Och, fajnie, Jim Bob Duggar kupił Annie i Joshowi piękny dom - Może 2022

Głowa, nos, uśmiech, krata, ludzie, zabawa, oko, czoło, brwi, szkocka krata,

Odkąd wyszło na jaw, że Josh i Anna Duggar sprzedali swój dom, w tabloidach pojawiła się plotka o rozwodzie, karmiąca się szaleństwem, sugerując, że porzucając swoją własność był wyraźnym znakiem, że się rozstają - cóż, to i fakt, że Josh zdradził Annę spychacz i prawdopodobnie niektóre nieznajomi z Ashley Madison .

Ale teraz, nasze ulubione źródło wszystkich rzeczy prawdopodobnie fałszywych,DOBRZE! Czasopismo,donosi, że teść Anny, Jim Bob Duggar, właśnie kupił Joshowi i Annie nowy dom. Brzmi nieźle, ale OK! twierdzi, że Jim Bob zrobił to, aby Anna nie opuściła syna.Źródła podają, że Jimmy B wydał 345 000 dolarów na murowany dom, którym Josh nie może się nawet cieszyć w tej chwili, ponieważ jest na opartej na wierze odwyku seksualnym, aby przekupić Annę. Dogodnie, nowy dom Anny jest tuż za rogiem od jej teściów. Przyda się to, jeśli Anna będzie potrzebować pomocy przy czwórce swoich dzieci, podczas gdy Josh jest trochę, hmm, rozproszony.

Źródło podałoCo tydzień w kontakcie,- Oferowanie Annie domu to tylko sztuczka, która ma skłonić ją do porzucenia wszelkich pomysłów na opuszczenie Josha. Będzie od spania w szafie do mieszkania w rezydencji. Poza tym jest tak blisko głównego kompleksu Duggar, że zawsze może wezwać rodzinę o pomoc, kiedy tylko jej potrzebuje.

Insider dodał, że ten ruch zirytował inne dzieci Duggar. Ben i Jessa Seewald, którzy się spodziewają, najwyraźniej dzielą bardzo skromną przestrzeń i mieli nadzieję, że tata Jim również za nich wyskoczy.„Niektóre z rodzeństwa Josha wyraziły nadzieję, że będą mieszkać w domu. Nikt bezpośrednio nie zakwestionował planu Jima Boba, aby Anna się wprowadziła, ale możesz czuć, że inne dzieci chcą tego dla siebie.

Cóż, jedno jest pewne. Zbliża się Święto Dziękczynienianiezręczny.