`` Mój mąż był trochę dziwką '' - Sierpień 2022

Seks w hotelu ThinkstockPrzez dwie noce 2008 roku rozważałem dźgnięcie mojego chłopaka cienką igłą podczas snu, pobranie krwi i wysłanie jej na testy na obecność wirusa HIV. Kupiłem już zestaw testowy; był schowany w szafie. Trey był głębokim i oddanym śpiącym - nosił nawet lawendową maskę do spania - więc pomyślałem, że ujdzie mi to na sucho.

Dlaczego miałbym knuć, żeby go ukłuć? Za dużo wiedziałem o jego historii seksualnej. Opisał to szczegółowo na swoim blogu, który zacząłem czytać wkrótce po naszej pierwszej randce, oraz w książkach (tak, w liczbie mnogiej). Po około sześciu miesiącach naszego związku ukazała się jego najnowsza książka. Poprosił mnie, żebym go nie czytał, ale nie trzeba dodawać, że ściągnąłem kopię elektroniczną tak szybko, jak tylko mogłem i odkryłem, że oprócz tego, że uprawiałem cyber-seks i oddawałem się trójkącie na jego wieczorze kawalerskim przed pierwszym małżeństwem, on spałem nawet z prostytutkami (tak, także w liczbie mnogiej).

W ciągu jednej nocy pochłonąłem czasami zabawną, czasem tragiczną opowieść Treya o równoważeniu ojcostwa i życia w stanie wolnym po tym, jak jego była żona jogina opuściła go i ich dwoje dzieci. Podziwiałem jego pisarstwo, ale nie mogłem przestać myśleć: jeśli to był brud, który Trey był gotów ujawnić światu, czym byłukrywanie? I jak jego sekrety mogły mnie zranić fizycznie i emocjonalnie?Byłam jego trzecią oficjalną dziewczyną po rozwodzie - pozostali dwaj to oszałamiająca francuska aktorka i włoska hrabina.Pochlebna firma, Myślałem; Jestem normalnie wyglądającą dziewczyną z Bostonu, która nosi drewniaki i dresy i której skarpetki rzadko pasują. Niepewna część mnie wyczarowała obrazy ich sterczących (lub wzmocnionych silikonem) piersi i długich, opalonych kończyn, które w życiu Treya zastąpił teraz mój kilkutygodniowy zarost i opróżniony biust, rozciągnięty i wyssany do granic możliwości przez moją córkę z mojego własne pierwsze małżeństwo.

Oczywiście, te jego stare związki nie wyszły. Na mojej twarzy pojawił się lekki uśmiech, czytając o portretach, które zamówiła sobie Włoszka, io tym, jak aktorka zerwała zaręczyny w e-mailu. Mimo to czułem się jak zawodnikKawalerPorównując się do tych wrednych i wymagających - ale także wspaniałych i europejskich - kobiet. Robiłam zakupy z kuponami, uczyłam pisania samotnych matek o niskich dochodach i biłam się w grach Yankees. Człowiek, który sobie wyobrażałem, doceniający mnie, nie był tym samym człowiekiem, który napisał o spotkaniu ze swoją ostatnią dziewczyną: „Maria Cristina Margherita Savoldi d'Urcei Bellavitis przyjechała ociekająca diamentami i zegarkami, które widziałem tylko w magazynach i hellip ;. Jest nie tylko oszałamiająco piękna, ale udaje jej się być jednocześnie niezwykle seksowną i niezwykle elegancką ”. W moim najbardziej wystroju jestem może seksowna, ale elegancka, nie i nigdy nie ocieka klejnotami.

A potem był seks. Trey od miesięcy pisał o kochaniu się z francuską aktorką dwa razy dziennie. Poważnie? Nasz seksbyłpodkręcanie palców, ale nadal chciałem tego robić tylko cztery razy w tygodniu. W końcu oboje byliśmy zapracowanymi rodzicami (moja córka miała 2 lata, a dzieci Treya z jego pierwszego małżeństwa miały 7 i 10 lat). Trey był tylko drugim mężczyzną, z którym spałam, a mój były mąż był pierwszym. Nigdy nie byłam skrępowana moją małą liczbą, dopóki Trey i jego nadmierne udostępnianie książek.Próbowałem uwierzyć Treyowi, kiedy powiedział, że nie sypia z nikim oprócz mnie i że był testowany na HIV i inne choroby przenoszone drogą płciową. Ale to był mój pierwszy związek od czasu, gdy mój mąż od dwóch lat, partner w wieku siedmiu lat, oszukał mnie i zostawił mnie w ciąży, aby nawiązać związek ze współpracownikiem. Nigdy nie wierzyłemonmnie też okłamał, więc może mój miernik się zepsuł.

