Pewnego dnia ktoś ci podziękuje za pozwolenie mi odejść

Pewnego dnia ktoś ci podziękuje za pozwolenie mi odejść

Pewnego dnia, kiedy o mnie zapomnisz, ja nie zapomnę o tobie.la mejor manera de excitar a un hombre

Nadal będę uważał, że mogłoby być lepiej, gdybyś był wystarczająco mężczyzną, by za mnie walczyć. Ale nie byłeś silny.

Byłeś tylko tchórzem, który zrezygnował ze mnie, kiedy wpadliśmy na pierwszy wybój na drodze.Widzisz, nigdy nie chciałeś się starać, aby wszystko było lepsze. Zawsze byłeś mężczyzną, który po prostu płynął z prądem,nie chcąc poprawiać swojego życia. I to samo było z naszą miłością.

Na początku oszukałeś mnie swoimi słodkimi słowami, że mnie kochasz i że nigdy nie pozwolisz mi odejść. Dla ciebie byłem bohaterem, który przyszedł uratować cię od błędów, które popełniłeś w przeszłości.

Byłem osobą, która wyciągnęła rękę, kiedy byłeś na dole, by powiedzieć ci, że bez względu na to, co się stanie, na końcu tunelu zawsze jest światło.Wiesz, zawsze byłam przy tobie, kiedy mnie potrzebowałaś, ale brutalna prawda jest taka, że ​​nigdy nie byłeś przy tobie, kiedy cię potrzebowałam.

Kiedy patrzę wstecz, zdaję sobie sprawę, że przez cały nasz związek tylko ja próbowałam. Nie wkładasz żadnego wysiłku, abym poczuła się wyjątkowo.

Nigdy nie czułam się z tobą piękna. Nigdy nie czułam się z tobą pożądana. Nigdy nie czułem się z tobą szczęśliwy. A przede wszystkim nigdy nie czułam się przy tobie kochana. Ale za każdym razem, gdy decydowałem się odejść, ponownie zakładałeś swoją maskę sceniczną i oszukiwał mnie swoimi słowami.Można by powiedzieć, że mamy coś wyjątkowego i że nie ma nic złego w popadaniu w rutynę tu i tam.

A ja, ślepy w miłości, kupiłem całe twoje gówno i dalej żyłem życiem, którego nie lubiłem.

Ale w głębi duszy wiedziałem, że będę się źle czuł, jeśli cię zostawię. Więc dawałem ci drugą szansę w kółko. I za każdym razem wysadziłbyś każdy z nich.

W ten sposób zmusiłeś mnie do rezygnacji.

Nie chciałem być jedyną, która kochała i jedyną, która starała się wszystko ulepszyć. Do tanga trzeba dwojga i tym razem byłem sam. I nagle nic nie miało już sensu.

Twoje obietnice, które zmienisz, nie były już dla mnie ważne. Twoje słodkie słowa stały się najbrzydszymi słowami, jakie mogłam usłyszeć od kogoś.

A twoje uściski i pocałunki były czymś, o czym chciałam zapomnieć.

Więc zrobiłem. W dniu, w którym pozwoliłeś mi odejść, w końcu mogłem oddychać. Poczułem, że żyję – że znów mam swoje życie.

Po tylu latach żalu z Tobą w końcu zobaczyłem uśmiech na mojej twarzy. To było małe, ale warte zachodu. A przede wszystkim sprawiło, że znów będę mogła być szczęśliwa.

Jest jedna rzecz, za którą muszę przyznać. Zrobiłeś coś, przed czym zawsze się wahałem: w końcu pozwoliłeś mi odejść.

cómo embarazar a tu novia rápido

Puściłeś całą miłość i uczucie, które miałem Ci ofiarować. Odpuszczasz każdą szansę, by żyć prawdziwą miłością. Odpuszczasz jedyną szansę na szczęście. I nie mam co do tego urazy.

W końcu zrobiłeś coś, co było dobre dla nas obojga.

Po prostu jest mi przykro, że nigdy nie widziałeś, ile miłości było we mnie.

Przykro mi, że przez cały czas myślałeś, że nie jestem godzien. I wszystko, czego kiedykolwiek chciałem, to abyś zwrócił na mnie trochę uwagi. chciałem byćnajważniejsza osoba w Twoim życiuale nigdy mi się to nie udało.

Teraz, gdy wszystko się skończy, chcę po prostudziękuję za pozwolenie mi odejść. Ale to nie ja powiem ci te słowa. Kiedy właściwa osoba pojawi się w moim życiu, zobaczy, jak kochająca i opiekuńcza jestem.

Zobaczy, że byłem osobą, której szukał – przez całe jego życie.

Zobaczy, że jestem kobietą, którą można kochać, a kiedy to zrobi, podziękuje Ci, że pozwoliłaś mi odejść!