Mój chłopak zerwał ze mną: co dalej? - Może 2022

'Mój chłopak rozpadł się ze mną. Co mam zrobić, powiedzieć i jak sobie z tym poradzić? ”

Jeśli twój chłopak właśnie z tobą zerwał, chcę, abyś wiedział, że rozumiem złożoność emocji, które odczuwasz w tej chwili.Rozumiem twój ból i tę niekontrolowaną potrzebę powiedzenia mu wszystkiego, co masz na myśli.

Rozumiem twoje pragnienie, aby krzyczeć, krzyczeć i płakać, dopóki twoje oczy nie zaczną boleć.

Rozumiem, jak się czujesz, ponieważ byłem tam i dlatego przesyłam ci mój wirtualny uścisk (wiem, kiedy się tak czułem, nawet wirtualny uścisk oznaczałby dla mnie świat).Wszystko, co możesz zrobić, to przewinąć wszystkie szczęśliwe i mniej szczęśliwe chwile, które razem spędziłeś - pierwszy pocałunek, pierwszy dotyk, pierwsze kochanie się, pierwsza walka, a zwłaszcza wszystkie rzeczy, które wydarzyły się pod koniec związku.

Kiedy przechodzisz przez zerwanie (szczególnie po długotrwałym związku), wszystko, co możesz zrobić, to nacisnąć przycisk przewijania do tyłu i zacząć szukać wszystkich potencjalnych czerwonych flag (których w jakiś sposób przegapiłeś podczas związku) i pozwolić temu poczuciu zamieszanie zalewa wszystkie pory.

A jak byś nie W końcu w pewnym momencie miał na myśli świat dla ciebie, a teraz nagle ten świat stał się tylko odległym wspomnieniem.Nadal go kochasz i nienawidzisz w tym samym czasie, i nie możesz zdecydować, które z dwóch uczuć powinieneś wyrazić.

W jednej chwili czujesz, że sytuacja jest całkowicie beznadziejna i że świat właśnie skończył się na twoich oczach, a w innym momencie masz wrażenie, że wciąż jest coś w powietrzu, coś niewypowiedzianego, coś prawdziwego, co należy przynieść wrócić do życia.

Czujesz, że wciąż istnieje sposób, aby wszystko działało, a będąc pod wpływem tego uczucia, podświadomie decydujesz, że spróbujesz to naprawić, zwracając się do niego, aby powiedzieć mu, że popełnia duży błąd i że masz na myśli być razem.

Ale kiedy pomyślisz o wszystkich możliwych scenariuszach i wynikach, kiedy to powiesz, natychmiast zamrozisz i zrezygnujesz z samej myśli o zrobieniu tego.

Wysyłanie SMS-ów nie wchodzi w rachubę. Prześladowanie go w mediach społecznościowych po prostu przedłuży ci ból serca. Dotarcie do jego bliskich przyjaciół lub wspólnych znajomych sprawi, że będziesz wyglądać nieszczęśliwie.

Zdajesz sobie sprawę, że nie masz wyboru, żadnych alternatyw i nie masz pojęcia, jak sobie z tym wszystkim poradzić.

I tak się tu dostałeś. Wpisując „Mój chłopak rozpadł się ze mną”W Google podświadomie postanowiłeś poszukać pomocy, co jest pierwszym krokiem w radzeniu sobie z tą sytuacją jak szef!

I chcę, żebyście wiedzieli, jak się cieszę, że to zrobiliście (ponieważ, gdy to piszę, moja determinacja i wola, aby wam pomóc i uczynić wasze złamanie serca tak bezbolesnym, jak to możliwe, jest naprawdę silne we mnie).

Co powinieneś zrobić dalej?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zaakceptować fakt, że zerwał z tobą, zamiast postrzegać to jako coś całkowicie destrukcyjnego.

Wiem, że może ci to brzmieć dziwnie, ale im wcześniej to zaakceptujesz, tym szybciej zaczniesz widzieć rzeczy wyraźniej.

A zrozumienie rzeczy oznacza przede wszystkim umiejętność radzenia sobie z nimi.

Pozostaw wystarczająco dużo czasu, aby uspokoić swoje emocje i pomóc zaakceptować sytuację (przynajmniej z połową złamanego serca).

Następnie możesz pomyśleć o dwóch możliwych rozwiązaniach: przeprowadzka na dobre lub odzyskanie go.

Dałem ci te dwa możliwe rozwiązania z jakiegoś powodu, ponieważ nie wszyscy są w takiej samej sytuacji.

Zdarzają się pewne rozstania, ponieważ dwie osoby po prostu nie były przeznaczone do bycia razem. Niektóre rozstania nauczyły cię cennej lekcji, dzięki czemu możesz znowu wszystko naprawić. Ale jedno jest pewne.

Jego decyzja o zerwaniu z tobą nie wydarzyła się z dnia na dzień!

Byłbym wredny i nierozsądny, gdybym powiedział, że tylko on jest winien. W każdym związku obaj partnerzy ponoszą jednakową odpowiedzialność za zerwanie, niezależnie od tego, kto pierwszy zaproponował oddzielne drogi.

