Mój syn chciał jednej rzeczy na Boże Narodzenie, a ja nie mogłem tego znaleźć - Sierpień 2022

Podłogi, Podłoga, Komfort, Dekoracje świąteczne, Dom, Oświetlenie dzienne, Podłogi drewniane, Dywan, Iglaste, Wakacje,

Mój syn oparł się o Mikołaja'nogi, upewniając się, że wielki mężczyzna widzi książeczkę z zabawkami kolejowymi, które niósł w rękach trzylatka. Otworzył je, powiedział poważnie i wskazał ręką. - Ach - powiedział Mikołaj - ty'lubięMetro North train, ”ostatnie słowa wypowiedziane bardzo głośno w kierunku mnie i mojego męża. Mógłby nawet mrugnąć. Staliśmy z boku, uradowani i trochę zadowoleni, bo nasze dziecko na Boże Narodzenie chciało tylko jednego: drewnianego pociągu.

Był 21 grudnia. Z perspektywy czasu nie był to najlepszy dzień, aby zabrać dziecko do Świętego Mikołaja. Ale kiedy wiesz, że jego życie kręci się wokół pociągów, a on studiuje firmę zabawkarską'broszura się podoba'to jego życie'praca, ty nie'nie martw się. Wczoraj chciał pociągu B. Przy śniadaniu chciał F. Więc czekaliśmy tylko na ostateczną decyzję, żeby podzielić się z samym Mikołajem.'JA'Po pracy pojadę do Grand Central - szepnęłam do męża, który wiózł naszego syna do domu, kiedy wracałam do biura.

Cztery godziny później stałem wpatrując się w ścianę zabawkowych pociągów w Transit Museum Store, gdzie można kupić skarpetki metra, zabawki, podkładki pod mysz, książki, breloczki, krawaty. Ale wydawało się, że nie jest to pociąg Metro North. Zdziwiony, że nie mogłem'nie widzę tego na półce -tam 'jest jego zdjęcie w broszurze, Przypomniałem sobie - w końcu zapytałem pracownika, czy ma kogoś z tyłu.

buenas ideas de sexo para parejas casadas

„Metro North? O nie, zaprzestali tego.- Nie, nie - powiedziałem. 'To'jest w moim synu'broszura, ta, która jest dostarczana z innymi pociągami.

¿Por qué todavía lo amo después de que me engañó?

- Przepraszam - powiedział. 'Wiem to'to dziwne, ale nie mamy'od ponad roku.

Wpadłem w panikę, dopóki nie przypomniałem sobie o istnieniu serwisu eBay, więc wyszedłem ze sklepu i udałem się do domu. Ale między brakiem Wi-Fi w metrze a położeniem mojego miłośnika pociągów do łóżka było dopiero około 21:00. - tak, 21:00, zaledwie kilka dni przed Wigilią - uświadomiłem sobie, że mam rzeczywisty problem.W serwisie eBay nie było pociągu Metro North. (Przynajmniej nie ten bardzo konkretny drewniany, którego chciał. Więc zanim wyślesz mi linki do potwornie dużego elektrycznego pociągu Metro North, który istnieje na świecie: to nie to). I oczywiście na liście Craiga nic nie było. „Wyprzedane” / „Niedostępne” / „Powiadomimy Cię e-mailem, gdy będzie znowu dostępny!” pojawił się na każdej stronie, w której nadal znajdował się na liście doskonale dostępnych Long Island Rail Road, New Jersey Transit itak wiele innypociągi.

W łagodnej, ale wciąż pełnej nadziei desperacji, napisałem o moim dylemacie na mojej lokalnej społeczności Yahoo (grupa Yahoo, wiem). Wyjaśniłem, że pociąg już nie jest produkowany, ale czy ktoś miał dziecko, które trochę przerosło swoją miłość do pociągów i być może nadal ma pociąg Metro North sprzed kilku lat?

cómo impulsar el metabolismo para perder peso rápidamente

Następnego dnia otrzymałem kilka odpowiedzi. Większość z nich była nieprzydatna: „Wypróbuj sklep Transit Museum” - zasugerował jeden z nich.Wielkie dzięki, amatorze, Myślałem. „Większość tych pociągów wygląda podobnie; może uda ci się dostać Long Island Rail Road czy coś - powiedział inny. Oparłem się pokusie odpisania, aby powiedzieć, że a) ta osoba najwyraźniej nigdy nie spotkała trzylatka z obsesją oraz b) moje dziecko jest jedyną osobą, jaką kiedykolwiek znałem i jaką kiedykolwiek poznam, która zauważyła że to Metro NorthPopędzaćale Long IslandDroga kolejowa. Zaufaj mi, zauważy, że Mikołaj się pomylił.

