Proszę, nie bierzcie mojej dobroci za słabość - Grudzień 2021

Jestem miłą dziewczyną. W rzeczywistości zostałem wychowany przez moich rodziców, aby być jednym. Wierzę, że wiele dziewcząt zostało wychowanych w ten sam sposób.

Kiedy byłem małą dziewczynką, zarówno rodzice, jak i nauczyciele mówili mi, jak mam się zachowywać. Szanuj wszystkich, bądź uprzejmy, nie wypowiadaj złych słów… I zrobiłem to. Nadal mam.Zawsze staram się być miły i nie krzywdzić ludzi. Szczerze mówiąc, czuję się znacznie lepiej, gdy jestem uprzejmy dla innych. Bycie podłym to po prostu nie mój styl.

de pelo corto a pelo largo

Ale jest jedna rzecz, która czasem mnie wariuje ... Mam dość ludzi, którzy widzą moją dobroć jako moją słabość.Nie, nie jestem słaby, jeśli pozwolę przyjacielowi płakać na moim ramieniu o drugiej w nocy. Nie, nie jestem słaby, jeśli dam miejsce starszej osobie. Nie, nie jestem słaby, jeśli traktuję i szanuję kelnerów tak, jak szanuję mojego szefa.

Zawsze staram się przejść przez złe czasy z uśmiechem na twarzy. Staram się wyrażać swoje opinie, nie raniąc niczyich uczuć. Po prostu jestem tym, kim jestem.

Nie mówię, że jestem idealny, bo nikt nie jest. Popełniłem tyle błędów w życiu, jak wszyscy inni. Mam kilka wad.Gdybyś mnie częściej spotykał, poznałbyś mnie lepiej. Czasami mogę być tak niepewna i wyczerpana, ale to na pewno nie oznacza, że ​​jestem słaby.

gente haciendo el bien en el mundo

Ładne dziewczyny są znacznie silniejsze niż myśli społeczeństwo. Trzeba tyle odwagi, by znaleźć siłę, by być dobrym w towarzystwie toksycznych ludzi. Bez względu na to, jak bardzo ludzie starają się mnie obalić, jaśnieć jaśniej. Zawsze znajdę we mnie siłę.

Staram się żyć pełnią życia. Mam cele i plany i chętnie je realizuję.

Bycie miłym nie oznacza, że ​​pozwolę ci mnie wykorzystać. Dorastając, nauczyłem się mojej lekcji. Uznałem, że nie pozwolę nikomu być dla mnie złośliwym tylko dlatego, że jestem miły. Na pewno będę walczyć.

Tylko dlatego, że jestem słodki, nie oznacza to, że będę spokojnie znosić twoje bzdury * t.

Słuchaj, nie jestem głupi. Całe życie zajęło mi stanięcie w obronie siebie. Uświadomiłam sobie, że muszę się kochać i akceptować, aby inni mogli mnie szanować. Wciąż uczę się mówić „NIE” i przestać czuć się źle po tym, jak mówię to na głos. Mam swoje wady i słabości, tak jak wszyscy inni.

Zobacz też:14 rzeczy, które każda dwudziestokilkuletnia kobieta powinna dowiedzieć się o miłości i życiu

Może to źle, ale zwykle oceniam ludzi na podstawie ich zachowań wobec innych. Nie lubię przebywać w towarzystwie ludzi, którzy szukają lepszej pozycji po prostu przechodząc nad innymi.

6 semanas de embarazo sangrando y calambres

Nie chcę być otoczony ludźmi, którym przeszkadza moja dobroć. Nie mam zamiaru się zmieniać dla nikogo!

Musimy przestać traktować dobroć jako rodzaj zaburzenia. Jestem zmęczony nieporozumieniem wszystkich.

Uważam, że bycie miłym nie oznacza, że ​​pozwalasz się degradować. Zapewniam cię - nie jestem tym, który strzec będzie twoich pleców, jeśli wielokrotnie mnie nie szanujesz. Mam swoje granice. Jestem miły, ale nie głupi.