Wieprzowina i Bok Choy z Sosem z Czarnej Fasoli - Październik 2021

Zachowaj w tym roku noworoczne postanowienie dotyczące zdrowego odżywiania dzięki temu prostemu przepisowi na niskotłuszczową wieprzowinę i sos Bok Choy z sosem z czarnej fasoli. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:218Plony:4Czas przygotowania:0godziny12min Czas gotowania:0godziny14min Czas całkowity:0godziny26min Składniki3/4 funta polędwiczki wieprzowe 1 1/2 łyżeczki. skrobia kukurydziana 1 1/2 łyżeczki. sos sojowy o obniżonej zawartości sodu 1/4 c. sos z czarnej fasoli z czosnkiem 1 łyżka. ocet z wina ryżowego 1 łyżka. woda 1 1/2 łyżki. olej rzepakowy 3/4 funta baby bok choy 1 duża żółta papryka 4 uncje średniej wielkości grzyby shiitake 1 łyżeczka. starty obrany świeży imbir świeżo zmielony pieprzAkompaniament:Ryż brązowy (opcjonalnie)Ten moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W średniej misce wrzuć wieprzowinę ze skrobią kukurydzianą i sosem sojowym. W małej filiżance wymieszaj sos z czarnej fasoli, ocet i wodę; odłożyć na bok.
  2. Podgrzej 2 łyżeczki oleju na dużej, głębokiej patelni z nieprzywierającą powłoką na dużym ogniu. Dodaj wieprzowinę; gotować, mieszając, aż się zarumieni i straci większość swojego surowego wyglądu, około 2 minut. Przełóż na talerz.
  3. Zmniejsz ogień do średnio wysokiego i dodaj kolejne 2 łyżeczki oleju na patelnię. Dodaj kapustę bok choy, pokrój bokiem do dołu i smaż, aż pokrojona powierzchnia lekko się zarumieni, około 2 do 3 minut. Kontynuuj gotowanie, obracając kawałki, aż łodygi kapusty chińskiej zaczną mięknąć, 2 minuty dłużej. Przełóż na talerz z wieprzowiną.
  4. Pozostałą 1 łyżeczkę oleju dodaj na patelnię z papryką, pieczarkami i imbirem. Gotuj, mieszając, 3 minuty. Dodać mieszankę z czarnej fasoli, wieprzowinę i bok choy; gotować, mieszając, aż sos równomiernie pokryje wszystko, a kapusta chińska będzie miękka, około 2 minuty. W razie potrzeby podawaj z brązowym ryżem.
Wieprzowina i Bok Choy z Sosem z Czarnej Fasoli Kate SearsZachowaj w tym roku noworoczne postanowienie dotyczące zdrowego odżywiania dzięki temu prostemu przepisowi na niskotłuszczową wieprzowinę i sos Bok Choy z sosem z czarnej fasoli.