Najbardziej NIESAMOWITE Dobranoc Moja Miłość Wiadomości Dla Twojej Lepszej Połówki - Grudzień 2022

Najbardziej NIESAMOWITE Dobranoc Moja Miłość Wiadomości dla Twojej Lepszej Połówki

Dobranoc moje wiadomości miłosne służą jednemu (bardzo ważnemu) celowi; pokazanie partnerowi, że jest ostatnią rzeczą, o której myślisz.

Dla mnie to najcenniejszy znak miłości i oddania. Na szczęście dla Ciebie przygotowałam niezapomnianą kolekcję romantycznych wiadomości na dobranoc (które możesz połączyć z romantycznymi opowieściami na dobranoc idobranoc akapity), aby pomóc Ci życzyć słodkich snów Twojemu S/O.Te urocze wiadomości tekstowe na dobranoc i cytaty miłosne na dobranoc przyniosą uśmiech na twarzy twojego partnera i przypomną im, jakim jesteś klejnotem.

W romantycznych związkach takie słodkie, małe gesty są głęboko doceniane i pomagają obojgu partnerom czuć się uspokojony i kochany.

Oto niesamowita kolekcja różnych dobrych nocywiadomości miłosneto sprawi, że twój partner padnie na siano, uśmiechając się do środka.Zobacz też: 120 romantycznych powodów, dla których tak bardzo kocham swoją żonę

Romantyczne Dobranoc Mojej Miłości Wiadomości

mężczyzna i kobieta całują się na śniegu w nocy

1. Kochanie, to tylko po to, abyś wiedziała, że ​​myślę o tobie, gdy leżę w moim łóżku. Dobrej nocy i śnij o mnie bo na pewno zobaczę Cię w moich snach.2. Śpię spokojnie w nocy wiedząc, że mam tak niesamowitego mężczyznę, z którym mogę dzielić moje życie. Nie mogę się doczekać, co przyniesie jutro. Do rana moja słodka kochana!

3. We śnie musimy być osobno, kochanie, ale bądź pewien, że będę śnił o tobie, dopóki się nie spotkamy. Dobranoc moja droga. Życzę słodkiej nocy ze spokojnym snem i czułymi snami.

4. Kochanie, zanim dziś wieczorem zamkniesz oczy, myślę, że konieczne jest, abyś wiedziała, że ​​poprawiłaś moje życie, a moja miłość do Ciebie rośnie z każdym nowym dniem. Teraz uprzejmie zamknij oczy i śpij mocno, wiedząc, że nigdy nie przestanę cię kochać. Dobranoc, kochanie.

Tengo 6 semanas de embarazo y manchado

5. Wreszcie nadeszła noc i jest to czas, kiedy leżę w łóżku i tęsknię za tobą i po prostu modlę się o twoje słodkie sny. Dobranoc piękna.

6. Jest wiele dni, które minęły, a jednak wiele jeszcze nadejdzie. Wśród tych wszystkich dni nie pozwolę, aby ta noc minęła bez powiedzenia Ci, że Cię kocham i aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły. Dobranoc, kochanie.

7. Dobranoc kochanie i śpij mocno bo jutro będziesz miał ciężki dzień. Pamiętaj, że jestem zawsze z tobą, nawet jeśli nie jestem z tobą fizycznie, ale w umyśle na stałe. Słodkich snów kochanie.

8. Kiedy śpimy osobno, towarzyszy mi sen o tobie. Więc dla ciebie zostawiam to uporczywe przesłanie: Nawet w najciemniejszą noc światło Twojej miłości wskazuje mi drogę. Dobranoc moje Kochanie.

9. Najjaśniejsze rzeczy na tym świecie to twoje dwoje oczu, kiedy na mnie patrzysz. Nie chcę oglądać nocą gwiazd; Chcę zobaczyć twoje oczy. Dobranoc, kochanie.

10. Z dobrą nocną wiadomością miłosną, życząc ci najsłodszych snów, gdy zasypiasz. Dobranoc, kochanie!

mężczyzna i kobieta przytulający się w czerwono-czarnym kocu

11. Dziś wieczorem zasnę z Tobą w moim sercu. Dobranoc, kochanie!

12. Każdej nocy przypominasz mi o wszystkich pięknych rzeczach w życiu. Twoje oszałamiające włosy otaczają Cię jak aureola, a ja chcę tylko spojrzeć na Twoją urodę. Ale na razie wszystko, co mogę zrobić, to wysłać ci tę wiadomość i mój podziw. Dobranoc kochanie.

