Mój poranek z Rocco DiSpirito - Sierpień 2022

Szef kuchni (a raczej znany szef kuchni) Rocco DiSpirito przyszedł dziś rano do biura magazynu Hearst, aby poprowadzić pokaz gotowania z Bertollim. Redaktorzy kulinarni z wielu magazynów, w tym Country Living, Good Housekeeping i oczywiście REDBOOK, zostali zaproszeni do testowej kuchni Good Housekeeping na poranek degustacji i nauki. I ja też zostałem zaproszony, ponieważ jestem smakoszem / blogerem / gospodarzem webisode (bądźcie czujni - wkrótce!) Bez prawdziwego tytułu Food Editor (który należy do jedynego Babs Chernetz).

W każdym razie Bertolli wprowadza na rynek nową linię mrożonych dań w stylu śródziemnomorskim, która doskonale wpisuje się w filozofię Rocco (tak, czuję, że powinniśmy być po imieniu), która mówi, że jedzenie powinno być pyszne i świeże, ale nie tak pracochłonne lub skomplikowane, że kucharz traci czas z rodziną lub gośćmi. Więc Rocco ugotował dla nas - przepisy z nadchodzącej książki kucharskiej,Przepisy Rocco z prawdziwego życia: szybkie smaki na każdy dzień- a także spróbowaliśmy wszystkich czterech kolacji z daniami w torbie, które wprowadził Bertolli. (Babs i ja uważaliśmy, że kurczak, rigatoni i brokuły były szczególnie smaczne.)qué porcentaje de hombres ven porno

Wracając do Rocco. Po raz pierwszy skrzyżowaliśmy ścieżki lata temu (w przenośni, a nie dosłownie), kiedy jadłem w jego nowojorskiej restauracji Union Pacific. Ten posiłek był tak niesamowity, że właściwie wciąż pamiętam, jaki byłem pełny i jak po prostu nie mogłem włożyć do ust jeszcze jednego kęsa niesamowicie smacznego makaronu z homarem. Zaufaj mi, kiedy mówię, że nie zdarza się to często! Następnie, kilka lat później, wróciłem do restauracji na imprezę z prasą winiarską Gallo - i tym razem spotkałem go, gdy zatrzymał się przy naszym stole redaktorów magazynu, aby się przedstawić. Muszę ci powiedzieć: jest całkiem przystojny.

Od tego czasu opuścił tę restaurację (została zamknięta w 04), otworzył inną (może pamiętacie jego reality show,Restauracja), a ostatnio był gościnnym juroremNajlepszy szef kuchni(Naprawdę muszę zacząć to oglądać - ludzie, których znam, są uzależnieni!). A dzisiaj był w budynku. Jest taki fajny i przyjazny, i oczywiście, ponieważ wiedziałem, że chcesz zobaczyć zdjęcia, przyniosłem swój aparat na tę degustację i zrobiłem kilka zdjęć - na jednym z nich Babs i Rocco omawiają swoją następną książkę kucharską (Babs ma przetestowałem niektóre przepisy, które planujemy opublikować w magazynie na początku 08); drugi to nasza trójka. Przed wyjazdem Rocco podpisał dla nas kopie swojej książki kucharskiej. Nie mogę się doczekać, aby przeczytać to wieczorem podczas jazdy pociągiem do domu!

las fotos más bellas del mundo