Do mojej małej siostry: Tak mi przykro - Grudzień 2021

Znalazłem twoje zdjęcie, kiedy byłeś mały. Twoje oczy są duże i masz najbardziej niewinny wygląd na świecie. Twoje włosy są krótkie, dłonie małe, a uśmiech urocza. Zrozumiałem, że tak bardzo cię kocham.

Potem zagłębiłem się w pamięć i przypomniałem sobie, kiedy ostatni raz cię widziałem. Boże, tak bardzo urosłeś. Jesteś moim najlepszym przypomnieniem, jak mija czas. Nie mogłem nie wspomnieć o minionym czasie i chwilach, których nie mogę przywrócić.Emocje zaczęły we mnie szalać, a potem uderzyło mnie, że tak bardzo tęskniłem i nie byłem dla ciebie dobry. Tak mi przykro.

segundo matrimonio después de la muerte del cónyuge

Przepraszam, że nie jestem tu dla ciebie.

Kiedy najbardziej mnie potrzebowałeś, mnie tam nie było. Problem polega na tym, że nie pamiętam, co robiłem, a to oznacza, że ​​nie robiłem nic tak ważnego.

Mógłbym tam być i powinienem tam być. Powinienem tam być, kiedy wybierasz swój pierwszy tusz do rzęs i kiedy przeżywasz swój pierwszy zawód serca. Ale nie byłem.Przepraszam, że cię odcięłam.

Ilekroć pukałeś do moich drzwi, miałem coś lepszego do roboty. Zawsze byłem bardzo zajęty i nigdy nie znalazłem czasu, aby z tobą porozmawiać, pomóc lub odpowiedzieć na milion pytań, które miałeś.

Nigdy nie miałem czasu na oglądanie filmu z tobą, nigdy nie miałem czasu, aby pobrać twoje ulubione piosenki. Powinieneś być moim priorytetem, ale jakoś wpadłeś w „Plan B”.

Przepraszam, że trzasnąłem ci drzwiami w twarz.

Wiem, że byłeś tylko ciekawy, co robili moi przyjaciele i że tylko zerknąłeś, aby zobaczyć, jak to jest mieć przyjaciół, jak to jest, gdy twoi przyjaciele przychodzą i skończyłeś wyrzucany z mojego pokoju jak intruz. Nie byłeś i przepraszam za te wszystkie czasy, kiedy sprawiłem, że poczułaś się niechciana.comida de fiesta fácil para una multitud

Przepraszam, że nie dałem ci czasu.

Przykro mi z powodu priorytetowego traktowania na Instagramie, Facebooku, Snapchacie i tym podobnych. Przykro mi, że uczyniłem moich ludzi online ważniejszymi niż ty, którzy byliście tam osobiście.

Przepraszam, że nie poszedłem z tobą na spacer. Przepraszam, że nie zabrałem cię do parku lub zoo, a co najważniejsze, przepraszam, że zostawiłem cię w spokoju.

Przykro mi, że nie pokazałem, jak bardzo cię kocham.

Naprawdę kochałem cię do księżyca iz powrotem, i nadal to robię. Byłem tylko idiotą, że tego nie pokazałem. Wydaje mi się, że nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak bardzo człowiek potrzebuje miłości i ile to oznacza dla osoby.

Trzymałem to przed tobą i żałuję tego najbardziej. Żałuję, że nie przytulam cię cały czas, nie całuję i nie mówię, jak urocza i ładna jesteś.

Przykro mi, że dopiero teraz zrozumiałem, jak bardzo moje zachowanie miało na ciebie wpływ.

Wszystko, co zrobiłem, było twoją gwiazdą przewodnią. Byłem twoim wzorem do naśladowania, a ty spojrzałeś na mnie, prawda? Cóż, do kitu jest to, że dopiero teraz to poznaję. Ja też byłem tylko dzieckiem, ale jestem starszy i moim obowiązkiem jest dbać o ciebie. Nigdy nie chciałem sprawiać, że czujesz się niechciany lub niegodny. „Bo nie jesteś.

