Sałatka Makaronowa Z Krewetkami i Śnieżnym Groszkiem - Marzec 2023

Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:400Plony:4Czas gotowania:0godzinydwadzieściamin Czas całkowity:0godziny40min Składniki1/2 funta makaron muszelki 3/4 funta Krewetka 1/4 funta groszek śnieżny 2 łyżki stołowe. Oliwa z oliwek 2 łyżki stołowe. świeży sok z limonki 1 ząbek czosnku 3/4 łyżeczki. chili w proszku 1 papryczka jalapeno 1 łyżeczka. skórka z limonki 3/4 łyżeczki. Sól 3 łyżki. czerwona cebula do. pieczona czerwona papryka do. mrożona kukurydzaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Ugotuj makaron w dużym garnku z osoloną wrzącą wodą, aż będzie al dente, około 14 minut. Odcedź, spłucz zimną wodą, aż ostygnie. Opróżnij ponownie.
  2. W tym samym garnku zagotuj 1 cal wody. Dodaj krewetki i gotuj, aż będą gotowe, około 2 minut. Dodać groszek śnieżny; odcedzić i spłukać zimną wodą, aż ostygnie. Dobrze odcedź. Wytrzyj do sucha papierowymi ręcznikami.
  3. W dużej misce wymieszaj olej, sok z limonki, czosnek, chili w proszku, papryczkę jalapeno, skórkę z limonki i sól. Ubijaj do wymieszania. Dodaj makaron, krewetki i groszek śnieżny, czerwoną cebulę, pieczoną paprykę i kukurydzę. Wymieszaj do połączenia. Podawać w temperaturze pokojowej lub na zimno.
makaron-sałatka-krewetki-groszek-193 Czerwona książka