Mój mąż obserwował moje cesarskie cięcie pomimo ostrzeżenia chirurga - Styczeń 2022

Twarz, głowa, nos, ucho, człowiek, warga, policzek, usta, ludzie, oko, Dzięki uprzejmości Tonilyn Hornung

Z mojego dwulatka pamiętam wszystko. Mogłem zapomnieć o wyszczotkowaniuposiadaćzęby, ale zapytaj mnie, kiedy ostatnio zmieniano jego pieluchę (9:30) lub gdzie ostatnio widziano jego ulubioną zabawkę (w szafce za chipsami tortilla), i mam to pod przykryciem.

Jest jednak jeden obszar, w którym nie robię nic: narodziny mojego syna - i tu pojawia się mój mąż. To oczywiście może być spowodowane wszystkimi narkotykami. A może dlatego, że przepiłowano mnie na pół. Moje nagłe cesarskie cięcie pozostawiło mi tylko przebłyski pamięci, ale mój mąż pamięta wszystko. Potrafi opowiedzieć każdy szczegół, ponieważ oglądał całą niesamowitą i makabryczną rzecz - nawet jeśli lekarze zabronili mu tego.Do porodu minęło 25 godzin i nic nie szło zgodnie z planem. To było prawie śmieszne. Mógłbym nawet chichotać, widząc, jak źle się układa, z wyjątkiem tego, że byłam zbyt przerażona i za bardzo cierpiała. Znieczulenie zewnątrzoponowe, którego nie chciałem (ale teraz rozpaczliwie potrzebowałem), przestało działać trzy razy. Trzy. Żeby to robićwięcznacznie gorzej, moje ciśnienie krwi i moje nienarodzone dziecko niebezpiecznie spadły. Potem, kiedy pielęgniarka przychodziła i powiedziała mi, że będę potrzebować pilnego cesarskiego cięcia, rozpłakałam się, płacząc do męża: „Czy to musi być w ten sposób?”.

Moje dziecko i ja byliśmy dwoma groszkami w strąku (cóż, przypuszczam, że to był groszek, a ja byłem strąkiem), a teraz, gdy zostaliśmy rozdzieleni po raz pierwszy w jego małym życiu, nie mogłem być świadkiem to. Wyobrażałem sobie tę emocjonalną chwilę setki razy. Przede wszystkim jednak wyobrażałem sobie, że będę w stanie to sobie przypomnieć. Nie mogąc tego zobaczyć, poczułem się, jakbym został w jakiś sposób usunięty z całego wydarzenia. Teraz to było wszystko, co mogłem zrobić, aby oddychać, nie wymiotować i mieć nadzieję, że mój syn wyzdrowieje.

Drużyna pojawiła się jakby ze ścian w kłębie dymu. Zmieniłem ubranie, naprawiono znieczulenie zewnątrzoponowe i nagle obok mnie pojawił się w fartuchu mąż. Na sali operacyjnej widziałem tylko sufit, prześcieradło ułożone tak, że nie mogłem znieść tego, że moje wnętrzności się wylewają i mój mąż. W środku panikowałem, ale nie mogłem się ruszyć na zewnątrz. Moje ramiona trzęsły się w niekontrolowany sposób, ledwo mogłam się skupić, a jedyną rzeczą, która dawała mi pocieszenie, było patrzenie na mojego męża. Wtedy zobaczyłem, jak wstał i popatrzył.hermosos nombres de niña de la biblia

Co on sobie myślał?Miał zamiar rzucać się, tracić przytomność lub wymyślać sposób, aby być pierwszym mężem, który zrobi jedno i drugie jednocześnie.

- Proszę pana, proszę usiąść - brzmiało surowe ostrzeżenie lekarza.

Mój mąż się nie poruszył. Zastanawiałem się, czy będą musieli go przywiązać jak ja, a potem naprawdę spanikowałem.A jeśli poproszą go o odejście?- Kochanie - wymamrotałem - i do diabła, chcą, żebyś usiadł.

- Naprawdę, nic mi nie jest - powiedział, siadając obok mnie. Mówił prawdę i natychmiast wstał.

'Pan!' Rozkaz przyszedł mocniej: „Proszę usiąść”.

„Nic mi nie jest” - odpowiedział mój mąż. Lekarz przestał go nękać, więc zaczął obserwować całość. Widział, jak rodzi się nasz syn.

como hacer que tu hombre te quiera

Mój mąż nie jest płaczem. Mam tę pracę objętą naszym związkiem. Pokaż mi filmy na YouTube przedstawiające bezdomne szczenięta, dzieci bawiące się ze szczeniakami lub po prostu słowo „szczeniak”, a moje oczy napełnią się łzami. Jednak gdy tylko mój mąż zobaczył naszego syna po raz pierwszy, zaczął płakać i nie przestawał. On byłbałagan. Może nie byłam świadkiem pierwszych chwil mojego syna, ale mogłam być świadkiem pierwszych chwil mojego męża jako ojca. Patrzyłem, jak z chłopaka stał się tatą. Wyczerpany i pełen narkotyków przejąłem stereotypową męską pracę: zwymiotowałem i zemdlałem.

Później, kiedy narkotyki przestały działać, zapytałam męża, co widział. „Wszystko” - brzmiała jego odpowiedź. Zobaczył wykonane nacięcie, a lekarze rozłożyli mój brzuch szeroko jak żaba w 11thstopień biologii. Zobaczył dwóch krzepkich asystentów wezwanych, by jeszcze bardziej rozchylić moją klatkę piersiową, żeby można było wyciągnąć dziecko. Widział, jak lekarz zmaga się z dzieckiem, gdy gorączkowo czołgał się z dala od świata zewnętrznego. Zobaczył, jak niebieskie dziecko powoli zmienia kolor na różowy, gdy z trudem łapie oddech.

Dzięki uprzejmości Tonilyn Hornung

- Czy byłeś obrzydzony? Musiałem pytać 20 razy.

- Nie - powiedział. 'To było niesamowite.'

que decir para encender a tu novio

'Czy ​​byłeś przestraszony?'

- Ani przez sekundę. Byli tak niesamowitym zespołem pracującym jako jeden, wiedziałem, że wszystko będzie dobrze ”.

Zanim jeszcze tu był, marzyłam o tym, żeby po raz pierwszy zobaczyć, jak moje dziecko przychodzi na ten świat. Chciałemwięcźle widzieć go, jak bierze swój pierwszy oddech i widzieć, jak opuszcza moje ciało i wkracza na ten świat. Chciałem schować to wspomnienie razem ze wszystkimi innymi pierwszymi. Ale ja nie mogę.

Przynajmniej jeden z nas był świadkiem jego przyjścia na świat. Cieszę się, że mój mąż zignorował lekarza, wstał i patrzył. Cieszę się, że mój mąż z nas dwojga wspomina.