13. Posiadanie Ciebie w moim życiu uświadamia mi, jak nieszczęśliwe było moje życie bez Ciebie. Dobranoc, kochanie.

14. Zawsze sprawiasz, że mój dzień jest piękny. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę cię jutro znowu i będę w twoich ramionach. Na razie chcę, żebyś położyła się do łóżka ze świadomością, że naprawdę Cię kocham i cenię. Dobranoc.

15. Kiedy zasypiasz, wiedz, że jesteś ostatnią rzeczą, o której myślę w nocy i pierwszą rzeczą, o której myślę rano. Słodkich snów kochanie.

16. Chcę tylko powiedzieć dobranoc, słodki książę i niech lot aniołów zaśpiewa cię na odpoczynek.

17. Teraz śpisz i myślę o tobie. Naprawdę tęsknię za tym, jak twoja twarz rozjaśnia się, gdy się uśmiechasz. Nie mogę uwierzyć, jakie mam szczęście. Jesteś cudowną osobą i piękną osobą i bardzo się cieszę, że Cię poznałam! Dobranoc moja droga kochana.

18. Moja miłość do ciebie wzrasta z każdym mijającym dniem. Czasami nie wyobrażam sobie, jak mogłabym cię kochać bardziej niż dzisiaj, ale każdego ranka wszystkie moje wątpliwości znikają. Nie mogę się doczekać, aż jutro pokocham cię jeszcze bardziej. Dobrej nocy, kochanie.

19. Zastanawiam się, jak dobrze śpisz w nocy i jakie masz sny. Chciałbym móc w nie wkroczyć, gdy ty wejdziesz w moje. Dobranoc moja piękna.

20. Uważam się za najszczęśliwszą osobę w całym wszechświecie, która ma kogoś tak słodkiego i opiekuńczego jak ty w moim życiu. Dziękuję, że jesteś tym wyjątkowym. Kocham cię bardziej, niż kiedykolwiek potrafię wyrazić słowami. Dobranoc.

Zobacz także: 100 uroczych i słodkich wiadomości tekstowych o miłości do wysłania swojego chłopaka

Ciepłe życzenia dobrej nocy dla wyjątkowej osoby

mężczyzna i kobieta przytulają się, stojąc w pobliżu wody

1. Cukierku, słuszne jest, że czeka na Ciebie noc pełna spokojnych, optymistycznych snów!

2. Czułą pieszczotę nocnego powietrza można było polepszyć jedynie dotykiem moich dłoni, które gładko przesuwają się po twoim ciele. Słodkich snów kochanie.

3. Nawet w ciemności Twoje niezwykłe piękno nadal rozświetla pomieszczenie. Dobranoc, skarbie.

4. Myślenie o Tobie przed snem zawsze sprawia, że ​​czuję się lepiej i mam nadzieję, że myśli o mnie mają taki sam wpływ na Ciebie! Dobranoc.

5. Niech twoje łóżko i poduszka otulają cię tak, jakbyś spał na chmurze złożonej z tchnienia mojej miłości.

6. Niech Twoja noc będzie uświetniona pięknymi snami, które zapowiadają piękne dni, które dopiero nadejdą w naszym związku!

7. Mam nadzieję, że ta noc obdarzy Cię pokojem, bogactwem i radością, jakie daje mi zakochanie w Tobie.

8. Możliwość bycia z tobą sprawia, że ​​zmierzch jest moją najbardziej oczekiwaną porą dnia.

9. Niech Twoja noc będzie słodka jak naturalny cukier, który pokrywa Twoje usta.

10. Jeśli miałeś dobry dzień, mam nadzieję, że Twoja noc okaże się jeszcze lepsza, a jeśli miałeś zły dzień, mam nadzieję, że w ogóle nie wpłynie to na Twój sen!

mężczyzna i kobieta stojący na wzgórzu podczas zachodu słońca

11. Światło księżyca ma na celu zapewnienie idealnego blasku, abyś miał spokojną noc!

12. Kochanie, noc to dla mnie odpowiedni czas, aby dać Ci mój najlepszy występ w ciągu dnia!

13. Dzisiejszego wieczoru będziesz miał jeden z najspokojniejszych odpoczynków w historii, kiedy bezpiecznie przytulę cię do mojego zanadrza.

14. Ta noc wita cię w otwartych ramionach czułej, współczującej miłości, która przez cały dzień niecierpliwie oczekiwała twojego przybycia!

15. Kochanie, obiecuję Ci, że tej samej nocy zostaniesz przytłoczona siłą mojej miłości!

16. Spanie bez Ciebie jest trudne, ale świadomość, że jesteś zbyt zmęczony, by stawić czoła jutrzejszemu życiu, byłaby jeszcze trudniejsza. Niech sen szybko Cię odnajdzie, abyś miał energię na kolejny dzień zabawnych przygód ze mną.

