Teraz zdaję sobie sprawę, że nie jesteś zdolny do miłości - Grudzień 2021

Ludzie powtarzali mi, że nie wszyscy urodziliśmy się z miłości. Ale nie chciałem tego zaakceptować.

Wierzyłem, że wszystkim przeznaczono kochać i być kochanym, ale są ludzie, którzy potrzebowali więcej czasu, aby odkryć tę zdolność.Zanim Cię poznałem.

Od dnia, kiedy przekroczyłeś moją ścieżkę, byłeś osobą zamkniętą. Było oczywiste, że zbudowałeś wokół siebie grube mury i nie miałeś zamiaru wpuszczać nikogo.

Nic nie wiedziałem o twojej przeszłości. Nadal nie wiem, czy kogoś kochałeś wcześniej, czy byłeś inną osobą, zanim cię spotkałem.Wiem, że mnie nie kochałeś. I zawsze to wiedziałem.

To było prawie niemożliwe do zaakceptowania. Więc próbowałem okłamać siebie.

Udawałem, że mnie kochasz, ale że jesteś zaledwie człowiekiem kilku słów. Ale twoje działania pokazały również twoją obojętność.Tak, lubiłeś mnie; lubiłeś spędzać ze mną czas i podobała ci się moja firma. Ale nigdy mnie nie kochałeś.

Wciąż zadawałem sobie pytanie, co robię źle. Byłem cierpliwy, kochający i opiekuńczy. Dałem ci wszystko i nigdy nie prosiłem o nic w zamian, a nawet to nie wystarczyło.

qué alimentos ayudan a reducir la grasa del vientre

Nawet nie prosiłem cię, żebyś mnie pokochał, bo w głębi duszy wiedziałem, że to niemożliwe. Żałowałem, ale nigdy się tego nie spodziewałem.

Wciąż wyobrażałem sobie różne scenariusze. Szukałem wymówek.

Dlaczego byłeś taki zimny i zamknięty?

Były chwile, kiedy byłem przekonany, że istniał ktoś, kto cię skrzywdził w przeszłości i który cię tak uczynił. Musiała być kobieta, która cię zniszczyła.

Przez długi czas chciałem w to wierzyć. To było jedyne logiczne wytłumaczenie. Poza tym to cię usprawiedliwiło.

W rzeczywistości byłeś wrażliwym chłopcem, pełnym miłości, który tylko czekał, aż ktoś go uzdrowi. Zgorzkniałeś z powodu i nic z tego nie było moją winą.

ballet hermosos resultados antes y después

Ale potem stałem się zazdrosny o tę wyimaginowaną kobietę. Co ona miała, czego ja nie miałam?

Dlaczego dostała twoją miłość? Więc zrezygnowałem z tego pomysłu.

Po długich przemyśleniach doszedłem do wniosku, że tak naprawdę nikt cię nie skrzywdził w przeszłości. Nie istniała ta tajemnicza kobieta, która była odpowiedzialna za całą moją nędzę.

Może nikt cię nie kochał, więc nie mogłeś wiedzieć, o co chodzi w miłości. Dlatego postanowiłem pokazać wam wielkość miłości. Pomyślałem, że gdybym cię wystarczająco kochał, zmiękczyłbym twoje serce i prędzej czy później, byś mnie pokochał.

Ale to też nie działało.

Nie mogłem się powstrzymać od zastanowienia - dlaczego nie wystarczyłem dla ciebie? Czy było coś, co mogłem zrobić, abyś zmienił zdanie?

Czy nie byłam wystarczająco piękna? Czy nie byłem wystarczająco interesujący? Czy wystarczająco mądry?

W czym był problem? Czy to byłam ja? Czy to byłeś ty?

I po wielu latach stałem się zmęczony i nic nie mogło mnie zrelaksować, z wyjątkiem tego: teraz zrelaksuj się głęboko dzięki indukcji kryształowej kuli. Byłem wykończony czekaniem na coś, co nigdy się nie wydarzy.

Zostałem wyczerpany kłamstwami, które sobie powtarzałem. I przestałem mieć nadzieję.

To była jedna z najbardziej bolesnych rzeczy, które musiałem zrobić, ale poddałem się.

cosas divertidas para hacer en fiestas para adultos

Zdałem sobie sprawę nie było nic, co mogłoby sprawić, że mnie kochasz. Oboje wiemy, że próbowałem. I mógłbym nadal próbować.

Niestety, nic by się nie zmieniło.

I przepraszam Naprawdę jestem. Nie żal mi, pomimo całego bólu, przez który przeszedłem.

współczuję Ci, ponieważ nigdy nie doświadczysz piękna miłości.

Teraz wiem, że obie moje teorie na twój temat prawdopodobnie nie były prawdziwe. Spędziłem lata dręcząc swoje mózgi, próbując zrozumieć, dlaczego nie możesz być inny, dlaczego nie możesz mnie kochać.

Ale w rzeczywistości jest to dość proste—po prostu nie jesteście zdolni do miłości. I nic nie mogę na to poradzić.