Jest kilka rzeczy, które powiedziałeś i zrobiłeś, kiedy nie powinieneś, i są rzeczy, które powiedział i zrobił, gdy nie powinien. (I to jest całkowicie w porządku, chyba że chodzi o oszukiwanie).

Te rzeczy są albo duże, albo małe, albo w tej chwili zupełnie nieistotne.

Ale w końcu to te rzeczy wpłynęły na dalszy rozwój lub stagnację twojego związku. To wszystkie te małe i duże rzeczy, które doprowadziły cię do tego złamanego serca.

Tak więc jego decyzja o zerwaniu z tobą nie wydarzyła się z dnia na dzień, ale już tam była, od dłuższego czasu unosiła się nad twoimi głowami i trudno ci było to przyznać i zaakceptować.

Nie zwracałeś dużej uwagi na te wszystkie czerwone flagi, które były tuż przed twoim nosem, na wszystkie sytuacje, które niszczały twój związek po trochu.

Chciałeś wierzyć, że to minie, lub postanowiłeś dalej z nim żyć, wierząc, że to nie jest Wielka rzecz. A potem, kiedy to się stało, byłeś zszokowany.

Mimo że wiedziałeś, że to się ostatecznie stanie, wciąż byłeś zszokowany, ponieważ po prostu się tego nie spodziewałeś. (A kto by?)

Nawet gdyby wcześniej powiedział ci, że z jakiegoś powodu może z tobą zerwać, nie uwierzyłbyś i na pewno nie byłbyś na to przygotowany.

Gdy osoba, którą kochasz, mówi ci, że to już koniec, nie możesz nic zrobić, jak tylko zamknąć się w wyobrażonej bezpiecznej przystani i obserwować stamtąd z bezpiecznej odległości od prawdziwego świata.

Ale tego właśnie nie powinieneś robić! Czas poradzić sobie z takimi sprawami jak duża dziewczyna, a ja postaram się pomóc ci we wszystkim, czego potrzebujesz!

Pierwszą częścią lub pierwszą rzeczą, jaką zrobimy, jest omówienie kilku możliwych i najczęstszych powodów, dla których zerwał z tobą, abyś miał jasny wgląd we wszystko.

Ważne jest, aby najpierw zrozumieć, dlaczego zerwał z tobą, a następnie przejdziemy do drugiej części, w której omówimy rzeczy, które pomogą Ci przejść dalej lub odzyskamy go, jeśli jest odpowiedni dla Ciebie!

Dzięki wspólnemu wysiłkowi zrobimy wszystko, co w naszej mocy, a wszystko, czego od ciebie chcę, to wziąć głęboki oddech i obiecać, że wszystko przeczytasz do końca. W porządku?

OK, zaczynajmy!

CZĘŚĆ PIERWSZA: 9 MOŻLIWYCH POWODÓW, DLA KTÓRYCH PODŁOŻYŁ SIĘ Z WAMI

Kiedy przeżywamy zawód miłosny, ciężko jest skupić się na wszystkich możliwych przyczynach, dla których nasz partner zerwał z nami w pierwszej kolejności.

Wszystkie te wyczerpujące emocje, przez które przechodzisz, blokują twoje jasne myślenie i obserwują sytuację, w której się znajdujesz.

Z tego powodu oto lista możliwych i najczęstszych powodów, dla których zerwał z tobą, co pomoże ci lepiej zrozumieć rzeczy i pomoże skupić się na źródle problemu, abyś mógł szybciej wyleczyć i odpowiednio postępować:

1. Jego „uczucia” uległy zmianie

Jeśli ktoś dał mi dziesięciocentówkę za każdym razem, gdy słyszę to słynne zdanie: 'To nie ty to ja'Byłbym teraz bogatszy niż Oprah.

Żartuję na bok, ale tak właśnie dzieje się w większości przypadków, gdy uczucia partnera nagle się zmieniają.

Głównym pytaniem jest, dlaczego uczucia zmieniają się w ciągu okres czasu? Co powoduje, że tracą tę początkową iskrę i moc od początku związku?

A najważniejszym powodem, dla którego tak się dzieje, jest popadnięcie w rutynę, czując się zbyt wygodnie wokół siebie, co powoduje, że oboje przestajecie się starać, jak to robiliście wcześniej.

Pamiętasz, kiedy poznaliście się po raz pierwszy i spędziliście mnóstwo czasu przed lustrem, próbując znaleźć idealną kombinację, aby zrobić na nim wrażenie?

I prawdopodobnie robił to samo u siebie, zanim cię spotkał. Tak bardzo obawiałeś się robić na sobie wrażenie i chciałeś, aby wszystko było tak idealne, jak to możliwe.

A potem, po pewnym czasie w związku, dochodzisz do punktu całkowitej niefrasobliwości i po prostu przestajesz próbować robić na sobie wrażenie.

Kiedy osiągniesz ten punkt, twoje uczucia zaczną się zmieniać, ponieważ czujesz, że nie jesteś już z tą samą osobą. Czujesz się, jakbyś był z kimś, kogo znasz przez całe życie.

