Część mnie umarła, kiedy się na tobie dałem - Grudzień 2021

Wiesz, że starałem się, abyśmy wypracowali. Wiesz, że dałem ci wszystko, co miałem, a ty doskonale wiesz, ile zainwestowałem w naszą miłość.

Wiesz, że zrobiłem wszystko, aby uczynić cię lepszym człowiekiem. Wiesz, że byłem gotów przenosić góry dla ciebie i że twoje szczęście było dla mnie najważniejsze.Wiesz, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, bez względu na wszystko. Byłem tam, kiedy wszyscy odwrócili się od ciebie.

Nie byłam tylko twoją dziewczyną - byłam twoją przyjaciółką, twoim ramieniem do płaczu, twoim doradcą… Byłem twoją rodziną.

Ale nigdy tego nie doceniałeś. Nigdy mnie nie doceniłeś.Brałeś mnie za pewnik, zakładając, że zawsze będę przy tobie. Każdy był zawsze ważniejszy ode mnie - twoi przyjaciele, rodzina, praca, inne dziewczyny w twoim życiu.

Miałeś więcej szacunku dla tych wszystkich ludzi, którzy cię zdradzili wiele razy, niż dla mnie, który zawsze trzymał się twojego boku przez grube i cienkie.

Bez względu na to, co się wydarzyło i ile z siebie ci dałem, byłem ostatnim miejscem w twoim życiu.Miałem nadzieję, że w końcu się zmienisz. Miałem nadzieję, że zobaczysz, jak bardzo cię kocham i że żadna inna kobieta nigdy cię nie pokocha tak jak ja.

Naprawdę wierzyłem, że doznasz zmysłów i dlatego zostałem za każdym razem, gdy chciałem od ciebie odejść.

Oczywiście nie zawsze tak było. Miałeś swoje chwile i miałeś swój sposób na utrzymanie mnie przy sobie. Ilekroć zobaczyłeś, że zamierzam cię zostawić, zamieniasz się w najbardziej troskliwego i kochającego faceta na świecie.

I tak długo trzymałem się tych chwil, myśląc, że to dowód na twoją miłość, ale jak tylko zobaczysz, że nigdzie się nie wybieram, powrócisz na swoje stare sposoby.

A kiedy patrzę na rzeczy z tego punktu widzenia, nigdy nie będę pewien, czy kiedykolwiek mnie kochałeś naprawdę, czy też po prostu lubiłeś mieć kogoś, kto tak bardzo cię kocha.

Kiedy o tym myślę, nie ma to teraz znaczenia.

Jedyne, co jest ważne, to to, że się zmęczyłem. Zmęczyło mnie twoja prawie miłość. Zmęczyło mnie błaganie o uwagę.

Mam dość czekania, aż wybierzesz mnie spośród wszystkich innych. I jedyną rzeczą, która mogła mnie zrelaksować, było: Pozbyć się nagromadzonego stresu

Po wielu latach w końcu miałem odwagę odejść od ciebie. Nie wiem, co to była ostatnia słoma ani co skłoniło mnie do podjęcia tej decyzji.

Wiem tylko, że była to jedna z najtrudniejszych decyzji w moim życiu.

Wiem, że prawdopodobnie uważasz, że było to dla mnie łatwe. Wiem, że nie chcesz sobie przyznać, jak bardzo mnie zraniłeś, więc prawdopodobnie łatwiej ci myśleć, że odeszłam od ciebie, ponieważ stałam się samolubna lub przestałam cię kochać.

Ale to nie może być dalsze od prawdy.

Nie możesz sobie nawet wyobrazić, ile siły zajęło mi zrezygnowanie z ciebie. Może to zabrzmieć głupio, ale była to jedna z najodważniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem.

Mimo wszystkiego, przez co mnie przeszedłeś, nadal obwiniałem się za to, że ode mnie odszedłeś. Myślałem, że jestem samolubny, że cię zostawiłem.

Byłem przerażony, gdybyś mógł to zrobić beze mnie.

Wiem, że wszyscy wokół uważają, że jesteś twardym facetem, który może wziąć wszystko, co życie mu rzuca. Wiem, że zawsze chciałeś zaprezentować się jako ktoś, kto jest w stanie żyć bez nikogo po twojej stronie.

Ale znam cię lepiej. Wiem, że masz także wrażliwą, wrażliwą stronę. I ciągle myślę o twojej stronie. Zastanawiam się, czy potrzebujesz mojej ręki, aby pomóc ci przejść przez życie.

Zastanawiam się, czy tęsknisz za mną, czy kiedykolwiek o mnie myślisz. Chociaż moje ego chciałoby, aby było to prawdą, ostatnią rzeczą, jakiej pragnę, to byście cierpieli.

Nie mam wobec ciebie urazy - wybaczam ci wszystko, ponieważ wiem, że to było najlepsze, co mogłeś zrobić. Zawsze będziecie dla mnie wyjątkowi, a ja będę się za was modlić tak długo, jak oddycham.

Naprawdę chcę, żebyście byli szczęśliwi, ponieważ chcę pamiętać wszystkie dobre rzeczy, które dzieliliśmy. Właściwie chcę, żebyśmy oboje byli szczęśliwi. Po prostu smutno mi, że nie mogliśmy osiągnąć tego szczęścia razem.

Piszę to do was, ponieważ chcę, abyście zrozumieli, jak wiele poddania się ze mnie zabraliście. Chcę, żebyście wiedzieli, jakie to było dla mnie druzgocące.

películas de terror basadas en la vida real

Chcę, żebyś wiedział, że to była moja ostatnia opcja, ale po prostu nie mogłem już być w tym destrukcyjnym związku.

Przede wszystkim chcę, abyście wiedzieli, że połowa mnie zmarła, kiedy się poddałem. A druga połowa mnie nigdy sobie tego nie wybaczy.