Moja miłość jest wasza, ale wasza miłość nie jest moja - Grudzień 2021

Boli nas nie odległość między nami, ale wiedza, że ​​nic nie mogę na to poradzić. Wiedząc, że twoja miłość nigdy nie będzie moja, ponieważ jest to już czyjaś miłość. Wiedząc, że nie mam kontroli nad moim sercem; moje głupie, głupie serce.

Wiedziałem, że jesteś z nią przez cały czas. Wiedziałem, że jej nie opuścisz, więc nigdy nic nie powiedziałem. Wszystkie te wieczorne spotkania, wszystkie spojrzenia i spojrzenia, zignorowałem je.Naprawdę to zrobiłem. Ale miałeś swój sposób na czołganie się pod moją skórą. Zakochałem się, nigdy tego nie chcę. Zakochałem się w tobie, ale nienawidzę cię jednocześnie.

Nienawidziłem twojego idealnego uśmiechu i twoich niebieskich oczu. Nienawidziłem tych zmarszczek, które pojawiały się za każdym razem, gdy się uśmiechałeś.

Nienawidziłem, jak szczęśliwy byłeś za każdym razem, gdy mnie widziałeś, i jak łatwo mnie rozśmieszałeś. Nienawidziłem tego, jak bardzo byłem uzależniony, jak ponure były moje dni bez ciebie. Jak pusto czułem się, kiedy z nią wyszedłeś.lugares que sirven macarrones con queso

Naprawdę próbowałem cię zignorować, zmuszając się do randki, tylko po to, by porównać je z tobą. Żadne z nich nie było tak mądre jak ty, żadne nie rozśmieszyło mnie tak jak ty.

Żaden z nich nie rozumiał mojego poczucia humoru. Próbowałem podbić samotne życie kobiety alfa. To działa, wiesz? Wszystko, przez co przeszedłem, rozśmieszyło cię - jak bardzo piłem, jak kac czułem.Warto było choćby zobaczyć, jak się uśmiechasz. Byłem dla ciebie jak mała siostra, więc przypuszczam, że to uczyniło mnie strefą siostrzaną. Nie dużo o tym czytasz, prawda?

Byłeś moją bratnią duszą, ale już ją znalazłeś. I to, co raz po raz łamało mi serce, to to, że naprawdę kochałem też twoją żonę.

Z daleka widać było, że byliście dla siebie idealni. Wasze dusze były zsynchronizowane, jak nasze nigdy. Czytałem gdzieś, że osoba, której najbardziej potrzebujesz, to osoba, bez której jesteś najlepszy. Ale pragnienie ciebie wciąż boli jak diabli.

Przepraszam, że wyszedłem bez słowa. Nie było mowy, bym mógł zachować przy tobie zdrowie psychiczne. I musieliście się dowiedzieć, wcześniej czy później. Nigdy nie byłem naprawdę dobry w ukrywaniu emocji.

Aby oszczędzić nam niezręcznych rozmów i ciszy, musiałem odejść. Aby utrzymać cię w moim życiu jako przyjaciela, musiałem. Ale wciąż Cię kocham. Przezwyciężenie bratniej duszy wymaga czasu. Prawdopodobnie na zawsze.

Ale zdałem sobie sprawę, że nie wszyscy przeznaczeni są dla niesamowitej, spełniającej dusze miłości. Nie wszyscy powinniśmy skończyć z naszą bratnią duszą. Może nie w tym życiu, ale w innym. Ale to, co pozostanie na zawsze niezmienione, to fakt, że macie moją miłość.

Bez względu na to, czy chcesz mi powiedzieć o swoim dniu o 3 nad ranem, czy potrzebujesz kumpla od picia, będę tam. Może nie mam twojej miłości, ale nadal mogę utrzymać twoją przyjaźń. A może powinienem powiedzieć: siostra.