Znudziło Cię powtarzanie tych samych ćwiczeń, jak oglądanie tego samego programu telewizyjnego i jedzenie w tej samej restauracji. Utkniesz w koleinie, nawet o tym nie wiedząc.

Więc jeśli powiedział ci to słynne zdanie: „To nie ty, to ja”, to wiesz, że to jest dokładnie to, co się dzieje.

Jedyne pytanie brzmi: czy wy nadal jesteście skłonni przywrócić starą iskrę do swojego związku i spróbować ponownie.

2. Jesteś niezgodny (już)

Jako istoty ludzkie, które chcą tego wszystkiego i chcą tego teraz (jak powiedział królowa w jednej z ich piosenek), kiedy kogoś lubimy, nasza sympatia do niego może sięgać do tego stopnia, że ​​pędzimy rzeczy i zbyt szybko wskakujemy w związek.

Kiedy kogoś czcimy, widzimy go jako idealnego człowieka.

Natychmiast zapominamy o wszystkich przeszłych związkach, a wszystko, czego chcemy, to wskoczyć w nowy i być z osobą, którą tak szalimy.

Tylko dlatego, że tak bardzo je lubimy, jesteśmy przekonani, że jesteśmy kompatybilni i że to oni są dla nas. Lub wskakujemy w związek z niewłaściwych powodów.

Być może jego była dziewczyna opuściła go kilka miesięcy temu, a to, co miał z tobą, było tylko relacją.

W głębi serca wiedział, że nadejdzie koniec, ale nie wiedział dokładnie, kiedy.

Gdy wchodzisz w związek zbyt szybko lub z niewłaściwego powodu, jego koniec jest po prostu nieunikniony.

Ale to nie znaczy, że związek jest całkowicie skazany. Jeśli jest miłość i wciąż jest wysiłek, wszystko może się zmienić.

Zapamiętaj: Tam, gdzie jest wola, znajdzie się sposób! (Niedawno kupiłem bluzę z tym napisem i przysięgam na Boga, będę ją nosił do końca życia, aby wciąż przypominać sobie, że wszystko jest możliwe, jeśli jesteś zdeterminowany i jeśli chcesz tego sercem i nie tylko twój umysł.)

Zobacz także: Zakochanie się w partnerze nie oznacza, że ​​jesteś kompatybilny

3. Stresujące wydarzenia poza związkiem

Każdy problem w relacji należy albo do kategorii o nazwie „konflikty wewnętrzne”, albo do kategorii „konflikty zewnętrzne”.

Konflikty wewnętrzne dotyczą rzeczy, które dzieją się w twoim związku, rzeczy, o które najbardziej się kłócisz oraz rzeczy, które subtelnie niszczą równowagę związku.

Ale gdyby były jakieś wewnętrzne konflikty, na pewno byłbyś ich świadomy.

Konflikty zewnętrzne są stresującymi wydarzeniami poza związkiem, a wiele osób zapomina lub nie jest zaznajomionych z faktem, że te stresujące zdarzenia mogą mieć duży wpływ również na twój związek.

Na przykład, jeśli twój były zawsze pracował za dużo, nawet nie prosząc o kilka dni wolnego (nawet gdy czuje się chory), jeśli właśnie znalazł nową pracę, której tak bardzo nie lubi, jeśli jego poprzedni związek nieustannie go prześladuje (czytaj: jeśli jego była dziewczyna jest na nim), jeśli ma problemy w rodzinie, ze swoim zwierzakiem, z przyjaciółmi i podobnymi, przyniesie całą tę negatywność i stres również do twojego związku.

W rezultacie nie będzie zainteresowany spędzaniem romantycznej nocy z tobą ani robieniem z tobą czegokolwiek.

Zauważasz brak dotyku, pocałunki i wszystkie rzeczy, które robiłeś wcześniej.

Nie obmywa cię już serdecznie, ponieważ jest zbyt zajęty innymi rzeczami, które dzieją się w jego życiu i jego głowie.

W rezultacie zaczynasz czuć się, jakbyś nie był wystarczająco dobry, jakby nie poświęcał ci wystarczającej uwagi i celowo Cię unikał.

Twój związek staje się bez życia i bezduszny, i wtedy postanawia zerwać z tobą i powiedzieć ci, że między wami już nic nie działa.

(Również ta sytuacja może być odwrotnie.)

4. Kumulacja niewypowiedzianych słów i nieporozumień

Jeśli byłeś w ciągłym sporze ze swoim byłym chłopakiem, zanim on zerwał z tobą, a zwłaszcza, jeśli skończysz z walką, to wiesz, że jest pewna ilość nagromadzonych niewypowiedzianych słów i wszystkie rzeczy, które były przeszkadzając wam obojgu na poziomie podświadomości.

Każdy związek jest wyjątkowy, ale czy wiesz, co ma ze sobą wspólnego? Konflikty. W każdym związku zdarza się, że z jakiegoś powodu będziesz chciał krzyczeć, wrzeszczeć i dosłownie zabijać się nawzajem.

Są chwile, kiedy wszystko będzie w idealnym porządku.

