Szynka W Marmoladzie Pomarańczowej - Styczeń 2022

Szynka to najłatwiejsza rzecz do podania, gdy chcesz przygotować jedzenie i cieszyć się zabawą. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:250Plony:8Czas przygotowania:0godziny5min Czas gotowania:dwagodziny0min Czas całkowity:dwagodziny5min Składniki1 W pełni ugotowana szynka pokrojona w spirale z kością i golonką 1/2 c. marmolada ze słodkich pomarańczy 3 łyżki. Jasnobrązowy cukier 1/4 łyżeczki. mielone goździki 2 łyżeczki. ocet jabłkowyTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 300 stopni F. Wyrzuć plastikowy krążek zakrywający kość szynki. Szynkę zawiń w arkusz wytrzymałej folii o szerokości 18 cali. Umieść szynkę na dużej brytfannie, ściętą stroną do dołu.
  2. Piec 1 1/4 godziny. Wyjmij szynkę z piekarnika i odwiń folię, aby odsłonić powierzchnię szynki.
  3. W małej filiżance wymieszaj marmoladę, brązowy cukier, goździki i ocet; pędzelkiem na szynkę. Włożyć szynkę z powrotem do piekarnika; piec 45 minut do 1 godziny lub do momentu, gdy temperatura wewnętrzna między plasterkami zarejestruje 130 stopni F na termometrze z natychmiastowym odczytem. Szynkę odstaw na 15 minut przed podaniem.
  4. Podawaj z Parmezanem Acorn Squash, Swiss Boćwina z Orzeszkami Prażonymi w Miodzie i Cheddar-Chive Biscuits.

    Informacje żywienioweopiera się na 4-uncjowej porcji.

Wskazówki i techniki

Winobranie:Czarny łabędź Shiraz Frances JanischSzynka to najłatwiejsza rzecz do podania, gdy chcesz przygotować jedzenie i cieszyć się zabawą.

Wskazówki i techniki

Winobranie:Czarny łabędź Shiraz