Rodzice nie są zadowoleni z ofensywnej sceny w Peter Rabbit - Styczeń 2022

film o króliczku peter Zdjęcia Sony

Rodzice prawdopodobnie czule wspominają Beatrix PotterPiotruś Królikksiążki, które były pełne uroczych opowieści o psotnym króliczku kradnącym warzywa, który nosił kurtkę i buty.

mejores cortes de pelo para caras redondas 2017

Ale po obejrzeniu nowegoPiotruś Królikspin-off, matki i tatusiowie - oraz ich dzieci - mogli pozostać z niezbyt szczęśliwymi wspomnieniami. Film, który ukazał się w piątek, przedstawia Toma McGregora, siostrzeńca wieloletniego wroga Petera, rolnika pana McGregora. Tom ma alergię na jeżyny, fatalną wadę, którą Peter później wykorzystuje na swoją korzyść.film o króliczku peter Zdjęcia Sony

W walce o przejęcie kontroli nad ogrodem króliki rzucają w Toma owocami i warzywami, zanim Peter w końcu używa procy, by strzelić mu jeżyną do ust. Tom musi wstrzyknąć sobie swój EpiPen, wpada w szok anafilaktyczny, a następnie upada.

Wiadomości szybko się rozeszły, a rodzice rozpoczęli kampanię na Twitterze pod hasłem #BoycottPeterRabbit. „Jestem prawie pewna, że ​​Beatrix Potter będzie teraz obracać się w grobie” - powiedziała jedna z mam The New York Times w wywiadzie.

Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

W sobotę organizacja Food Allergy Research and Education opublikowała na Facebooku ostrzeżenie, że scena ta może denerwować widzów, którzy mają alergie.

Ta zawartość jest importowana z Facebooka. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Firma Sony Pictures odpowiedziała na obawy widzów wkomunikatmówiąc: „Alergie pokarmowe to poważny problem. Nasz film nie powinien był lekceważyć archnemezis Petera Rabbita, pana McGregora, uczulonego na jeżyny, nawet w kreskówkowy, slapstickowy sposób.que decirle a tu hombre en la cama

„Szczerze żałujemy, że nie jesteśmy bardziej świadomi i wrażliwi na tę kwestię i naprawdę przepraszamy”.

Śledź Redbook na Instagramie.