Mój najlepszy przyjaciel jest introwertykiem i nie mogłem prosić o lepszą osobę - Grudzień 2021

Ten list jest skierowany do wszystkich pięknych i zamkniętych w sobie dusz, które są czymś więcej niż niesamowitymi stworzeniami, ale nigdy nie wydają się dostatecznie doceniane ani zasługują na uwagę.

To znaczy, to nie jest tak, że lubią być w centrum uwagi, ale czuję, że jesteśmy im winni wielkie podziękowania za pokazanie nam, jak to jest być nieprzyjazną osobą. Jesteśmy wdzięczni ludziom, którzy naprawdę są w pokoju i są w kontakcie ze sobą, a także ludziom, którzy nie pozwalają dotknąć ich negatywności i dramatu innych ludzi. Ogromne oklaski zawdzięczamy tym, którzy sami mogą się dobrze bawić i których szczęście nie zależy od innych ludzi.Moja najlepsza przyjaciółka jest introwertykiem i jest o wiele więcej niż można by przypuszczać. Jest o wiele bardziej niż ja nawet w stanie mi się skupić. To ona pokazała mi, że nie należy oceniać książki po okładce i że ma dla niej coś więcej niż na pierwszy rzut oka.

¿Qué es lo que excita a los chicos?

Jest wyluzowana. Umawianie się z nią na randki jest tak łatwe, a ona nigdy nie ma takich napadów złości, gdy sprawy nie idą tak, jak tego chcą. Dzięki niej możesz mieć pewność, że nigdy nie wybuchnie, i nigdy nie zareaguje, zanim nie uzyska wszystkich informacji na temat tego, co poszło po ich myśli.

Nienawidzi dramatu. To po prostu nie jest jej sprawa. Wiesz, jak wiele osób wywołuje dramaty, gdy się nudzą? Cóż, to nie tylko jej filiżanka herbaty. A jeśli jesteś typem osoby, która uwielbia tworzyć dramaty i marnować czas na nieistotne dyskusje, które prowadzą absolutnie nigdzie, równie dobrze możesz trzymać się od niej z daleka.Nie dba o to, co jest w środku. Tylko dlatego, że modnie jest wyglądać jak Kardashianie lub jeśli bycie na haju jest tak fajne lub jeśli posiadanie więcej niż dziesięciu historii na Instagramie (z czego pięć to selfie) jest czymś, co musisz zrobić, to nie znaczy, że obowiązują ją również zasady . W rzeczywistości nie. Nienawidzi takich działań przyciągających uwagę i stara się unikać ludzi, którzy są tak zależni od bycia w środku. Nie zrozum mnie źle, uwielbia robić zdjęcia, ma swoje własne standardy urody, które, jeśli mnie zapytasz, są bardziej atrakcyjne niż te, które mamy dzisiaj, a ona wie, jak się bawić, nie robiąc z siebie głupka. Ale tylko kilka osób wie o niej.

Lubi własne towarzystwo. Nie, nie jest aspołeczna, nie odcina ludzi tak po prostu, od czasu do czasu lubi się ze sobą kontaktować. Nigdy nie będziesz się nudzić, ponieważ zawsze ma rzeczy, w które się angażuje. Po prostu nie marnuje czasu na rzeczy nieistotne lub nieistotnych ludzi. Jeśli nie karmi jej duszy, nie ma jej na liście rzeczy do zrobienia. Tak proste jak to.

Jest przezabawna. Zaufaj mi, ona jest. To najśmieszniejsza osoba, jaką znam w życiu. Wszystkie jej przypadkowe żarty i śmieszne twarze, które robi, oraz niektóre jej dziwne reakcje sprawiają, że za każdym razem nie mogę złapać tchu. Ale jeszcze bardziej cenne jest to, że tylko kilka osób widzi tę stronę jej.cómo decirle a un chico lo que quieres hacerle sexualmente a través de mensajes de texto

Ona jest moją ulubioną osobą. Nie wyobrażam sobie lepszej osoby do zwierzenia się. To tak, jakby ma rozwiązanie każdego problemu, jaki mam. Ma ten dar, że może powiedzieć właściwą rzecz we właściwym momencie. Jakoś zawsze czuję się lepiej po rozmowie z nią. I bez względu na wszystko, zawsze ma dla mnie czas. Jest moją osobą, która jeździ lub umiera i żadne słowa nigdy nie wystarczą, aby opisać, co dla mnie znaczy.

Widzisz, tylko dlatego, że nie jest tak towarzyska, jak inni chcieliby, żeby była, tylko dlatego, że ma swój własny świat zen, tylko dlatego, że nie wystawia się reszcie świata jak reszta z nas, to nie jest oznacza, że ​​coś jest z nią nie tak.

Czasami fajniej jest zostać z nią w domu i robić wszystkie dziewczęce rzeczy niż trafić w bar lub klub. Czasami mam więcej radości, słysząc, jak mówi mi o swojej ulubionej książce, niż słuchając moich przyjaciół, którzy opowiadali, jak zmarnowali się poprzedniej nocy. Właściwie to nie tylko czasami, częściej niż można sobie wyobrazić.

Jest o wiele więcej niż można sobie wyobrazić. Jest mądrzejsza niż myślisz, jest zabawniejsza niż się spodziewasz, jest milsza i bardziej przyjazna niż ktokolwiek, kogo kiedykolwiek znałem. Ale haczykiem jest zarysowanie powierzchni i spojrzenie pod nią. Nie jest nieśmiała, jest tylko selektywnie towarzyska. Ona wybiera, komu daje czas, a ja nie byłbym bardziej wdzięczny za to, że mam szansę zostać jej przyjacielem.

cosas raras que hacerle

To właśnie jest introwertyczne, ponieważ nie jest to tylko nieśmiałość. To o wiele więcej niż to. Ale wielu ludzi jest zadowolonych z nazywania ich wyrzutkami i nigdy nie decydują się wyjść poza to. Wiele osób jest czymś więcej niż tylko błędem.

Być może z własnej woli lub niechętnie decydują się pozwolić tak niesamowitej osobie prześlizgnąć się przez ich palce. I zaufaj mi, kiedy ci powiem, że wypuszczają osobę na całe życie. Ale wolę nie być taki jak ci ludzie. Ponieważ wiem, że nie mogłem prosić o lepszą osobę, która byłaby moim najlepszym przyjacielem niż introwertyk.