Sos z patelni do pieczonego kurczaka - Sierpień 2022

Przygotuj domowy sos, używając soków z pieczonego kurczaka. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:piętnaściePlony:1Puchar Składniki1/4 c. sok cytrynowy 1 3/4 c. bulion drobiowy o obniżonej zawartości sodu 1 łyżka. posiekana pietruszka 1/4 łyżeczki. świeżo zmielony czarny pieprzTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Do gotowanej brytfanny dodaj sok z cytrynyPieczony kurczak z ziołami cytrynowymiustawić na 2 palnikach kuchennych na średnim ogniu. Doprowadź soki do wrzenia i gotuj na wolnym ogniu, zdrapując drewnianą łyżką zarumienione kawałki z dna i boków patelni. Wlać mieszaninę do separatora sosów; powoli wlej soki z powrotem do brytfanny i wyrzuć tłuszcz pozostający w separatorze.
  2. Dodaj kolejny rosół z kurczaka na patelnię i gotuj na wolnym ogniu, aż sos zmniejszy się do około 3/4 filiżanki. Wszystkie nagromadzone soki z półmiska z kurczakiem dodaj do sosu z pietruszką i czarnym pieprzem.
pieczony kurczak w sosie z patelni Jonny valiantPrzygotuj domowy sos, używając soków z pieczonego kurczaka.