Polędwiczki wieprzowe Carnitas Tacos - Styczeń 2022

Podawaj tę delikatną grillowaną wieprzowinę w tacos do samodzielnego złożenia z różnymi salsami i dodatkami. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:175Plony:8Składnikidwa polędwiczki wieprzowe do. Twoja ulubiona sucha pasta do wieprzowiny Oliwa z oliwekTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Lekko spłaszcz każdą polędwicę wieprzową tłuczkiem do mięsa lub wałkiem do grubości 1 cala. Każdą polędwicę natrzeć na całej powierzchni suchym natarciem wieprzowym. (Polędwiczki można natrzeć, zawinąć i przechowywać w lodówce do 8 godzin przed gotowaniem).
  2. Lekko posmaruj wieprzowinę oliwą z oliwek i grilluj na rozżarzonych węglach (lub grilluj 4 cale od źródła ciepła) 5 do 7 minut z każdej strony.
  3. Wyjmij na deskę do krojenia i luźno podepnij folią. Odstaw na 10 minut lub do momentu, gdy temperatura wewnętrzna osiągnie 150 stopni F. Pokrój ziarno w cienkie plasterki.
  4. Podawaj w gotowych tacos z różnymi salsami i dodatkami.
polędwiczki wieprzowe carnitas tacosPodawaj tę delikatną grillowaną wieprzowinę w tacos do samodzielnego złożenia z różnymi salsami i dodatkami.