Przy kawie opowiedziałem przyjacielowi o moim planie testów na obecność wirusa HIV. Powiedziała, że ​​dźgnięcie kogoś igłą i kradzież jego krwi może być po prostu przestępstwem. Hmm. Jej reakcja wystarczyła, by mnie przekonać, że przekroczyłem granicę szaleństwa, więc poszedłem do terapeuty i szybko odkryłem swój prawdziwy strach: popełnienie kolejnego błędu w dziale partnerów na całe życie. Duh. Ale kiedy rozmawiałem o terapii - rozmowie o ponownym uczeniu się zaufania w ciągu dnia, nocą wciąż sprawdzałem historię przeglądania Internetu Treya (sposób, w jaki złapałem mojego byłego).

Aby się z tym uporać, czułem, że muszę wiedzieć wszystko, a nie tylko to, co Trey był na tyle odważny (lub przechwałek), by opublikować to drukiem. Zrobiłem więc notatki, które sceny w książce wymagały dalszych wyjaśnień i zadzwoniłem do niego. Powiedziałem mu, że przeczytałem książkę, co go w jakiś sposób zaskoczyło (on też nie sądzi, że jego córka też kiedykolwiek ją przeczyta), a potem powiedziałem mu, że muszę wiedzieć wszystko - łącznie z dramatem, który uniknął publikacji - zanim mogłem ruszyć do przodu w związku.Przyszedł i późną nocą siedzieliśmy skuleni na futonie, robiąc listę - częściowo żartując, częściowo poważnie - wszystkich jego niedyskrecji w ciągu 45 lat. Spał z 27 kobietami, łącznie z prostytutkami. I był gotów mi o tym wszystkim opowiedzieć. Świadomość tego przyniosła ulgę, ale najważniejszą rzeczą, jaka wyszła z tej nocy, była moja pewność, że Trey jest gotów zrobić wszystko, aby zatrzymać mnie w swoim życiu. - Tamtych kobiet już nie ma - powiedział. „Jesteś dokładnie tym, czego chcę. Zrobię cokolwiek.' Dwa lata później pobraliśmy się.

W zeszłym miesiącu, po awarii komputera, Trey przeglądał wszystkie swoje kopie zapasowe plików - w tym mnóstwo zdjęć - aby sprawdzić, czy coś zostało utracone. Nasze biurka stoją obok siebie, więc mogłem w pewnym sensie zobaczyć, co robi, widząc peryferyjnie. Kilka ujęć, które wyglądały jak porno, przykuło moją uwagę. To była francuska aktorka na sesji zdjęciowej! Była na ekranie w bieliźnie, z tyłkiem unoszącym się w powietrzu, z rękami lekko spoczywającymi na rzeźbionym brzuchu innej kobiety. Tłem był bujny ogród. Trey powiedział szczerze: - Gdybyście wszyscy byli wystrojeni, wyglądalibyście lepiej. Jesteś bardziej naturalnie piękna. To wszystko do makijażu i aerografu.

Śmiałem się. Bo to było zabawne. Ponieważ był pełen b.s. - była piękniejsza, niż sobie wyobrażałem. Ale także dlatego, że Trey mnie tworzyczućtak piękna jak kobieta na zdjęciu.

Trey był na tyle oddany, by nie tylko wyjawić wszystkie swoje sekrety, ale także krwawić za mnie. Po tym, jak powiedziałem mu o teście na HIV, który kupiłem, i moim kokieteryjnym planie nakłucia go igłą we śnie, zrobił to sam. Najlepsza część? Zgodził się nigdy nie mówić swoim przyjaciołom o moim spisku, żeby nie myśleli, że zwariowałem. Terazjest tomiłość.

Amanda Lynne Freeman pracuje nad książką o swoim (szalonym) życiu i kończy doktorat. w socjologii. Ona i Trey są razem od czterech lat, są małżeństwem od półtora roku.