Nie, twoje dzieci nie mogą przyjść na moje wesele - Grudzień 2021

Świat, Historia, Farba, Iglica, Malowanie artystyczne, Skyline, Sztuki wizualne, Malarstwo, Ilustracja, Grafika, Instagram

Kiedy wyobraziłam sobie mój ślub, wyobraziłam sobie ślub docelowy, na który wszyscy i ich plusy nie mogli się doczekać - coś europejskiego i szykownego, w gotyckim kościele ze zdjęciami na świeżym powietrzu na brukowanych uliczkach. Chciałem też kilkuset gości. W Paryżu. Albo w Irlandii. Miejsce, z którego ja i mój narzeczony mogliśmy po prostu odlecieć na zachód słońca i zniknąć na kontynencie na kilka tygodni.

Z wielu powodów (takich jak rzeczywistość), mój narzeczony i ja planowaliśmy romans po stronie państwa, ale wyrafinowanie pozostało. Pobieramy się w sobotę w Nowym Jorku, w IMO - jednym z najpiękniejszych kościołów w mieście, po czym następuje przyjęcie w jednej z najlepszych restauracji na świecie. Kwartet jazzowy zaśpiewa naszych gości klasykami. Jedzenie i szampan będą francuskie. Nasza paleta jest biały na białym na białym (lub kości słoniowej). Słowa, których użyłem w przypadku niezliczonych sprzedawców, od mojego jubilera po moją kwiaciarnię, brzmią: „Crisp. Elegancki. Nowoczesny.'Jedna rzecz na pewnoprzyzwyczajeniebyć na moim ślubie? Dzieci.

cómo deshacerse del exceso de grasa

Jest tożeby nie powiedzieć, że nie lubię dzieci. Mam siedmioro dzieci poniżej 15 roku życia w mojej dalszej rodzinie, a mój narzeczony ma po swojej stronie około 35 (!) Dzieci. A prawie połowa naszych znajomych ma jedno lub więcej dzieci w wieku poniżej trzech lat. Ale żadne z nas nie kocha tak bardzo przebywania z dziećmi, a gdy tylko się zaręczyliśmy, wiedzieliśmy, że te dzieci na pewno nie zostaną zaproszone na nasz ślub.

Większość naszych znajomych pozwoliła dzieciom na swoje wesela. Ale nie organizujemy ślubu jak większość ślubów naszych przyjaciół, które były znacznie większymi, bardziej swobodnymi wydarzeniami. Pomijając logistykę, na weselach z dziećmi w tłumie zauważyłem, że ich rodzice nie mogą się tak naprawdę rozluźnić i na ogół zwracają większą uwagę na swoje dzieci niż na pannę młodą. Na jednym ze ślubów mojego krewnego źle wychowany siostrzeniec przebiegł alejką podczas ceremonii, krzyczał i awanturował się na przyjęciu i zmusił rodziców do wcześniejszego wyjścia. Wstydziłam się rodziców, którzy nie potrafili kontrolować swojego dziecka, ale także panny młodej.Całkowicie zepsuł dzień- nie tylko przerywając wielki moment pary, ale także psując doświadczenie wszystkich gości, z którymi miał kontakt. Nazwij mnie samolubnym, ale na moim ślubiejachcą być w centrum uwagi.W miarę jak moi przyjaciele i ja się starzejemy, śluby stają się jedynym momentem - lub pierwszym od wielu lat - kiedy widzisz całą swoją grupę przyjaciół w jednym miejscu. Gdy moja koleżanka z college'u, która mieszka w całym kraju, przyjechała na mój ślub bez rocznicy, może spędzać czasnaprawdęspotykać się ze mną i naszymi przyjaciółmi - w sposób, w jaki nie mogłaby, gdyby jej dziecko było w pobliżu. W naszym wieku wesela są dla przyjaciół sposobem na spotkanie, kiedy nie mogą na zwykły niedzielny brunch; staje się tak samo spotkaniem, jak świętowaniem, a ja po prostu nie czuję, że dzieci muszą być tego częścią.

alimentos buenos para quemar grasa abdominal

Mój narzeczony i ja nie przepadamy za dziećmi; dlaczego mielibyśmy je mieć na naszym ślubie?

Poza tym postrzegam to jako miłe wakacje dla moich przyjaciół, którzy są rodzicami - niezależnie od tego, czy podróżują i spędzają weekend z dala od dzieci, czy po prostu zostawiają swoje dziecko z opiekunką na noc, aby mogły cieszyć się dorosłymi -up time (ahem, gorzałka!). Przyjęcie weselne służy zabawie gości, a nie opiece nad dziećmi.Kiedy powiedzieliśmy naszym gościom, że na wesele nie ma dzieci, niektórzy po prostu zdecydowali się nie przyjeżdżać. Dla niektórych była to rzecz typu wet za wet, jak: „Jeśli nie chcesz, żeby moje dziecko tam było, to najwyraźniej nie chcesz, żebym tam był wystarczająco”. (Do nich mówię: `` Jeśli tak postrzegasz naszą przyjaźń, prawdopodobnie najlepiej, że cię tam nie ma ''). Dla innych była to kwestia kosztów lub wygody - nie każdy ma rodzinę, jak dziadkowie, aby wkrocz na noc z opieką nad dziećmi lub niedrogą opieką pod ręką. A jeszcze inni po prostu nie mogli pojąć koncepcji oddzielenia od potomstwa na 3-4 godziny. (Żal mi tych ludzi. Co zamierzasz zrobić, gdy twoje dziecko jest w liceum i nie chce mieć z tobą nic wspólnego ?!)

Ludzie mają skłonność do zakładania założeń, na przykład, oczywiście, że ich dziecko pójdzie na wesele, a kiedy dowiadują się, że się mylą, stają się defensywni lub obrażają, pytając „cóż, co mam wtedy zrobić z moim dzieckiem? ' To nie mój problem. Niektórzy odpychają się, próbując uzyskać wyjątek od reguły, mówiąc „och, ale moje dziecko jest tak dobre, że będzie spał przez cały czas”. Nie obchodzi mnie to.

Jeśli chcesz mieć dzieci na swoim weselu, w porządku. Ale ja i mój narzeczony nie przepadamy za dziećmi; dlaczego mielibyśmy je mieć na naszym ślubie?

disfraces de halloween de bricolaje para niños de 10 años

Moje wesele odbywa się w dużym mieście, w małej, niezwykle formalnej restauracji z wyszukanym jedzeniem i bardzo wysoką ceną. Oczywiście nie zamierzam mieć żadnych obcych gości, którzy nie będą jeść jedzenia, którzy nie doceniliby tego doświadczenia i którzy mogliby sprawić, że inni ludzie nie będą zadowoleni z tego doświadczenia. I chcę wszystkich - zwłaszcza mnie i mojego narzeczonego! - cieszyć się dniem ślubu.

Oto, do czego to się sprowadza: panna młoda i pan młody podjęli decyzję i musisz to uszanować. Ślub to dzień, który każda panna młoda i pan młody powinien móc uczynić tak wyjątkowym i spersonalizowanym dla siebie, jak to tylko możliwe, a społeczeństwo to akceptuje (i zachęca! Wystarczy spojrzeć na Pinterest!). Dlaczego lista gości miałaby być inna?

Idź dalej za AshleyŚwiergot.