Do mojego związku „prawie”: to moje pożegnanie - Grudzień 2021

„Jak pożegnać się z kimś, bez kogo nie wyobrażasz sobie życia? Nie pożegnałem się. Nic nie powiedziałem. Właśnie odszedłem. ”—Elizabeth, My Blueberry Nights (film)

Wiem, że nigdy nie byliśmy dwojgiem typowych ludzi. Oboje jesteśmy uszkodzeni na swój sposób. Spotkaliśmy się w ciemnościach. Zawsze uciekamy i biegniemy do siebie. To jest jak niekończący się cykl. Nie ma wątpliwości, że ten rodzaj obłąkanego związku nie przynosi pożytku żadnemu z nas. Na miłość boską, spójrz na nas! Jesteśmy załamani, toksyczni, gorzcy, wyczerpani.I dlatego muszę się pożegnać.

cómo ponerte de humor para el sexo

Nie dlatego, że jestem poddawcą. Nie dlatego, że cię nie kocham.

Podziwiałeś mnie, bo nigdy nie pytałem, o co pytałyby inne dziewczyny. Myślałem, że to dobry znak. Chłopcze, jak bardzo się myliłem.Chcę być bezwarunkowo, prawdziwie, szaleńczo, konwencjonalnie i niekonwencjonalnie kochany do ostatniego tchu. Do diabła ze mną, jeśli to mój grzech. Zasłużyłem na to, wiem, że tak. Oddałem Ci całe moje serce, ale zawsze w to wątpiłeś. Nigdy nie wierzyłeś, że możesz być tak kochany.

Ta historia miłosna była prawie piękna, prawie idealna, prawie możliwa. Prawie.

Karmiłeś mnie tylko taką nadzieją, że pragnę coraz więcej.Okazuje się, że oboje jesteśmy w otchłani „prawie kochanków”.

Więc stoję tu przed tobą, prosząc cię o uwolnienie mnie. Oczywiście chciałem być twój i tylko twój. Nie możesz powiedzieć, że czasami nie chciałeś tego samego.

Przysięgam, że muszę się pożegnać ze względu na nas obu. Nienawidzę każdego z milionów powodów, dla których nigdy tego nie zrobiliśmy. Moje serce wciąż płonie z pożądania z tego jednego powodu, który mógłby być gramofonami. Myślę, że to przekleństwo każdego z nas utknęło w jakiejś cholernej, niemal bajkowej bajce.

Stoję tu przed tobą i jestem zmęczony. Ta agonia trwała o jedną nieprzespaną noc za dużo. Ale nigdy nie zapominam o uśmiechu. Nie chcę, żeby ludzie widzieli mój niepokój i strach przed utratą ciebie.

Dziękujemy za magiczne chwile, które mieliśmy. Dziękuję za wspomnienia. Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie w innym życiu. Mam nadzieję, że to słowo prawie tam nie będzie.