Do mojego przyszłego męża, przykro mi, że karzę cię za rzeczy, których nigdy byś mi nie zrobił - Styczeń 2022

Jesteś wszystkim, czego zawsze chciałem, a teraz, gdy cię mam, jestem przerażony, że cię stracę. Obawiam się, że zrozumiesz, że jesteś lepszy ode mnie.

Obawiam się, że w pewnym momencie zdasz sobie sprawę, że jestem tak uszkodzony, że nie można mnie pokochać. Mimo że jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek chciałem, najwyraźniej nie sądziłem, że zasłużyłem na kogoś takiego jak ty; dowód leży w śladzie łez, które zmarnowałem na mężczyzn, którzy sprawili, że poczułam się, jakbym była niczym.el mejor método anticonceptivo para bajar de peso

Ile razy pozwoliłem sobie grać na drugim skrzypcach, kiedy chciałem być solistą. Powiedziałem, że chcę mężczyzny takiego jak ty, ale pozwoliłem mężczyznom nawet nie wartym wymienienia w twojej obecności pozbawić mnie poczucia własnej wartości, do tego stopnia, że ​​myślałem, że potrzebuję ich miłości ja czuć się godnym.

Więc teraz mam ciebie ... tego niesamowitego człowieka z duszą tak piękną jak twój uśmiech ... i w głębi serca nie chcę tego przyznać (nawet dla siebie), ale myślę, że nie zasługuję na ciebie. Dlaczego inaczej miałbym z tobą walczyć, kiedy wiem, że się mylę? Odepchnąć cię, kiedy chcę cię zamknąć? I wierz mi, chcę, żebyś był blisko. Chcę tego więcej niż potrafię wyrazić, więc wzywam cię, żebyś mnie zostawił, żeby udowodnić, że nie. I wiem, że to niesprawiedliwe, jesteś najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek miałem, i pokazuję ci to, będąc irracjonalnym, trudnym i wszechogarniającym bólem w dupie.

Przepraszam, że tak trudno. Przepraszam, że zmuszam cię do przeskakiwania przez obręcze. Przykro mi, że chociaż chcę… nie wiem, jak ci zaufać. Przepraszam, że nie wiem, jak pozwolić mi się kochać. Nigdy wcześniej nie byłam tak kochana - bezwarunkowo, całkowicie i bez zastrzeżeń i zastrzeżeń. Przepraszam, że mam na myśli, kiedy tęsknię za tobą. Nie chcę być.Chciałbym móc wyjaśnić, jak tęskniąc za tobą zamieniasz się w gniew. Myślę, że to dlatego, że Jestem zła na ciebie za to, że tak bardzo cię kocham, że bycie z dala od ciebie mnie boli fizycznie i uciekam, gdy coś boli.

Ta miłość, którą mamy. Miłość, o jakiej marzyłem, ale nigdy za milion lat nie przypuszczałem, że ją znajdę. To straszniejsze niż sobie wyobrażałem. Jest cudowny i piękny, a wszystkie rzeczy, które powinny być, sprawiają, że wydaje się magią. Ale wraz z nim pojawia się ten strach. Strach, że wszystko zniknie. To, że się obudzę i znajdę mężczyznę moich marzeń… było tylko snem. I szczypię cię, aby upewnić się, że jesteś prawdziwy.

Testuję cię, aby upewnić się, że mnie nie opuścisz. Każdego dnia udowadniasz, że jesteś wszystkim. Każdego dnia znajdujecie nowe i cudowne sposoby, aby pokazać mi, że wasza miłość jest moja i tylko moja. Nie wiedziałam, jak bardzo się złamałam, dopóki nie zacząłeś układać wszystkich elementów w całość.Zasługujesz na coś lepszego. Zasługujesz na tę samą bezwarunkową miłość i wsparcie, które dajesz. Zasługujesz na wszystkie rzeczy ... Więc jeśli pozostaniesz cierpliwy i będziesz kochał mnie tak, jak to robisz, będę dla ciebie lepszy. Znajdę sposób na przezwyciężenie ran, których nie zadałaś, aby być kobietą, którą znam, gdy widzisz mnie.

Twoja miłość otworzyła mi oczy na przyszłość, która nigdy nie wyglądała tak jasno i nie mogę się doczekać, aż resztę życia pokażę ci, ile to dla mnie znaczy.

manchado rosa claro 8 semanas de embarazo

autor: Tia Grace