Nigdy nie pozwól, aby mężczyzna pokazał ci, że nie chce cię dwa razy

Nigdy nie pozwól, aby mężczyzna pokazał ci, że nie chce cię dwa razy

Wszystko w porządku, po prostu powiedział, że potrzebuje trochę czasu, usłyszałem, jak mówił mój przyjaciel, próbując ukryć swoje niedowierzanie. O nie, nie znowu, pomyślałem sobie, a nie inny gracz udający wrażliwego faceta, który…potrzebuje czasu.mejores planes de dieta para adelgazar rápido

Byłem wyraźnie zirytowany i skłoniło mnie to do myślenia.

To może brzmieć jak tyrada, ale musimy coś wyjaśnić. Wiem, że nie każda kobieta chce to usłyszeć, ale prawdę trzeba powiedzieć:Jeśli mężczyzna mówi, że potrzebuje trochę czasu lub potrzebuje przerwy lub nie jest tego pewien, i zastanawiasz się, co to oznacza, tylko po to, by nagle pojawić się na ekranie za kilka tygodni i zacząć wszystko od nowa…Proszę,nieKup to.

Faceci używają tych wymówek, aby nadrobić zaległości i uniknąć zaangażowania.

Pomyśl o tym. Chcesz mężczyzny, który nie jest pewien? Kto zawsze jest gorący i zimny? Myślisz, że się zmieni? Czy myślisz, że nagle magicznie zda sobie sprawę, że jest w tobie zakochany?Rozumiem, że czasami trudno jest zaakceptować, że nasza miłość jest nieodwzajemniona. Ale to nie znaczy, że powinniśmy być naiwni.

kobieta w czerwonej sukience stojąca na brunatnej ziemi

W porządku jest czuć się wykorzystanym, zagranym, zdradzonym… W porządku jest mieć okres, w którym opłakuje się coś, co być może nawet się nie wydarzyło.Jednak brak szacunku do samego siebie nie jest w porządku. Nie jest w porządku, gdy ranisz się z powodu kogoś, kto nawet o ciebie nie dba.

Nie jest w porządku mierzyć swoją wartość na podstawie preferencji osoby, która nawet tak naprawdę cię nie zna.

Mężczyźni są na ogół prostolinijni, pamiętaj o tym. Kiedy coś im się podoba, jasno dadzą do zrozumienia, że ​​to robią. Jeśli chce być twój i chce, abyś był jego, poinformuje cię w ten czy inny sposób.

Będzie się bał, że cię straci, więc nie będzie ryzykował twojego związku, wysyłając mieszane sygnały.

On zobowiąże się do ciebie. Tego potrzebujesz w mężczyźnie. Potrzebujesz człowieka, który jest zaangażowany. Człowieka, który jest pewny tego, czego chce i pokazuje to otwarcie i wyraźnie.

Mężczyzna, który cię chce, nie będzie cię naśladował, nie kazał czekać ani nie umieścił cię na drugim miejscu, ponieważ pojawiło się coś lepszego.

Mężczyzna, który cię chce, nie pozwoli ci się martwić i zastanawiać nad swoimi intencjami. To naprawdę proste, pomyśl o tym.

kobieta w czarnym topie wygląda na zewnątrz

Czasami trudno to zaakceptować, ale jeśli mężczyzna nie wykazuje wystarczającego zainteresowania i zapału, po prostu nie jest w tobie tak, jak tego chcesz… I wiecie co?

To nie koniec świata. Nie pozwól, aby opinia jednego lub innego mężczyzny kontrolowała twoje życie.

Teraz, aby dotrzeć do człowieka, który jest zaangażowany, musisz też być bardzo jasny. Nie możesz ulec woli, obietnicom i słodkiej rozmowie każdego mężczyzny, który wpadnie ci w oko. Nie wpadaj w pułapki. Zawsze poznaj swoją wartość.

Nie jest trudno zrozumieć, dlaczego mężczyźni chcą kobiety przez krótki okres czasu, a potem przejść dalej, ale powiem to jeszcze raz, dla pewności: nie dlatego, że chciał ciebie, tylko dlatego, że chciał wypełnić poświęcić swój wolny czas na coś zabawnego i przyjemnego.

Dlatego nigdy nie powinieneś pozwalać mężczyźnie pokazywać ci, że nie chce cię dwa razy. Nie daj mu tej satysfakcji. Nie jesteś czyimś hobby. Nie jesteś rozrywką ani po prostu ładną twarzą.

Nie jesteś wymuszoną rozmową, wiadomościami pozostawionymi niewidocznymi lub całym dniem oczekiwania na telefon.

Nie jesteś czyjąśmoże– jesteś dźwięcznyTAk.

Jesteś kobietą godną całkowitego zaangażowania, godną czasu mężczyzny, który Cię kocha i troszczy się o Ciebie.

Nigdy nie pozwól mężczyźnie ci pokazaćon cię nie chcedwa razy. Z pewnością zasługujesz na lepsze.