17. Bardzo za tobą tęsknię, kochanie. Ponieważ nie mogę osobiście pocałować Cię na dobranoc, nie mogę się doczekać, aby w moich snach skraść Ci słodkie pocałunki.

18. Śpię spokojnie w nocy wiedząc, że mam tak niesamowitego mężczyznę, z którym mogę dzielić moje życie. Nie mogę się doczekać, co przyniesie jutro. Do rana moja słodka kochana!

19. Wyobrażam sobie, że ta noc będzie taka, że ​​zważy na wszystkie przykazania mojej miłości.

20. Nocne niebo jest dla nas malowniczym momentem, abyśmy zostali porwani w wieczór pełen błogości!

mężczyzna i kobieta stojący na zewnątrz podczas zachodu słońca

21. Zawsze natychmiast przenoszę się do raju za każdym razem, gdy dajesz mi całusa na dobranoc, ponieważ mówi mi to, jak bardzo mnie kochasz i troszczysz się o mnie. Dobranoc kochanie.

22. Słońce jest niespokojne, a księżyc jest szczęśliwy, ponieważ słońce za tobą tęskni, a księżyc będzie z tobą przez resztę nocy. Miłej nocy.

23. Śpij dobrze, ponieważ moja miłość jest skrzydłami, które cię okrywają, a mój uścisk i pocałunek są ciepłem, które daje ci przyjemność. Dobranoc kochanie.

24. Tak bardzo za tobą tęsknię, moja droga kochana. Jesteś tak daleko ode mnie. Chciałbym móc dziś wieczorem lecieć, by być w twoich ramionach; to sprawi, że poczuję się dobrze. Jeśli jest coś większego niż miłość, to właśnie to do ciebie czuję. Dobranoc, królu mojego serca.

25. Wysłałem Ci najbardziej pocieszającą poduszkę składającą się z moich ciepłych życzeń i ogromnego koca złożonego z mojej troski o Ciebie, abyś moja ukochana mogła mieć najbardziej kojący sen na całym szerokim świecie. Dobranoc kochanie!

26. Chociaż w tym dniu słońce zaszło, nigdy nie zajdzie ono nad naszą miłością. Zawsze będzie płonąć jasno, oświetlając każdy aspekt naszego życia. Porozmawiamy ponownie, gdy wzejdzie słońce. Kocham Cię zawsze i na zawsze.

27. Gdy ciemność nocy okrywa mój umysł i ciało jak koc, twoja pamięć jest jak księżyc, który świeci nade mną, dotrzymując mi towarzystwa przez noc. Dobrej nocy, kochanie.

Zobacz też: Dlaczego mówi „Masz piękny uśmiech”? (ponad 150 cytatów)

Słodkie pomysły na dobranoc My Love

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy na plaży podczas zachodu słońca

1. Dzień znów się skończy. Miło jest mieć kogoś takiego jak U, który sprawia, że ​​każdy dzień wydaje się taki wspaniały. Dziękuję kochanie i niech wszystkie anioły strzegą cię tej nocy! Dobranoc moja słodka miłości.

2. Wiem, że będę tęsknić dzisiaj za wszystkimi twoimi uściskami, przytuleniami i słodkimi pocałunkami, ponieważ okrutny dystans trzyma mnie tak daleko od ciebie. Jakże żałuję, że nigdy więcej nie będę musiała przeżywać nocy bez Ciebie, moja droga. Dobranoc, kocham Cię.

3. Do najsłodszej osoby na świecie, która leży w łóżku i czyta tę wiadomość: Mam nadzieję, że ta wiadomość na dobranoc sprawi, że się uśmiechniesz. Dobrej nocy kochanie.

4. Moje życzenie mogło cię niepokoić, gdy byłeś na skraju zaśnięcia, ale nie mogę pozwolić, aby idealna osoba w moim życiu zasnęła bez ciepłego życzenia dobrej nocy, które muszę powiedzieć. Niech twoje życie będzie wypełnione wszystkim, czego kiedykolwiek pragnąłeś. Dobranoc skarbie.

5. Zanim zaśniesz, popatrz na niebo przez okno. Czy widzisz niezliczone gwiazdy na niebie? Wysłałem ich, żeby ci powiedzieli, że tęsknię za tobą dziś wieczorem. Dobranoc moja droga!

