Do Tego, który złamał mi serce - Grudzień 2021

Do tego, który złamał mi serce,

Chciałbym podziękować. Być może nie rozumiesz, dlaczego na początku ci dziękuję, ale mam nadzieję, że ten list wyjaśni.Długo zajęło mi dotarcie do miejsca, w którym zdałem sobie sprawę, że mam za co podziękować. Złamałeś mi serce i przez jakiś czas nigdy nie myślałem, że znowu będę w porządku.

Dałem ci wszystko, co miałem i kochałem cię w najlepszy możliwy sposób - całkowicie; ze mną wszystkimi. Rzuciłem wszystko, aby zmusić nas do pracy i chciałem, abyśmy byli tym, na co liczyłem, że będziemy, bardziej niż cokolwiek, czego kiedykolwiek chciałem. Dałem wam każdą uncję siebie; ale okazało się, że to nie wystarczy.

Myślę, że to było najtrudniejsze do zniesienia. I prawdę mówiąc, co było najtrudniejsze do pokonania. Nie dlatego, że odeszłaś z mojego życia - choć muszę przyznać, że to też bolało, ale że mogłem całkowicie oddać się komuś, na kim tak bardzo mi zależało, i to może nie wystarczyć.Przez kilka następnych miesięcy po twoim odejściu nie mogę nawet opisać liczby łez, które płakałem, wierząc, że dla nikogo nie mogę być wystarczający, ponieważ nie wystarczałem dla ciebie. Wiem teraz, że to nie była twoja wina. Nie możesz sprawić, byś mnie kochał bardziej niż ja, i wybaczam ci to. Czasami starasz się jak najlepiej dopasować elementy do siebie, ale krawędzie się zużyły i po prostu nie pasują do siebie jak kiedyś. Teraz to rozumiem i wybaczam wam.

Zobacz też:Wiem, że jestem bałaganem i dlatego możesz odejść

Chciałbym podziękować za nauczenie mnie, że miłość jest najpotężniejszą rzeczą, jaką możesz komuś dać, a nawet jeśli ta osoba nie da ci swojej miłości w zamian, nadal masz szczęście, że możesz czuć się tak głęboko.Chciałbym podziękować za nauczenie mnie, że nie zawsze będziesz odpowiedni dla wszystkich. A co ważniejsze, chciałbym podziękować za nauczenie mnie, że jest to całkowicie w porządku.

Chciałbym podziękować za nauczenie mnie, że chociaż nie byłem dla ciebie wystarczający - z pewnością jestem wystarczający. Jestem piękna we własnej skórze i jestem wystarczająca.

Chciałbym podziękować za pokazanie mi, że jestem tego wart i za pomoc nie tylko w stawieniu czoła tym, co chciałem zmienić w sobie, ale także w spojrzeniu w moje niepewności okiem i uznaniu części, które ja miłość o sobie.

Jestem lepszą osobą, bo złamałeś mi serce. Jestem silniejszą osobą, ponieważ złamałeś mi serce. Jestem szczęśliwszą osobą, ponieważ złamałeś mi serce. A co najważniejsze, ponieważ złamałeś mi serce, poszłam na ścieżkę kogoś, kto mnie kocha. Ktoś, kto przyjmuje moje wszystko z otwartymi ramionami. Ktoś, kto daje mi każdą uncję miłości, którą mu daję. Ktoś, kto uważa, że ​​jestem idealny. Ktoś, kto pomaga mi uświadomić sobie każdego dnia, że ​​jestem wystarczający.

W rzeczywistości nigdy naprawdę nie mogę ci wystarczająco podziękować. Złamanie mojego serca okazało się najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła.

Zobacz też:Do tego, który uciekł