I za każdym razem, gdy myślisz o mówieniu lub dyskutowaniu ze swoim partnerem lub odwrotnie, i decydujesz się tego nie robić, tworzysz coraz większą przepaść między tobą.

Wszystkie niewypowiedziane słowa zaczynają się kumulować i ostatecznie muszą jakoś wybuchnąć.

To samo dotyczy nieporozumień. To zupełnie normalne, że dwie osoby nie zgadzają się na wszystko, ale to nie znaczy, że nie możesz iść na kompromis.

Jeśli oboje jesteście zdeterminowani, aby popychać własny program zamiast słuchać drugiej strony i próbować znaleźć pewne wspólne rzeczy, na które się zgadzacie, wasz związek wypełnia się toksycznością z powodu nierozwiązanych spraw. Twój związek kończy się, zanim w ogóle zdecyduje się go zakończyć.

5. Przestraszył się, ponieważ związek rozwija się zbyt szybko

Kiedy mężczyzna kończy związek, zanim jeszcze oficjalnie się zaczyna, kobiety często myślą, że dzieje się tak, ponieważ boją się popełnić.

Klasyfikują tego faceta jako ostatecznego fanka zaangażowania, ponieważ po prostu nie ma innego logicznego wyjaśnienia tego, co właśnie zrobił.

Ale zaufaj mi, jest. W 99,9% przypadków, gdy facet decyduje się na kończyć rzeczy wcześnie to dlatego, że przestraszył się, że związek rozwijał się zbyt szybko.

Może przestraszył się twojej decyzji, by spać z nim na pierwszej randce, że chcesz, aby przedstawił cię swojej rodzinie i najlepszym przyjaciołom następnego dnia, domagając się, aby wysyłał ci SMS-y, nawet gdy jest zajęty, lub zaniedbując własne życie tylko po to, aby spotykać się ze swoim znaczącym drugim.

Być może odczuwał presję z twojej strony, ponieważ ciągle naciskałeś go, aby powitał cię w swoim życiu siłą zamiast podążać naturalną ścieżką.

Z tego powodu może zdał sobie sprawę, że to nowe życie z tobą nie jest czymś, czego tak naprawdę chce lub sprawia mu przyjemność, i dlatego postanowił zastąpić tytuł bycia nową dziewczyną tytułem bycia byłą dziewczyną.

Pomyśl o pierwszym spotkaniu i o tym, jak sprawy potoczyły się od tego momentu. Pomyśl o ostatniej rozmowie z nim.

Czy kiedykolwiek dał ci wskazówkę, że czuł, że związek rozwija się zbyt szybko? Jeśli tak, to wiesz, że tak właśnie działo się przez cały ten czas.

6. Oszukiwanie

Nie ma usprawiedliwienia dla oszukiwania. Jeśli zdradziłeś swojego byłego chłopaka, wiesz już, dlaczego z nim zerwał.

Ale istnieje również możliwość, że cię zdradził, ale ci nie powiedział. A jego wyrzuty sumienia prześladowały go tak długo, że musiał coś z tym zrobić.

Nie mógł żyć z faktem, że był z inną kobietą, że okłamał cię za twoimi plecami, i być może to on zainicjował zerwanie.

Teraz, skąd będziesz wiedział, że cię zdradził?

Najczęstszymi oznakami niewierności partnera są wymówki, takie jak Kochanie ja nie Zrób to Ostatnia noc, zeszły tydzieńlub w zeszłym miesiącu ponieważ musiałem zostać dłużej w pracy; spędzanie czasu na aplikacjach randkowych (potajemnie); lub bycie w związku na odległość (zdarzyło się to mojej przyjaciółce i jej byłemu narzeczonemu, który oszukiwał w pierwszym roku ich związku).

W przypadku, gdy naprawdę cię zdradził, nie musisz nawet próbować odzyskać swojego byłego ani dać mu drugiej szansy.

Właściwą decyzją byłoby wykonanie następujących czynności: reguła Brak kontaktu, blokowanie go w Whatsapp i innych sieciach społecznościowych oraz puszczanie go na dobre, niezależnie od tego, czy jesteś w związku 2-letnim, czy 10-letnim.

7. Czyniąc go Twoim jedynym priorytetem

Kiedy jesteś głęboko zakochany w kimś, tak łatwo jest skupić się tylko na nim i zacząć nadawać mu priorytet, tak aby zaniedbywać wszystkich wokół ciebie, swoje hobby i rzeczy, które lubiłeś wcześniej. Ale relacje nie mogą tak funkcjonować.

cosas que vuelven locos a los hombres en la cama

Kiedy tak się dzieje, w relacji występuje ogromny brak równowagi, w którym jeden partner ciągle robi wszystko, aby zrobić wszystko dla drugiego.

A ten drugi zaczyna czuć się uwięziony i wkrótce postanawiają zerwać z tym schematem, sugerując zerwanie.

Jeśli przez większość czasu skupiałeś się tylko na jego potrzebach, jego problemach i wszystkim, co działo się w jego życiu, całkowicie zaniedbując swoje, wtedy wiesz, że uczyniłeś go swoim jedynym priorytetem, który nie był zdrowy, ani dla ciebie, ani dla ciebie związek.

