Randki online: Jak wykryć niebezpieczeństwo - Wrzesień 2022

Randki online: Jak wykryć niebezpieczeństwo

W tym świecie smartfonów i mediów społecznościowych łatwiej niż kiedykolwiek połączyć się z kimś na randkę.

Problem polega na tym, że spotykanie się online i branie wskazówek z profilu randkowego jest ryzykowne. Nawet jeśli dana osoba nie jest totalnym gnojkiem, jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przed wyrażeniem zgody na spotkanie.Tylko koleżanki.To może być czerwona flaga. To zupełnie normalne, że kilka kobiet w swoim wewnętrznym kręgu, ale jeśli na każdym z ujęć obejmuje go ramieniem innego dziecka, możesz się zastanawiać, jakie są jego intencje na stronie.

eres feliz en tu matrimonio

Jeśli szukasz czegoś długoterminowego, nie chcesz zakochać się w kimś, kto tylko chce się połączyć. Jeśli masz złą atmosferę, trzymaj się z daleka.

Wszystkie selfie.Łatwiej jest powiedzieć, jak ktoś faktycznie wygląda, jeśli istnieje wiele zdjęć pod różnymi kątami. Jeśli cały profil składa się tylko z selfie, będziesz musiał odgadnąć, jak wygląda reszta jego osoby osobiście, a także zapytać, dlaczego ma obsesję na punkcie tej pozy.Jakieś trzeźwe zdjęcia.Jeśli pije w każdym kielichu, warto pomyśleć dwa razy. Chociaż dobrze jest zrobić kilka spotkań towarzyskich z przyjaciółmi, zbyt dużo alkoholu może być powodem do niepokoju. Jeśli jego profil zawiera tylko stojaki na beczki i bonga piwne, kliknij dalej.

Wątpliwe czasy z przeszłości.Chociaż fajnie jest umawiać się z kimś, kto ma poczucie humoru, to zupełnie co innego, jeśli sprawia kłopoty – na przykład, wielki czas.

Jeśli są jakieś zdjęcia rażących przestępstw lub komentarze dotyczące spędzenia nocy w więzieniu, prawdopodobnie nie jest to coś, co chcesz mieć w środku – w końcu przeszłość kryminalna może zmienić życie.que comer para quemar grasa abdominal

Obgadywanie.Jeśli cały profil składa się z tego, że ta osoba bije swojego byłego lub byłych, określoną grupę, każdą instytucję lub całe społeczeństwo, to jest to złe podejście, z którym nie będziesz chciał się zajmować.

Hejter lub ekstremista.Z oczywistych powodów, jeśli profil tej osoby przedstawia skłonność do poniżania innych, a nawet angażowania się w działalność ekstremistyczną, nie powinno to być niedopuszczalne. Następny!

Narcystyczna.Jeśli jest tysiąc zdjęć i notka informująca o tym, jak doskonała jest ta osoba, możesz sprawdzić jej blef i przesunąć palcem w lewo. Ostatnią rzeczą, jaką chcesz zrobić, jest związanie się z narcyzem, który prawdopodobnie będzie agresywny na każdym poziomie i niewierny.

Co więcej, czasami osoby z tym zaburzeniem osobowości prezentują fałszywą fasadę, która jest całkowicie odmienna od rzeczywistości. Tak więc możesz nigdy nie znać osoby, z którą się łączysz, nawet po spotkaniu.

Brak informacji.Przeciwieństwo może być równie niebezpieczne. Jeśli nie ma absolutnie żadnych zdjęć lub tylko jedno i jest trochę rozmazane i odległe, i nic nie jest napisane, bądź ostrożny.

Jedno zdjęcie mogło zostać schwytane, profil mógł zostać stworzony przez kogoś, kto chce, aby ta osoba umawiała się na randki, ale nie inwestuje w przedsięwzięcie, lub jest to po prostu ktoś całkowicie suchy. Brak informacji, nic dobrego.

Profesjonalne zdjęcia.Zapewniamy, że jeśli ta osoba jest naprawdę profesjonalnym modelem, będzie wiedziała, że ​​musi również opublikować polaroid lub dwa pokazujące, że jest legalny. Jeśli wszystkie zdjęcia są profesjonalne, trudno określić, jak ta osoba wygląda bez edycji zdjęć.

nuevos movimientos sexuales para tu marido

Musisz również martwić się o legalność dołączonych zdjęć lub o to, że ta osoba może być zbytnio zaprojektowana do perfekcji, aby być w zdrowym związku.

Randki online stały się normą w tym cyfrowym świecie, ale tylko dlatego, że wszyscy to robią, nie zmniejsza to ryzyka.

W rzeczywistości łatwiej niż kiedykolwiek udawać kogoś innego, a to jest po prostu przerażające. Zawsze miej plan bezpieczeństwa i angażuj zaufaną sieć, informując ich, gdzie jesteś i z kim jesteś. Następnie nie spiesz się i najpierw połącz się z tą osobą tylko online. Nawiąż kontakt i uważaj na czerwone flagi profilowe.

Oczywiście nigdy nie możesz być w pełni pewny, dopóki nie zbliżycie się do siebie, ale istnieje kilka środków ostrożności, które zminimalizują ryzyko.

Randki online: Jak wykryć niebezpieczeństwo