miał powiedzieć moim przyjaciołom, kiedy będzie ciągle kaucał. `` No wiesz, przeszedł od swojego college'owego stylu życia, w którym miał regularne zajęcia, do stałej pracy dziennej, do, no wiesz, nie znajdując potrzeby planowania czegokolwiek lub umieszczania wydarzeń w kalendarzu, ale napisał mi dzisiaj SMS-a, więcnic nam nie jest”. Wolałem raczej dać mu swobodę, niż wprost nazwać go niedojrzałym. Ale tak naprawdę, jeśli ktoś zapomni, że ma z tobą randkę, ponieważ onnie zapisał tego, to po prostu smutne.

Pro: Zmieniło to sposób, w jaki myślę o standardach urody

Zawstydzenie nie jest uczuciem, które znam zbyt dobrze (patrz: pewny siebie, seksowny komentarz lwa), ale na początku trochę się wstydziłam spotykać się z młodszym mężczyzną. Nie czułam się kobieca. Były nawet chwile, kiedy myśl o naszej różnicy wieku sprawiała, że ​​czułem się wyższy i wyższycięższypotem go. Ale, wow, to było głupie. Jak tylko przestałem się pieprzyć, poczułem się niesamowicie. Czułem się żywy! Wkrótce chciałem wszystkim powiedzieć: „Umawiam się z młodszym facetem, czy to nie jest całkowicie postępowe z mojej strony !?” Dzięki temu poczułem się lepiej, jeśli chodzi o sposób, w jaki ludzie romantyzują młodość i mają nierealistyczne standardy piękna. Ten młodszy facet uważał, że moje kurze łapki są seksowne. poczułemwspaniały.

Wada: Zostajesz Jego Mamą

RobięTwójaby upewnić się, że nie zajdę w ciążę, więc ciągle zastanawiałem się, jak mam teraz matkować tę 25-latkę? Poświęcałem tyle czasu, ucząc go różnych rzeczy, mając do niego cierpliwość. Robiąc mu posiłki i planując, ucząc go o wystroju domu ... Czułem się nawet, jakbym wydawał na nas więcej pieniędzy niż on. Ben oczekiwał, że będę go cały czas pocieszać, nie dając w zamian zbyt wiele. Był kochający, ale samolubny, wpadał w napady złości, nie spodziewając się konsekwencji. Jego mama kocha go bezwarunkowo, ale przepraszam, stary, moja miłość ma pewne warunki. (A w międzyczasie kup zasłony! Kup trochę roślin! Ugotuj własny obiad!)Podczas naszego związku nauczyłem się sporo o sobie i mam tylko nadzieję, że nauczył się ode mnie. Ale co najważniejsze, zdałem sobie sprawętylko czas może naprawdę zmienić chłopca w mężczyznę.

corte pixie para cara cuadrada 2017

PodążaćCarly na Twitterzei podążajRedbook na Facebooku.