Pizza z pracami - Styczeń 2022

Przykryj pizzę mnóstwem grzybów, papryki i pepperoni, aby uzyskać proste kolorowe danie, którym łatwo się podzielić. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:228Plony:6Czas przygotowania:0godziny25min Czas gotowania:0godziny25min Czas całkowity:0godzinypięćdziesiątmin Składniki2 łyżki stołowe. Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 1 ząbek czosnku 1/2 funta różne świeże grzyby (biały guzik, shiitake, ostryga) 1 Cz. cienko pokrojone paski czerwonej i żółtej papryki 2 łyżeczki. posiekane świeże liście oregano 1/4 łyżeczki. Sól koszerna 1/4 łyżeczki. świeżo zmielony czarny pieprz 1 lb. świeże lub rozmrożone mrożone ciasto na pizzę do. sos do pizzy dwadzieścia pokrój pepperoni 8 uncji. świeża mozzarella 2 łyżki stołowe. tarty parmezanTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej olej i czosnek na patelni na średnim ogniu. Dodaj grzyby, paprykę, oregano, sól i pieprz; smażyć 4 minuty; chłodny. Umieść kamień do pizzy na dolnej półce piekarnika; rozgrzej piekarnik do 500 stopni F.
  2. Lekko posypana mąka powierzchnia robocza. Położyć jeden kawałek ciasta na odkurzonej powierzchni (pozostały kawałek przykryć ręcznikiem kuchennym), odwracając na wierzch mąką. Trzymając palce płasko, wciśnij ciasto do krążka. Kontynuuj spłaszczanie dysku, wypychając go i przerzedzając. Rozłóż kółko ciasta na zaciśniętych pięściach i z opuszczonymi kciukami przesuwaj ręce w górę iw dół, ciągnąc i rozciągając równomiernie ciasto, aż osiągnie średnicę od 10 do 12 cali, utrzymując krawędź nieco grubszą niż reszta. Wyciśnij ciasto na patelnię do pizzy.
  3. Mąkę posmarować skórką do pizzy lub blachą do pieczenia bez brzegów. Ciasto wyłożyć na skórkę. Rozłóż 1/3 szklanki sosu na cieście z dokładnością do 1 cala od krawędzi. Ułóż połowę smażonych warzyw, pepperoni i mozzarelli na sosie; posyp połową parmezanu. Wsuń pizzę na kamień do pieczenia; piec 8 do 10 minut, aż będą chrupiące i złocisto-brązowe. Przełóż na deskę i pokrój na 6 klinów. Powtórz dla drugiej pizzy.

    Informacje żywienioweopiera się na jednym kawałku pizzy.
pizza z pracami John KernickPrzykryj pizzę mnóstwem grzybów, papryki i pepperoni, aby uzyskać proste kolorowe danie, którym łatwo się podzielić.