6. Pragnę poczuć Twoje ramiona wokół mnie i zasmakować Twoich słodkich pocałunków. Bycie z dala od ciebie to udręka, więc spokojny sen może otaczać nas oboje, aż do pierwszego poranka zajrzy przez okno. Dobranoc skarbie!

7. Spójrz w niebo, a zobaczysz wszystkie te piękne, błyszczące gwiazdy, ale nie są w stanie pokonać piękna Twoich oczu. Pomyślę o tobie, kiedy zwrócę się dziś wieczorem. Miej najsłodsze sny kochanie, dobranoc kochanie!

8. Dziękuję Ci mój boski aniele, że każdej nocy usypiałeś mnie dźwiękiem Twojego głosu. Każdego ranka budzę się w Twoim czułym uścisku. Moją jedyną modlitwą do ciebie, mój aniele, jest poświęcenie każdej nocy, którą ci daję. Dobranoc skarbie.

la mejor ropa para una mujer de 40 años

9. Nie śnię o tobie, bo nigdy nie mogę zasnąć myśląc o tobie. Dobranoc kochanie, słodkich snów.

10. Najciemniejsze chwile w moim życiu to te, kiedy jesteś z dala ode mnie. W takich czasach ciemność jest tak czarna, że ​​jestem zagubiona. Kochanie, proszę, nigdy nie odbieraj mi swojej miłości, ponieważ moje życie nigdy nie będzie kompletne bez Ciebie w nim. Kocham cię i tak bardzo cię potrzebuję, kochanie. Dobranoc skarbie.

11. Wiesz, że nie jestem największym romantykiem na świecie i nie umiem pisać pięknych słów, ale chcę Ci powiedzieć, że Twoja miłość sprawia, że ​​się uśmiecham i chcę Ci zaśpiewać najpiękniejsze piosenki na tym świecie. Z całego serca życzę słodkich snów. Naprawdę mi na tobie zależy. Dobranoc, kochanie.

12. Kolejny dzień się skończył. Miło wiedzieć, że jest ktoś, kto sprawia, że ​​mój dzień jest spełniony i zabawny. Dziękuję za inspirację. Przesyłam moje ciepłe uściski i buziaki, życząc ci najsłodszej nocy. Dobranoc kochanie, kochanie mój aniele.

13. Myślę o tobie, gdy tylko się obudzę, a potem znowu, zanim zasnę. Widzisz, nigdy nie wychodzisz z moich myśli. Dobrej nocy, kochanie!

14. Uszczęśliwiasz mnie ponad moje oczekiwania. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że moje życie stanie się tak kolorowe, nawet w najśmielszych snach. Obyśmy zostali „nami” na to, co pozostało z tego okresu życia. Dobranoc kochanie, słodkich snów, śpij mocno i nie daj się ugryźć pluskwom.

15. Kolejny dzień mojego życia dobiega końca, ale nie jestem smutny ani zmartwiony tym wszystkim, ponieważ skończyłem będąc z tobą, jedynym i stałym w moim życiu, który jest zawsze przy mnie bez względu na wszystko. Moja droga miłości, zasługujesz na całe szczęście na świecie. Dobranoc miłości i słodkich snów kochanie.

16. Dotknij swojego serca, zamknij oczy. Wypowiedz życzenie, powiedz dobranoc. Niebo tak szerokie, gwiazdy tak jasne, zgaszone światła, spać tak mocno.

17. Mój świat zatrzymuje się, kiedy idziesz spać i budzi się ponownie każdego ranka, kiedy sprawiasz mi przyjemność swoim uśmiechem. Dobranoc moje Kochanie.

18. Między milionem wczoraj a milionem jutra jest tylko jeden dzisiaj. I nigdy bym tego nie przepuścił, nie mówiąc ci, że myślę o tobie. Dobrej nocy, kochanie.

19. Słowa nie mogą wyrazić, jak bardzo tęsknię za tobą dziś wieczorem. Tęsknię za ciepłem Twojego ciała obok mnie. Brakuje mi twojego pięknego uśmiechu. Tęsknię za tobą. Gdybym miał jedno życzenie, byłoby to, żebyś teraz leżała obok mnie. Naprawdę tęsknię za tobą jak szalona. Dobranoc, kochanie i wiedz, że nie ma nic, czego bym nie zrobił, aby być z tobą tej nocy. Kocham Cię.

Zobacz też: 200 słodkich tekstów na dzień dobry dla niego, aby się uśmiechnął

Niezapomniane wiadomości na dobranoc dla niego i dla niej

mężczyzna i kobieta stojący na klifie patrzący na ocean

1. Nawet w moich snach wiem, że mnie ochronisz. Dobranoc, mój rycerzu w lśniącej zbroi. Kocham cię ... na księżycu i plecach.