Na dłuższą metę może to poważnie zaszkodzić Twojej samoocenie, do tego stopnia, że ​​stracisz własną tożsamość.

Jeśli więc podejrzewasz, że tak jest, ważne jest, aby najpierw znaleźć się na nowo, a następnie, jeśli nadal chcesz, zasugerować, aby spróbować znów być razem.

Mówią, że aby kochać drugiego człowieka, musisz najpierw nauczyć się kochać siebie.

Musisz utrzymywać kontakty poza romantycznym związkiem i nadal cieszyć się rzeczami, do których kiedyś przywykłeś, ponieważ to naprawdę jesteś i w którym się zakochał.

8. Uważa, że ​​jest coś lepszego poza związkiem

Jest to również znane jako Trawa to syndrom bardziej zielony. Wtedy myślisz, że zawsze jest coś lepszego niż to, co już masz. Wtedy myślisz, że byłbyś szczęśliwszy z kimś innym niż z osobą, z którą jesteś w tej chwili.

A może tak myślał również twój były. Być może powodem, dla którego zerwał z tobą, jest to, że ciągle myślał, że istnieje coś lepszego poza twoim związkiem.

Zdarza się to często, aw większości przypadków zdarza się mężczyznom, którzy nie są tak doświadczeni. Mają ciągły niepokój, że czegoś im brakuje.

Ale na pewno nie jest to uzasadniona wymówka. Nie ma możliwości, aby oswoić mężczyznę lub być z mężczyzną, który ciągle szuka czegoś lepszego, lepszego.

Nie chcesz zmienić się w kobietę zbyt kontrolującą, której głównym priorytetem jest prześladowanie jej chłopaka.

Chcesz się z nim zaprzyjaźnić we wszystkich sieciach społecznościowych, nadal prowadzić swoje najlepsze życie i pozwolić mu bez celu kontynuować poszukiwania „doskonałości”.

I zapewniam cię, że nigdy nie znajdzie tego, czego szuka, ponieważ on sam nie ma pojęcia, czego naprawdę chce.

Nawet gdyby był w związku z modelem Victoria Secrets, nadal by pomyślał, że jest coś lepszego.

To poważny problem, a poradzenie sobie z tym zespołem zajmuje dużo czasu. Nauczenie się doceniać to, co już ma, zajmuje dużo czasu i praktyki.

Zobacz także: 10 znaków trawy jest bardziej ekologicznym zespołem i jak go przezwyciężyć

9. Związek na odległość

A może powodem, dla którego twój chłopak z tobą zerwał, jest to, że przez jakiś czas byłeś w związku na odległość.

Oznacza to więcej SMS-ów i mniejszą jakość komunikacji osobistej, więcej czasu spędzanego w mediach społecznościowych, który jest głównym winowajcą wszystkich potencjalnych wybuchów zazdrości, a wszystko to oznacza osłabienie zarówno emocjonalnych, jak i fizycznych połączeń.

Na podstawie moich osobistych doświadczeń i doświadczeń bliskich mi osób mogę z całą pewnością stwierdzić, że niewiele osób jest w stanie pokonać wyzwania związane z relacjami na odległość.

Przeważnie kończy się to pragnieniem normalnego związku z kimś, kogo widzisz częściej i którego czujesz obok siebie.

Dlatego w większości przypadków związek na odległość prowadzi do niewierności.

I to nie ma nic wspólnego z tym, jak silna jest twoja miłość. To głównie kwestia twojej postaci i osobowości.

Na przykład, jeśli jesteś ekstrawertykiem, naturalnie będziesz skłonny częściej wychodzić i szukać innych połączeń, które mogą całkowicie zapominać o tym, co już masz, i koncentrować się na tym, co możesz mieć w miejscu, w którym się znajdujesz. chwila.

Ale nie musisz się martwić, ponieważ nie musi to być prawdą w twoim przypadku.

Być może twój związek na odległość wygasł naturalnie, a jedyne, co możesz zrobić, to pójść swoją własną drogą.

Być może twój chłopak nie mógł już tego znieść i zdecydował, że podział jest najlepszą decyzją dla was obojga.

CZĘŚĆ DRUGA: MÓJ CHŁOPIEC ZŁOŻYŁ SIĘ ze MNIE: CO ZROBIĆ NASTĘPNIE?

Teraz, gdy omówiliśmy możliwe powody, dla których twój chłopak z tobą zerwał, czas skupić się na tym, co będziesz robić dalej! Ta część omawia najważniejsze rzeczy, na których powinieneś się skupić, jeśli chcesz przejść na dobre lub jeśli chcesz go odzyskać. Obejmie również niektóre rzeczy, których nigdy nie powinieneś robić, bez względu na to, jak bardzo chcesz połączyć się ze swoim byłym.

Gotowy? Zacznijmy!

Jeśli chcesz przejść dalej, powinieneś…

1. Skoncentruj się na ustaleniu, kim jesteś bez niego

Po zerwaniu pierwszą podstawową rzeczą, którą musisz zrobić dla siebie, jest ustalenie, kim jesteś bez niego.