Myślałem, że za dużo. Myliłem się. Nie byłeś zbyt wielkim - wystarczyłeś. Byłeś i jesteś po prostu idealny. To nigdy nie byłeś - to moja wina, że ​​sprawiłeś, że poczułeś się tak, jakbyś ciężko kochał. Byłeś idealnym stworzeniem - najpiękniejszą małą dziewczynką, która była ciekawa nawet najmniejszej rzeczy - i tak właśnie powinieneś być.

Wiesz, że jestem osobą, która zawsze stara się myśleć pozytywnie, i mam nadzieję, że przez to mnie źle nie pamiętasz i że nadal mogę ci to wynagrodzić. I wynagrodzę ci to.

Obiecuję, że będę twoim ramieniem do płaczu.

Bez względu na to, co Cię denerwuje, jeśli stresujesz się cellulitem, jeśli nie możesz dopasować koszuli do butów lub jeśli twoja ulubiona postać właśnie umarła, możesz ze mną porozmawiać. Możemy rozmawiać o facetach, muzyce i filmach i tak dalej. Jeśli miałeś najgorszy dzień i nie masz ochoty rozmawiać, możemy się po prostu przytulić. Jestem tam od teraz.

cosas que decirle a un chico mientras sextea

Możemy rozmawiać o facetach, muzyce i filmach i tak dalej. Jeśli miałeś najgorszy dzień i nie masz ochoty rozmawiać, możemy się po prostu przytulić. Jestem tam od teraz.

Obiecuję, że będę twoją pomocną dłonią.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze „sukienki”, jeśli potrzebujesz kogoś, aby coś dla ciebie zrobić, jeśli potrzebujesz, żebym coś zostawił i pobiegł do ciebie, aby cię uratować, upuszczam wszystko i przychodzę, aby cię uratować.

To coś, co powinienem był robić dawno temu. Będę tak bardzo wokół, że zanudzę cię na śmierć i zapomnisz za każdym razem, kiedy mnie potrzebujesz, a mnie tam nie było.

Będę twoją wymówką.

Jestem twoją starszą siostrą i mam twoje plecy. Chcesz zapłacić kaucję za przyjęcie? Włączone. Czy rodzice są przytłoczeni swoimi żądaniami? Jestem tam. Czy nasza rodzina zadaje głupie pytania na temat chłopców? Sprawię, że przestaną.

Jakąkolwiek wymówkę potrzebujesz, nazwij ją. Wiem, że jesteś dobrą dziewczyną i nie wykorzystasz jej.

Będę śpiewać i tańczyć z tobą.

Podobnie jak Elsa i Anna, pamiętasz? Nie chowam się za zamkniętymi drzwiami, ale pomogę ci zbudować bałwana. Zatańczę twoje ulubione ruchy, zaśpiewamy i zatańczymy do tej ulubionej piosenki, którą miałeś, kiedy byłeś mały, odkrywamy nowych artystów i nowych śpiewaków, będziemy wymieniać nasze ulubione piosenki i wymyślać nasz nowy taniec porusza się.

Zrobimy to lepiej niż wcześniej - daję wam moje słowo.

Odtąd będę twoją największą cheerleaderką.

Poza rodzicami, nie mam nic wspólnego z ich miłością. Dam ci swoje własne. Wspieram cię w wyborze kariery. Będę cię wspierać za każdym razem, gdy staniesz za czymś, co jest dla ciebie ważne, a ja nigdy nie pozwolę ci upaść tak mocno, że nie będziesz mógł wstać.

Trzymam cię za rękę na ścieżce, którą nazywamy życiem, tak jak ja, kiedy uczyłeś się chodzić. Teraz pokażesz mi, jak chodzić jako para. Ponieważ jesteś najcenniejszą rzeczą, którą mam na tym świecie i kocham cię na księżyc iz powrotem.

cómo hacer el amor con el marido

Jest mi bardzo przykro z powodu wszystkiego - za to, że nie kocham cię tak, jak na to zasługujesz, za to, że nie traktuję cię tak, jak powinienem, za to, że nie powiem ci, jak jesteś mądry, zabawny, piękny i niesamowity. Przykro mi, że robię to teraz, kiedy uwolniłeś się od swojej niewinności i kiedy już prawie dorosłeś. Ale wciąż mamy cały czas na tym świecie. Obiecuję wam - wykorzystamy to w pełni.

Miłość,

Twoja starsza siostra.