2. Niech ten tekst na dobranoc otuli Cię tak mocno, że aż do rana poczujesz się jak kokon w mojej miłości. Przyjemne sny, kochanie.

3. Kiedy odmawiam modlitwę na dobranoc, jesteś pierwszą rzeczą, za którą dziękuję Bogu. Proszę Go, aby dziś wieczorem zesłał ci dodatkową miłość, ponieważ nie mogę być po twojej stronie. Słodkich snów kochanie.

4. Ze wszystkich rzeczy, za które jestem wdzięczny w tym życiu, jesteś numerem jeden. Dobranoc miłości mojego życia.

5. Jakie mam szczęście, że jesteś ostatnią rzeczą, o której myślę przed zaśnięciem i pierwszą rzeczą, o której myślę, gdy budzę się rano. Obyś znalazł sny równie cudowne, jak miłość, którą wniosłeś w moje życie.

6. Niech twoje najsłodsze sny dziś wieczorem staną się rzeczywistością jutro. Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć o nich wszystko rano. Dobranoc kochanie, kocham cię.

7. Jedyną słodszą rzeczą niż posiadanie cię jako mojego mężczyzny w ciągu dnia jest posiadanie cię w moich snach w nocy. Dobranoc kochanie.

8. Czy świadomość, że mamy siebie nawzajem w dobrych i złych czasach, dzień po dniu, nie daje ci pociechy? Gdy ten dzień dobiega końca, niech ta pociecha przyniesie ci spokojny i spokojny sen, moja droga.

9. Przynosisz motyle do mojego brzucha w ciągu dnia i spokój w moim sercu w nocy. Jestem tak błogosławiony, że jesteś moim partnerem. Słodkich snów kochanie.

10. Pocieszam się wiedząc, że oboje patrzymy na ten sam księżyc. Sprawia, że ​​czuję się blisko ciebie, mimo że dzieli nas wiele kilometrów. Dopóki nie wzejdzie słońce, moja ukochana.

mężczyzna i kobieta siedzący na doku, patrzący na wodę

11. Nigdy nie było miłości tak wielkiej, by przerosła nawet najśmielsze marzenia. Wielkie marzenia dzisiejszej nocy. Podbijemy świat jutro.

12. Przynosisz motyle do mojego brzucha w ciągu dnia i spokój w moim sercu w nocy. Jestem tak szczęśliwy, że jesteś moim chłopakiem. Słodkich snów kochanie.

13. Gdy zasypiam przy dźwiękach świerszczy ćwierkających za oknem, podekscytowanie narasta we mnie, gdy rano słyszę śpiew ptaków. Wtedy będę wiedział, że dzieli nas zaledwie kilka chwil od ponownego bycia razem. Słodkie sny.

14. Gwiazdy tej nocy świecą tak jasno, że prawie konkurują z naszą miłością. Prawie. Nic tak naprawdę nie może konkurować z jasnością płomienia, który płonie między nami. Słodkie sny. Kocham cię zawsze i na zawsze.

15. Czasami moja miłość do ciebie jest tak silna, że ​​budzi mnie z głębokiego snu. Jesteś jak magnes, który przyciąga mnie do siebie nawet w najciemniejszą noc. Kocham cię wiecznie. Dobranoc.

16. Żałuję, że nie jestem twoją poduszką, żebym mógł oprzeć się na twoim policzku przez całą noc. Będę musiał zadowolić się tym tekstem na dobranoc i obietnicą, że jutro usłyszę twój głos. Kocham Cię.

17. Nie muszę już nawet śnić. Moje marzenia spełniły się w dniu, w którym ujrzałem Cię. Teraz śpię tylko po to, by godziny szybko mijały, aż znów będziemy razem. Zawsze i na zawsze, kochanie.

18. Jak mogłem mieć tyle szczęścia, że ​​mam mężczyznę, który sprawia, że ​​moja rzeczywistość jest jeszcze bardziej niesamowita niż moje marzenia. Jesteś jedna na milion, kochanie. Odpocznij spokojnie w nocy.

19. Jedyną lepszą rzeczą niż spędzenie tego dnia z tobą jest świadomość, że jutro zrobię to od nowa. Śpij spokojnie.

20. Kiedy mam problemy z zasypianiem, liczę wszystkie powody, dla których cię kocham, a nie owce. Raz, dwa, trzy, cztery, zawsze będę cię bardziej kochać.

mężczyzna i kobieta stojący na skałach w pobliżu morza

21. Teraz kładę się spać, kocham Cię od głowy do stóp. Jeśli miałbym umrzeć, zanim wstanę, obyś zawsze wiedział, że zostałem pobłogosławiony, że mam cię jako oczko w głowie.