Kiedy jesteś w związku (szczególnie przez długi czas), tracisz część siebie, ponieważ koncentrowałeś się wyłącznie na utrzymaniu i walce o to, co masz z ukochaną osobą.

Przestajesz robić rzeczy, które lubiłeś. Dużo kompromitujesz.

Stajesz się bardziej skoncentrowany na szczęściu partnera niż na własnym. A teraz jest idealny czas, aby to zmienić.

Teraz jest idealny czas, aby ponownie odkryć swoją wewnętrzną pasję, znaleźć nowe hobby, poświęcić się sobie i ludziom, którzy wiele dla ciebie znaczą.

Teraz jest idealny czas na rozpieszczanie się długimi, bąbelkowymi kąpielami; ze swoim ulubionym ciastem, programem telewizyjnym lub drinkiem. Nie pozwól mu zdefiniować twojego bytu - pomyśl o tym, kim naprawdę jesteś bez niego.

W ten sposób łatwiej będzie ci leczyć się od złamanego serca, a także stanowi idealny fundament zdrowego związku, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się ponownie połączyć.

2. Pomyśl o tym, czego chcesz dla siebie

Zamiast myśleć tylko o swoim nieudanym związku i wszystkich rzeczach, które mogłeś mieć w przyszłości, pomyśl o tym, czego chcesz dla siebie.

Zamiast myśleć tylko o tym jednym zdaniu: Mój chłopak ze mną zerwał i nie wiem, co robić, zadaj sobie pytanie, czy naprawdę chcesz być w związku z kimś, kto wyraźnie z jakiegoś powodu nie chce tego samego?

Czy chcesz nadal być w związku, który nie jest wzajemny? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „nie”, możesz przejść dalej.

I przestańcie myśleć, że to wasza wina, że ​​wasz związek się rozpadł.

Przestań myśleć, że gdybyś zrobił coś innego, nadal byłbyś razem.

Nawet jeśli go zdradziłeś, nie podjąłeś tej decyzji z dnia na dzień.

Oboje jesteście za to odpowiedzialni. Bez względu na powód, pamiętaj, że wszystkie małe rzeczy, które wydarzyły się w twoim związku przez obie strony, przyczyniły się do tego, że zdecydował się zepsuć.

Kiedy twój umysł to wszystko pochłonie, staniesz się wolny i zaczniesz myśleć jaśniej o tym, czego chcesz dla siebie, zamiast myśleć tylko o swojej przeszłości.

3. Zrób listę priorytetów dla nowego życia

Jeśli chcesz iść dalej, koniecznie musisz sporządzić listę priorytetów dla nowego życia.

Zapisz kilka rzeczy, które chcesz osiągnąć w najbliższej przyszłości. Jeśli chcesz wreszcie nauczyć się grać na tym instrumencie, zapisz go.

Jeśli chcesz skupić się na poprawie połączenia z innymi osobami, na które ostatnio nie miałeś czasu, zapisz to.

Jeśli chcesz skupić się na swojej karierze, zapisz ją. Jeśli chcesz poświęcić czas na nowe hobby, zapisz go.

Ważne jest, abyś wyznaczył cele, które chcesz osiągnąć, ponieważ uniemożliwi to ciągłe myślenie tylko o byłym.

Pomoże Ci szybciej iść naprzód, ponieważ kiedy jesteś w pełni skoncentrowany na rzeczach, które są dla Ciebie ważne w życiu, stajesz się najlepszą wersją samego siebie.

Stajesz się spełniony i na pewno nie masz czasu na myślenie o wysyłaniu SMS-ów do swojego byłego lub polubieniu jego zdjęć w mediach społecznościowych.

comida que tiene mucha proteína

A jeśli któregoś dnia w przyszłości z jakiegoś powodu zdarzy ci się ponownie połączyć, łatwiej będzie utrzymać zdrowe relacje, gdy już ustaliłeś swoje priorytety.

4. Reguła Brak kontaktu

Jestem pewien, że wszyscy znacie zasadę braku kontaktu.

Zasadniczo oznacza to zerwanie wszelkich kontaktów z byłym - blokowanie go w mediach społecznościowych, nie dzwonienie do niego ani wysyłanie SMS-ów, nie widywanie się z nim i usuwanie jego numeru w razie potrzeby.

Regułę braku kontaktu należy zastosować jak najszybciej po zerwaniu, ponieważ im szybciej przerwiesz kontakt, tym szybciej się wyleczysz i przejdziesz dalej.

Ta zasada została wymyślona, ​​aby pomóc ci oczyścić się z wszelkiej negatywności, która narosła w twoim związku i aby pomóc ci widzieć rzeczy jaśniej.

W końcu wiesz, co mówią: „Daleko od oczu, daleko od serca”.

Zobacz także: Przeczytaj to za każdym razem, gdy masz ochotę na wysłanie SMS-a, nawet jeśli wiesz, że nie powinieneś

5. Unikaj wszystkiego, co ci o nim przypomina

Jeśli chcesz go zapomnieć i przejść w rekordowym czasie, musisz bezwzględnie unikać wszystkiego, co mu przypomina.