Wiele osób zainwestowało w nasz mały świąteczny problem - chcieli, aby mój synek był szczęśliwy i, co nie jest bez znaczenia, też chcieli mi pomóc.

Ale potem jasne punkty: Około południa napisała do mnie matka, aby powiedzieć, że mają wiadro pełne pociągów, którymi nie bawiono się od roku. Patrzyła, kiedy wracała do domu z pracy. Inne osoby zasugerowały, aby zadzwonić do podrzędnych sklepów z zabawkami. Osoba, która odebrała telefon, okazała współczucie - zwłaszcza facet ze staromodnego sklepu z zabawkami - ale nikt go nie miał. Moi współpracownicy nie myśleli, że zwariowałem. Jeden z nich napisał o polowaniu na grupie na Facebooku w jej okolicy. Inny, jak się później dowiedziałem, zatrzymał się tej nocy w lokalnym sklepie z zabawkami w jej mieście.

Mama z grupy Yahoo poszła do swojego magazynu, żeby mnie odszukać - nigdy się nie spotkaliśmy, a ona stawiała czoła nowojorskiemu schowkowi dla mojego dziecka. Ale nie miała stacji metra North. Kiedy dostałem tego e-maila późno 22-go, kiedy zaczynałem pakować się na naszą wakacyjną wycieczkę do Chicago, wiedziałem, że poszukiwania dobiegły końca. Miał trzy lata i chciał tylko jednej rzeczy od Świętego Mikołaja, ale ja nie mogłam'nie produkuje.

W końcu Mikołaj napisał do niego list błyszczącym długopisem, w którym napisał, że nie będzie w stanie przygotować ani znaleźć pociągu Metro North na czas na Boże Narodzenie, ale przyniesie mu kolejny, jeśli jego mamusia zapisała, który z nich chciał i zostawił notatkę pod drzewem. Pomyślał o tym poważnie, a potem poprosił o tranzyt w New Jersey. (Nie martw się). Potem, bez wiedzy mnie i mojego męża, moja teściowa, która mieszka niedaleko Chicago, kupiła mojemu synowi pociąg Green Line i włożył go do pończochy. Wszystkie nasze zdjęcia z chwili, gdy stwierdził, że jedno jest zamazane, ponieważ był tak podekscytowany, że nie mógł przestać skakać, wymachiwać i przytulać pociągu Green Line.

Ideas de fiesta de cumpleaños de último minuto para adultos.

W tym roku chce pociągu numer 5, który jest trochę trudny do znalezienia (dlatego jest jednym z trzech lub czterech w całym systemie metra w Nowym Jorku, którego do tej pory nie ma), ale od tamtej pory go schowałem początek października. Ale nie zapomniał pociągu, którego szukał: w ciągu ostatniego roku kilka razy wspominał ze słodkim smutkiem, że Mikołaj nie był w stanie przywieźć mu Metro North. Zdumiewa mnie, że w ogóle wierzy w Świętego Mikołaja, kiedy jest tak oczywiste, że prawdziwy Mikołaj by to rozgryzł.

To drobiazg, wiem, to rozczarowanie, zarówno on, jak i ja, wciąż przeżywamy zabawkowy pociąg. Ale wskazuje na to, co ma nadejść - rzeczy, których nie będę w stanie dla niego zrobić, tak jak się staram, i niedoskonałe rzeczy, z którymi będzie musiał pogodzić się. Wiem, że spojrzę wstecz i chciałbym, żeby naszym największym problemem było przerwanie produkcji zabawkowego pociągu Metro North. Ale zawsze będzie tak: okazało się, że jest wielu ludzi, którzy zainwestowali w nasz mały świąteczny problem - chcieli, aby mój synek był szczęśliwy, i nie bez znaczenia, chcieli też mi pomóc. O to oczywiście chodzi w Bożym Narodzeniu i któregoś dnia mu o tym powiem.

PodążaćRedbook na Facebooku.