22. Bóg każdego dnia posypuje malutkimi, ale cudownymi nasionami błogosławieństw na ziemi… a ja właśnie złapałem jedno, które jest tak miłe i prawdziwe… To TY! Kocham cię i dobranoc.

23. Wszyscy mówią, że chcieliby spać jak dziecko. Ja nie. Odkąd cię poznałem, nigdy nie spałem lepiej. Świadomość, że jesteś moim chłopakiem, daje mi takie szczęście i spokój. Niech twój sen będzie równie spokojny.

24. Przyjemnych snów i śpij mocno, kochanie. Na razie zamknij oczy, wyobraź sobie cudowny ogród, w którym kwitną róże, a powietrze wypełnia ich zapach. To jest nasze schronienie i każdej nocy czekam tam na Ciebie. Niech jutro będzie słonecznie i jasno i zbliży Cię do mnie.

25. Mam nadzieję, że sen, w którym mnie widzisz, nie zamieni się w koszmar, ponieważ planuję przychodzić do Ciebie każdej nocy. Słodkich snów, moja ukochana.

26. Kiedy życzysz sobie gwiazdy, mam nadzieję, że wiesz, jak bardzo jesteś kochany. Bo nigdy nie było miłości tak prawdziwej, jak ta, która rozkwitła między mną a tobą. Dobranoc wszystkim.

Zobacz też: 80 cytatów i powiedzeń z serca, które wiele dla mnie znaczysz

Romantyczne wiadomości na dobranoc na specjalne okazje

mężczyzna i kobieta całują się w nocy

1. Nawet jeśli spędziłem z Tobą cały dzień przed snem, nadal o Tobie myślę. Dlaczego musisz być tak nieodparty? Dobranoc, śpiochu!

2. Każda gwiazda na niebie jest moim komplementem dla Ciebie, dlatego ogromna liczba gwiazd śpiewa odę do Twojego piękna. Jeśli obudzisz się w ciszy nocy, proszę, nie bój się, bo tam będę, kochanie, wiesz, że mi zależy. Dobranoc kochanie. I wiedz, że naprawdę podobają mi się twoje urocze teksty na podryw.

3. Kocham wszystkie gwiazdy na niebie, ale są niczym w porównaniu z tymi w twoich oczach! Więc pomyślę o tobie, gdy będę się kłaść na noc. Dobranoc, kocham Cię!

4. Jedną z rzeczy, które najbardziej mnie ekscytują podczas snu, jest to, że kiedy się budzę, wiem, że mam od Ciebie słodką wiadomość. Dobranoc skarbie!

5. Ta noc jest wypełniona magnolią, jaśminem i chłodem nocy, ale nawet tych cudownych zapachów nie można porównać z twoim zapachem. Dobranoc, kocham Cię.

6. Kochanie, jeśli po południu zasiejesz ziarna dobroci, następnego dnia zakiełkują. Życzę dobrej nocy i niech całe dobro, które dziś uczyniłeś, wróci do ciebie jutro z podwójną stawką.

7. Próbowałem spać, ale nie mogłem zmusić się do zamknięcia oczu, nie mówiąc Ci, ile dla mnie znaczysz i jak bardzo Cię kocham. Ciesz się moją dobranocną wiadomością o miłości dla ciebie. Dobranoc kochanie. Pocałunki.

8. Dzisiejszego wieczoru modlę się do Boga, aby was pobłogosławił, do aniołów, aby was prowadzili i chronili oraz do gwiazd, aby rozjaśniły waszą drogę w najciemniejszej nocy. Obyś miał dziś najsłodsze sny. Dobranoc moje Kochanie!

9. Jesteś moją boginią, która wzniosła się na Olimp naszej miłości. Uwielbiam Cię i jestem gotów pocałować Cię na zawsze. Dobranoc, moja Afrodyto.

10. Nienawidzę nocy, ponieważ odciąga cię ode mnie. Jest tylko jedna rzecz, którą chciałbym wiedzieć: czy twoja miłość wciąż jest dla mnie ciepła. Również myśl, że rano znów się spotkamy, rozgrzewa moje serce. Śpij mocno, kochanie.

mężczyzna całuje kobietę

11. Jeśli naprawdę można by życzyć gwiazdom, każde życzenie wydałbym na ciebie. Ale dzisiejszej nocy życzę ci spokojnego snu, niezakłóconego wszystkimi zmartwieniami tego świata. A dla mnie moim jedynym życzeniem jest marzyć o Tobie. Dobranoc, kochanie.

