List z obietnicą dla mnie: wszystko będzie dobrze bez niego

List z obietnicą dla mnie: wszystko będzie dobrze bez niego

Hej ty. Wiem, że jesteś nie tylko załamany i zdruzgotany.W końcu jesteś mądrą dziewczyną i doskonale zdajesz sobie sprawę, że prędzej czy później Twój ból serca minie. Największym problemem jest to, żejesteś przestraszony.

Boisz się, że musisz dalej żyć bez tego mężczyzny u twego boku. Bez człowieka, o którym myślałeś, że jest twoją drugą połową i bez człowieka, który cię dopełnił.Przez te wszystkie lata byłeś przekonany, że był twoim zbawicielem i jedyną osobą utrzymującą cię przy życiu. Widziałeś w nim powód do życia, największą motywację i przyczynę swojego istnienia.

Wkładasz całą swoją energię w swój związek. Byłeś gotowy zrobić wszystko, by trzymać go przy sobie.

ya no quiero estar casada con mi esposo

Straciłeś wszystkich, bo cię o to prosił. Twoi przyjaciele nie byli wystarczająco dobrzy, twoja rodzina nie chciała cię dobrze i odciąłeś się od nich wszystkich.Przede wszystkim-zgubiłeś siebie. Dziewczyna, którą byłeś, zanim się pojawił, przestała istnieć. Zniszczył ją, wyrzucił jej niewinną duszę i zabił ją duchowo.

Nie byłaś już osobą, córką ani przyjacielem. W rzeczywistości nie byłaś już kobietą.Miałeś tylko rolę jego dziewczyny i dla ciebie nie było świata poza twoim związkiem.

Z czasem ten człowiek stał się centrum twojego wszechświata.smutna dziewczyna patrząca na mężczyznę śpiącego obok niego w łóżku

Jedyna osoba, która sprawiała, że ​​czułeś się bezpieczny i chroniony, jedyny, który potrafił wywołać uśmiech na Twojej twarzy i jedyny żyjący człowiek, który mógł Cię uszczęśliwić.

¿Cómo ayuda la fibra a perder peso?

Jednakże,teraz go nie ma. Zostawił cię w zawieszeniu i porzucił, kiedy najbardziej go potrzebowałeś.

Więc nie sądzisz, że dasz sobie radę bez niego. Widziałeś w nim swoją skałę, bezpieczną przystań i sanktuarium.

Myślisz, że tracąc go, straciłeś wszystko, co cenne w swoim życiu.Jesteś przekonany, że łamiąc ci serce, złamał również ciebie nie do naprawienia.

Cóż, powiem ci, że to nie może być dalsze od prawdy. Faktycznie,Jestem tutaj, aby ci obiecać, że bez niego będzie ci dobrze, chociaż prawdopodobnie teraz mi nie wierzysz.

Nie będziesz za nim tęsknić na zawsze. W rzeczywistości pewnego dnia obudzisz się z uśmiechem na twarzy i zdasz sobie sprawę, że ten mężczyzna nie był pierwszą rzeczą, o której pomyślałeś.

Nauczysz się żyć bez jego obecności. Zapamiętasz, kim naprawdę jesteś, i znów staniesz się niezależny i potężny.

Zrozumiesz tojesteś więcej niż wystarczająco, aby się uszczęśliwić. Że nie potrzebujesz go, żeby miał plecy i że to on nie pozwalał ci osiągnąć pełnego potencjału.

Widzisz, ten facet włożył wiele wysiłku w to, żebyś czuła się bezradna. Chciał, żebyś myślał, że nie jesteś w stanie żyć samodzielnie i potrzebujesz go, by przetrwać w tym trudnym świecie.

kobieta na szczycie góry siedząca obserwująca chmury w złotą godzinę

Tylko w ten sposób mógł trzymać cię przy swoim boku.Sposób, w jaki sprawi, że będziesz od niego emocjonalnie zależny i jak zmieni cię w jego ofiarę.

lo que los hombres realmente piensan de tu cuerpo

Jednak po pewnym czasie zrozumiesz, że faktycznie wyświadczył ci przysługę, kiedy zostawił cię, by walczyć samemu.

Tak, kazał ci ukryć silną kobietę, którą byłaś przed nim.

Jednak ta kobieta wciąż tam jest, zakopana gdzieś w tobie – wystarczy włożyć trochę wysiłku w kopanie na tyle głęboko, żeby cię znaleźć.

Tak, zmiażdżył twoje serce na milion małych kawałków. Niemniej jednak zapewniam cię, że masz wszystko, czego potrzeba, aby skleić każdy z nich z powrotem.

Zaufaj mi jednak, kiedy ci to powiemnie złamał cię, bo jesteś silniejszy. Jesteś ze stali i powstaniesz z popiołów jak feniks.

Nie będę cię okłamywał; blizny pozostaną. Te bolesne rany na całej twojej duszy w końcu się zagoją, ale zostawią ślad.

Nie, nie będą boleć wiecznie. Zamiast tego posłużą ci jako przypomnienie wszystkiego, czego musiałeś doświadczyć…

… jako przypomnienie, że przeszedłeś przez piekło, ale byłeś wystarczająco silny, aby wrócić z niego potężniejszy niż kiedykolwiek.

Będą ci służyć jako przypomnienie twojej siły i przetrwania.

List z obietnicą dla mnie: wszystko będzie dobrze bez niego