Obejmuje to rzeczy, które podarował ci na urodziny i wszystkie inne prezenty, idąc do tej samej restauracji, w której byłeś z nim, idąc na spacer tą samą trasą, którą z nim poszedłeś i tak dalej.

Jeśli nie chcesz odrzucić wszystkiego, co ci dał, po prostu włóż to do torby i ukryj gdzieś w domu, dopóki nie dojdziesz do siebie po zerwaniu i dopóki te rzeczy nie będą dla ciebie nic znaczące.

Byłbyś zaskoczony, jak ludzki mózg może łatwo odłączyć się od rzeczy, które kiedyś wiele znaczyły dla człowieka.

Na przykład wciąż mam u mojego byłego ubrania, które noszę regularnie i rzadko o nim myślę, kiedy je noszę.

Nie łączę już tych ubrań z osobą, w której się zakochałem, a raczej z kimś, kto kiedyś był częścią mojego życia, ale teraz jest tylko odległym wspomnieniem.

6. Przestań rozmawiać o nim z innymi ludźmi

Błędem numer jeden, który popełni wiele osób po zerwaniu, jest ciągłe mówienie o swoich byłych do znajomych lub bliskich.

Myślą, że jeśli będą mówić o rzeczach, które wydarzyły się w związku lub o tym, że ich partner był ostatecznym dupkiem, w jakiś sposób magicznie uleczą się z całego odczuwanego bólu.

Ale to tylko odwrotnie. Im dłużej wymieniasz nazwisko swojego byłego i im dłużej rozmawiasz o nim z innymi ludźmi, tym dłużej będziesz czuć się nieszczęśliwy i nie będziesz mógł przejść dalej.

Nie ma znaczenia, czy wymieniasz jego imię w pozytywnej czy negatywnej konotacji, ponieważ dopóki myślisz o tym, nie będziesz w stanie myśleć jasno i robić właściwych rzeczy.

Więc kiedy spędzasz czas ze znajomymi, porozmawiaj o wszystkich zabawnych rzeczach, które robiłeś wcześniej, i przygotuj plany na przyszłość.

Rozmawiaj o życiu, śmiej się z rzeczy, które w tej chwili są popularne, mów o wszystkim, ale nie mów o swoim byłym.

7. Jeśli na niego wpadniesz, zachowaj spokój i idź dalej

To jeden z największych koszmarów dla wszystkich, którzy chcą zapomnieć o swojej byłej. Spędzają dużo czasu zastanawiając się, co by powiedzieli lub zrobili, gdyby na nich wpadli.

Zaczynają myśleć o wielu możliwych scenariuszach przypadków, ale nie mogą zdecydować, który z nich najbardziej im odpowiada.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, zapomnij o wszystkim. Jeśli spotkasz swojego byłego, jedyne, o czym musisz pamiętać, to zachować spokój i iść dalej.

Nie ulegaj pokusie, aby powiedzieć mu wszystko, co masz na myśli, krzyczeć na niego, a co dopiero zacząć płakać przed nim.

Nie chcesz pokazywać mu swoich słabości i nie chcesz, żeby myślał, że nadal szalejesz za nim i że zrobisz wszystko, aby się z nim ponownie połączyć (nawet jeśli wszystko to jest prawdą).

Musisz skupić się na poruszaniu się, ponieważ jesteś to winien samemu sobie, dlatego powinieneś wziąć głęboki oddech, zachować spokój, powiedzieć kilka słów, jeśli musisz i iść dalej.

Zobacz także: Jeśli wrócisz do Niego (wiedząc, że nie powinieneś), to właśnie się stanie

8. Wykonaj wszystkie powyższe czynności, aż coś się zmieni

Wiele osób uważa, że ​​jeśli zrobią wszystkie powyższe rzeczy, zapomną o swojej byłej do jutra lub do następnego tygodnia. Ale nie tak to działa.

Nie będę cię okłamywać. Będą chwile, kiedy będziesz chciał skontaktować się ze swoim byłym, kiedy będziesz chciał zrobić wszystko, aby się z nim skontaktować, nawet jeśli wiesz, że nie powinieneś.

Będą chwile, kiedy będziesz chciał zrezygnować z próby przejścia, ponieważ nie będzie to łatwe.

Będzie to trudne, ale ilekroć masz ochotę się poddać lub czujesz, że te rzeczy nie działają, rób to, dopóki nie zaczniesz widzieć rezultatów.

Powtarzaj wszystkie powyższe czynności, aż coś się zmieni, ponieważ, zaufaj mi, to się zmieni.

Bez względu na to, jak bardzo jesteś zdezorientowany i beznadziejny, pewnego dnia w niedalekiej przyszłości obudzisz się i zdasz sobie sprawę, że już nie myślisz o swoim byłym.

I dopóki ten dzień nie nadejdzie, nie możesz się poddać i nie możesz myśleć, że jesteś zbyt słaby, aby podążać własną ścieżką.

Jesteś silną, niezależną kobietą i możesz robić, co tylko chcesz, do diabła, tylko jeśli chcesz! Nigdy tego nie zapominaj.

Jeśli chcesz go z powrotem, powinieneś ...