12. Kochanie, to tylko po to, abyś wiedziała, że ​​myślę o tobie, gdy leżę w swoim łóżku. Dobrej nocy i śnij o mnie bo na pewno zobaczę Cię w moich snach.

13. Nazywam cię wieloma różnymi słodkimi przezwiskami, a to dlatego, moja kochana, są jaśniejsze niż księżyc, bardziej zapierające dech w piersiach niż gwiazdy, wspanialsze niż kosmos i wszystkie jego tajemnice. Jesteś moim wszechświatem i kocham cię.

14. W nocy człowiek szczególnie dotkliwie odczuwa swoją samotność lub szczęście. Dzięki Tobie noc staje się czasem magicznym i zawsze czuję, że żyję pełnią życia. Dobranoc, kochanie.

15. Gdybyś był kwiatem, byłbyś pierwiosnkiem, który kwitnie przez noc do świtu, bo całą noc jesteś w moich myślach. Słodkie sny.

cómo darle a tu hombre la mejor cabeza del mundo

16. Dobranoc kochanie, dobranoc kochanie. To tylko noc, nie bój się, poczuj ciepło mojego uścisku i dziękuj Bogu za Jego łaskę.

17. Kiedy jestem przygnębiony, wszystko, co muszę zrobić, aby czuć się dobrze, to przypomnieć sobie, że mam w życiu kogoś takiego jak ty. Jesteś wszystkim, czego potrzebuję w tym życiu i kocham Cię z głębi serca. Dobranoc, kochanie i niech anioły strzegą cię podczas snu.

18. Kocham cię wiecznie i nie mogę się doczekać chwili, kiedy spędzimy razem resztę życia. Miłej nocy i śpij spokojnie.

19. Już nie mogę się doczekać twojego sms-a na dzień dobry.

20. Każdy dzień, który z Tobą spędzam, to najnowszy najlepszy dzień w moim życiu. Nie mogę się doczekać poranka. Dobranoc kochanie.

21. Zwariowałem myśląc o tobie i tęsknię za tobą. Chcę tylko być z tobą, przytulić się w twoich ramionach i zasnąć z twoim sercem bijącym przy moim. Wracaj do domu, kochanie. Kocham Cię. Dobranoc.

Zobacz też: 250+ niesamowitych, zabawnych i uroczych podpisów na Instagramie o miłości

Słodkie i inspirujące wiadomości na dobranoc dla przyjaciół

dwie uśmiechnięte kobiety przytulające się na zewnątrz

1. Życzę ci wygodnej nocy, która sprzyja śnie, przyjacielu!

2. Jesteś najsłodszą osobą, jaką znam! Obyś czuł się dziś swobodnie, wiedząc, jaki jesteś wspaniały!

3. Mam nadzieję, że dzisiejsza noc okaże się przytulna, przyjacielu! Dobrej nocy!

4. Bycie twoim przyjacielem jest niesamowite! Obyś dziś wieczorem cieszył się swoimi snami!

5. Dobranoc, przyjacielu! Mam nadzieję, że marzysz o kolorowych i fantastycznych rzeczach!

6. Dobranoc przyjacielowi, który jest najlepszy! Zdobądź swoje czterdzieści mrugnięć!

7. Dobranoc przyjacielowi, który jest miły i sprawia, że ​​wszystko puchnie!

8. Jesteś takim dobrym przyjacielem! Niech noc, którą masz, składa się tylko z dobrych rzeczy!

9. Dobranoc, śpij spokojnie, najlepszy przyjacielu!

10. Dobranoc, przyjacielu! Niech owce, które dziś wieczorem policzysz, będą puszyste i liczne!

dwie uśmiechnięte kobiety siedzące na kanapie

11. Dobranoc, mój drogi przyjacielu! Obyś czuł się bezpieczny i kochany!

12. Nasza przyjaźń ma trwać wiecznie. Nawet odległość między nami nie może tego zmienić. Dobranoc i śpij spokojnie.

13. Dobranoc mojemu uroczemu przyjacielowi! Zajmujesz szczególne miejsce w moim sercu!

14. Życzę miłej nocy przyjacielowi! Zasługujesz na to!

15. Mówią, że zbyt wiele wszystkiego jest złych. Jednak zbyt wiele twojej przyjaźni nie jest. Dobrej nocy, mój drogi przyjacielu.

16. Prawdziwa przyjaźń, taka jak nasza, jest warta więcej niż całe bogactwo tego świata. Obyśmy nigdy nie byli osobno. Dobranoc.

