Stek Musztardowy z Papryką - Sierpień 2022

Idealny do towarzystwa, ten stek wyjmuje się z patelni w dziesięć minut. Sugerowane dodatki: Ziemniaki pieczone w ziołach oraz świeża fasola zielona i woskowa gotowana na parze. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:210Plony:4Czas gotowania:0godziny10min Czas całkowity:0godzinydwadzieściamin Składniki2 łyżeczki. pęknięty czarny pieprz 1/2 łyżeczki Sól 4 steki z polędwicy wołowej do. Brandy 1 łyżka. Musztarda Dijon z nasionami gałązka świeżego tymiankuTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Na papierze woskowanym wymieszaj pieprz i sól; używać do obtaczania steków z obu stron. Podgrzej nieprzywierającą 12-calową patelnię na średnim ogniu, aż będzie gorąca. Dodaj steki i gotuj 8 do 10 minut, aby uzyskać średnio wysmażone mięso lub do momentu ugotowania, zgodnie z życzeniem, obracając raz. Zdejmij steki na talerz; trzymaj się ciepło.
  2. Zdejmij patelnię z ognia; dodaj brandy i musztardę. Ponownie podgrzej patelnię i gotuj, często mieszając, aż sos się zagotuje; gotować 30 sekund. Wlej sos na 4 talerze obiadowe; ułożyć steki na sosie. Udekoruj gałązkami tymianku.
B651244b-330e-487b-b42c-a13c5e1a2e38 Czerwona książkaIdealny do towarzystwa, ten stek wyjmuje się z patelni w dziesięć minut. Sugerowane dodatki: Ziemniaki pieczone w ziołach oraz świeża fasola zielona i woskowa gotowana na parze.