Plum-Berry Cobbler - Styczeń 2022

Szewc składa się z głębokiej patelni ze świeżymi owocami zapieczonymi z polewą przypominającą herbatniki. Ten wykorzystuje soczyste śliwki, jabłka i jagody. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:280Plony:8Składniki nadzienia:1/4 c. cukier 1 łyżka. mąka 2 łyżeczki. starta skórka z cytryny lub pomarańczy łyżeczka Sól 3/4 funta czerwone śliwki dwa średnie jabłka Golden Delicious 1 pkt. jagodyPosypka szewcowa:1 1/2 c. mąka 2 łyżki stołowe. cukier 2 1/2 łyżeczki. proszek do pieczenia 1/4 łyżeczki. Sól 4 łyżki. zimne niesolone masło do. śmietana ciężka lub bitaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F.
  2. Przygotuj nadzienie:W małej misce wymieszaj cukier, mąkę, skórkę z cytryny i sól. W dużej misce wrzuć owoce z mieszaniną cukru. Przenieś do szklanej formy do pieczenia 7 x 11 cali.
  3. Zrób polewę szewcową:W dużej misce wymieszaj mąkę, cukier, proszek do pieczenia i sól, aż dobrze się połączą. Blenderem do ciasta lub 2 nożami pokroić na maśle, aż mieszanina będzie przypominać gruboziarnistą bułkę. Dobrze ułóż na środku suchych składników i wymieszaj wystarczająco dużo śmietany, aby zwilżyć miksturę (zacznij od 1/3 filiżanki i dodaj 2 lub 3 więcej łyżek stołowych, jeśli to konieczne, aby zwilżyć ciasto). Przełóż na lekko posypaną mąką powierzchnię i ugniataj ciasto 3 lub 4 razy lub tylko do momentu, gdy się połączy.
  4. Lekko posypanymi mąką dłońmi wytrzeć ciasto o grubości 1/2 cala. Okrągłym nożem do ciastek 2 1/2 cala lub szklanką wodną posypaną mąką pokrój krążki i ułóż na owocach. W razie potrzeby przeładuj skrawki, aby uzyskać 8 rund. Piec 20 do 25 minut lub do momentu, aż ciastka będą złotobrązowe, a owoce będą gorące i delikatne. Podawać na ciepło lub w temperaturze pokojowej.
śliwka Getty Images / StockDiscGetty ImagesSzewc składa się z głębokiej patelni ze świeżymi owocami zapieczonymi z polewą przypominającą herbatniki. Ten wykorzystuje soczyste śliwki, jabłka i jagody.