17. Dobranoc, przyjacielu. Niech jutro będzie dla ciebie dniem pełnym możliwości, a dziś wieczorem odpocznij z najsłodszymi snami. Śpij dobrze!

18. Czasami jestem głupkowaty, ale nigdy nie myśl, że mnie to nie obchodzi. Bez względu na wszystko, dla ciebie zawsze będę tam. Dobranoc.

19. Dobranoc, przyjacielu! Obyś miał jutro wspaniały dzień.

20. Przyjaźń z tak troskliwą osobą, jak ty, jest jednym z głównych powodów, dla których jestem tak wdzięczny, że żyję. Dobranoc.

dwie uśmiechnięte kobiety przytulające się na plaży

21. Jeśli czujesz się samotny, nie martw się. Cały czas jestem tu dla Ciebie! Teraz śpij dobrze. Dobranoc, skarbie. Mieć wspaniałe sny!

22. Mam szczęście, że znalazłem przyjaciela takiego jak ty. Przesyłam tę wiadomość z wielką miłością. Dobranoc przyjacielu. Mieć słodkie sny.

23. Noc jest ciemna i długa. Życzę spokojnego snu, który usunie wszelkie zmęczenie. Dobranoc, skarbie. Mieć słodkie sny.

24. Wysyłanie ciepłych uścisków, aby pomóc ci dobrze spać, przyjacielu! Słodkie sny!

25. Powinieneś wiedzieć, że bez względu na dzielącą nas odległość, zawsze jesteś w moim sercu i myślach. Dobranoc.

26. Kiedy kładziesz się dziś spać, wiedz, że zawsze będę przyjacielem, na którym możesz polegać w trudnych chwilach. Dobranoc.

27. Chciałem tylko poinformować, że nigdy nie zamieniłbym naszej przyjaźni na nic. Dobranoc i miłego snu.

28. Nasza przyjaźń jest jaśniejsza niż światło księżyca, ponieważ księżyc pojawia się tylko w nocy, ale nasza przyjaźń trwa 24 godziny na dobę. Dobranoc kolego.

29. Przeżyj resztę swojego życia dziś wieczorem, ponieważ jutro czeka nas piekło. Dobranoc, przyjacielu. Do zobaczenia jutro.

30. Dziękuję za wsparcie. Miej najsłodsze sny we śnie. Dobranoc.

dwie kobiety w czarnych kurtkach oparte o płot

31. Kiedy nadchodzi noc, możemy już nie być ze sobą, ale ciepło naszej przyjaźni zawsze nas pociesza. Dobranoc, przyjacielu.

32. Ciesz się nocą i pomyśl o swoim życiu. Jesteś szczególnym darem od Boga. Życzę wspaniałej nocy. Śpij spokojnie, kochanie.

33. Każdej nocy kładę się spać bardzo szczęśliwy, ponieważ dzięki Tobie mam wyjątkowe chwile. Stałeś się moim najlepszym przyjacielem i doceniam to. Odpocznij, aby naładować energię.

34. Nawet jeśli mam zły początek dnia, spędzenie go z tobą magicznie zamienia go w jasny dzień. Dobranoc mój najlepszy przyjacielu!

35. Wysyłam Ci ciepło kawy i słodkie melodie nostalgicznych piosenek, aby ukołysać Cię do łóżka! Dobrego snu i słodkich snów!

36. Świat jest twoją sceną i będziesz świecić jasno jak gwiazda! Mój przyjacielu, zostaw swoje troski na rano i śpij dobrze! Dobranoc!

37. Mój przyjacielu, jesteś światłem w mojej ciemności, gładką w moich szorstkościach, poprawną w moim złym, łatwym w moich twardzielach, jasnym w moim nudnym, dobrym w moim złym, uśmiechem w moich zmarszczonych brwiach, szczęśliwy w moim smutku. Dobranoc!

Zobacz też: 200+ tytułów dla przyjaciół do pisania w podpisach, kartkach z życzeniami, albumach i nie tylko

Mam nadzieję, że podobała Ci się ta wszechogarniająca kompilacja Dobranoc, kochanie wiadomości dla tych, których kochasz.

Wyślij je do swojej drugiej połówki, drogiego przyjaciela lub kogoś, z kim masz nadzieję zbliżyć się w nadchodzących dniach. Nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś może potrzebować usłyszeć coś tak słodkiego jak te słowa.

Możesz powiedzieć kocham Cię na wiele różnych sposobów, a te niezapomniane wiadomości to tylko wierzchołek góry lodowej. Cieszyć się!