Jeśli zdecydujesz, że chcesz się z nim ponownie połączyć i że chcesz go z powrotem, musisz zrobić dokładnie te same rzeczy, o których mowa powyżej, tak jakbyś chciał przejść dalej.

Musisz zrobić wszystko tak samo, ponieważ po zastosowaniu tych ośmiu zasad istnieją dwa możliwe wyniki: Albo go zapomnisz i przejdziesz dalej, albo on w pewnym momencie się do ciebie odezwie.

A czasami te dwa wyniki są w jednym pakiecie i od Ciebie zależy, czy chcesz go trwale usunąć z życia, czy spróbować ponownie.

Moja skromna rada jest taka, że ​​jedyny raz, kiedy naprawdę powinieneś rozważyć ponowne spotkanie z nim, to jeśli nadal masz do niego silne uczucia, wierzysz, że oboje jesteście razem i że uda wam się naprawić wszystko.

Po zastosowaniu tych ośmiu zasad będziesz gotowy rozpocząć nowy rozdział z nim lub bez niego, co jest niezbędne, jeśli chodzi o ustanowienie zdrowego i szczęśliwego związku lub kontynuowanie życia w najlepszym życiu.

CZEGO NIGDY NIE POWINIENEŚ ZROBIĆ?

W przypadku, gdy pragnienie dotarcia do byłej osoby staje się niekontrolowane, musisz przypomnieć sobie o następujących kwestiach: Nigdy nie powinieneś próbować namawiać swojego byłego do pozostania z tobą! Dlaczego?

Ponieważ to jest najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić. Zaszkodzi ci to i uczyni go jeszcze bardziej odległym.

A jeśli potrzebujesz więcej powodów, oto kilka rzeczy, które twój eks może pomyśleć o tobie, jeśli spróbujesz namówić go do pozostania z tobą:

1. Będzie myślał o tobie jako samolubny i dziecinny

Jeśli ciągle do niego dzwonisz lub piszesz, aby przekonać go, że powinien zmienić zdanie i wrócić do ciebie, będzie myślał o tobie jako samolubny i dziecinny.

Będzie myślał o tobie jako samolubny lub dziecinny, ponieważ nie myślisz o tym, co on myśli o wszystkim i dlaczego w ogóle to zrobił.

Będzie to wyglądało tak, jakbyś tylko myślał o sobie i o tym, jak się poczujesz, gdy ponownie się połączysz. I nie chcesz tego.

Nie chcesz być tego rodzaju kobietą, ponieważ jest to toksyczne dla twojego samopoczucia i nie przyniesie ci nic dobrego.

2. Będzie bał się zmienić zdanie

Jeśli nadal będziesz go prześladować i będziesz próbował namówić go do pozostania z tobą, sprawisz, że boi się zmienić zdanie, ponieważ będzie wiedział, że jeśli kiedykolwiek zdecyduje się cię zostawić, tak się stanie.

Będzie się bał, że znowu stracisz swoje gówno, gdy związek znika naturalnie lub jeśli wydarzy się coś złego.

I nikt nie lubi czuć się zmuszony do zrobienia czegoś tylko dlatego, że ktoś inny tego chce.

Musisz pozwolić mu sam zdecydować, czy chce się z tobą połączyć, czy nie.

3. Nie dasz mu wystarczająco dużo miejsca i czasu, aby za tobą tęsknić

Próba nakłonienia byłego chłopaka do pozostania z tobą oznacza, że ​​nie masz wystarczająco dużo miejsca i czasu, żeby za tobą tęsknić.

I to jest główny powód, dla którego musisz zastosować powyższe osiem reguł.

Po rozpadzie ważne jest, aby dać sobie wystarczająco dużo czasu, aby pomyśleć o tym, co się wydarzyło, znaleźć siebie ponownie oraz dać mu przestrzeń i czas na zrobienie tego samego.

Potem wszystko będzie inne dla was obojga i będziecie wiedzieć, co robić dalej.

To, co musisz zrobić, to pozwolić, aby wszystko działo się w naturalnym tempie!

Zastosuj osiem zasad i poczekaj na wyniki. Jeśli zdecydujesz całym swoim ciałem i sercem, że idziesz dalej, nie przestawaj praktykować tych zasad, aż w końcu odniesiesz sukces.

Jeśli nadal chcesz go odzyskać (z właściwych powodów), daj mu trochę czasu i czasu, aby zobaczyć, że jesteś inną kobietą i że jesteś w stanie samodzielnie.

A jeśli zdecyduje się do ciebie dotrzeć, nie wskakuj na niego, jakby był jedynym człowiekiem na świecie.

Odżywiaj swój własne życie i pozostań silną kobietą, którą jesteś. Jeśli to rozpozna, to wiesz, że jest odpowiedni dla ciebie.

Jeśli zgodzi się podjąć wspólny wysiłek, pielęgnować wzajemny szacunek i bezinteresownie walczyć o przywrócenie iskry w twoim związku, to wiesz, że ponowne spotkanie z nim było słuszne!

Cokolwiek wybierzesz, życzę powodzenia (i dużo cierpliwości)!

Zobacz także: Trzytygodniowa reguła rozpadów, której musisz przestrzegać