Więcej niż 4065 USD specjalistycznych porad dotyczących utraty wagi

Canyon Ranch Yoga Dzięki uprzejmości Canyon Ranch

Prowadzony przez byłego naczelnego lekarza w USA i oferujący ponad 40 zajęć fitness każdego dnia w ramach planu integrującego medycynę Zachodu i Wschodu, Canyon Ranch ma jeden z najbardziej wszechstronnych i przyszłościowych programów w Stanach Zjednoczonych. z Berkshires w zachodnim Massachusetts, nowy tydzieńSzybki start do programu zdrowszego życiaoferuje idealne środowisko, w którym możesz podsumować swoje zdrowie i ostatecznie osiągnąć swoje cele. Tego muszą cię nauczyć.Aby rozpocząć, wprowadź tylko jedną zmianęJeśli spróbujesz powiedzieć: wyeliminuj cały cukier z diety zimnego indyka, prawdopodobnie zostaniesz przytłoczony, zrezygnujesz z siebie i zanurzysz się w talerzu z uzależniającymi ciasteczkami swojego współpracownika. Zamiast tego stwórz realny plan działania, wyznaczając bardziej realistyczny cel utraty wagi. Wypróbuj to proste ćwiczenie Sharon Alpert LICSW, terapeutki zarządzania życiem, które pomoże Ci to osiągnąć:1. Zanotuj trzy konkretne rzeczy, które obecnie robisz, które są zgodne z Twoim celem, na przykład chodzenie 15 minut trzy razy w tygodniu.

cosas pervertidas para hacerle a tu hombre

2. Wypisz trzy rzeczy, które robisz, które są sprzeczne z celem, np. Wypicie trzech kieliszków wina w nocy.3. Z pierwszej listy wybierz jedną rzecz, z której możesz zrobić więcej, na przykład przypinanie pięciu minut do każdego spaceru.4. Z drugiej listy wybierz jedną rzecz, z której możesz zrobić mniej, na przykład ograniczenie do dwóch kieliszków wina dziennie.

Kiedy zaczniesz robić te małe, ale realistyczne kroki, uzyskasz pozytywny impuls w kierunku jeszcze większej zmiany.Jedz czyściej, aby obniżyć ładunek toksycznyToksyny w twoim systemie mogą wpływać na głód, uczucie sytości i hormony tarczycy, które pomagają regulować metabolizm. Skąd oni pochodzą? Przeciętna osoba zjada każdego roku około 14 funtów barwników spożywczych, dodatków, emulgatorów, aromatów i konserwantów. `` Czyste jedzenie nie tylko obniża ogólny ładunek toksyczny, ale te zdrowe pokarmy zawierają również składniki bioaktywne, które pomagają organizmowi lepiej przetwarzać i usuwać toksyny już z organizmu '' - mówi Chrissy Garner-Wellington, dietetyk i nauczyciel programuCo jest w Twojej spiżarni?

Nie musisz jeść wszystkich rzeczy organicznych, ale Twoim celem powinno być jedzenie „czysto” poprzez trzymanie się chudego mięsa, produktów pełnoziarnistych, owoców i warzyw, a nie rzeczy, które pochodzą z pudełka lub torby. Na początek rzuć okiem na naklejkę z kodem wyszukiwania (PLU), którą znajdziesz na świeżych owocach i warzywach, która może dostarczyć ważnych wskazówek na temat kupowanych produktów. Jeśli zaczyna się od „9”, a po nim następują cztery cyfry, oznacza to, że produkt jest ekologiczny. (Zawsze powinieneś kupićBrudna dwunastkaekologiczne.) Jeśli kod zaczyna się od cyfry „4”, oznacza to, że produkt jest uprawiany tradycyjnie i mógł być uprawiany przy użyciu nawozów i pestycydów. Zwróć uwagę na kody PLU zaczynające się od „8”, co oznacza modyfikację genetyczną. „Nie ma wystarczających badań, aby stwierdzić, czy żywność GMO jest potencjalnie szkodliwa dla zdrowia lub wpływa na metabolizm, więc najlepiej jest ich unikać” - mówi Garner-Wellington.

Znajdź równowagę, aby zrzucić kilogramy

Jeśli pomimo wykonywania większej liczby ćwiczeń i zdrowszego odżywiania liczba na skali utknęła, brak równowagi może sabotować wysiłki związane z odchudzaniem. Powiedzmy, że Twoim celem jest stracenie pięciu funtów swojego psiaka po ciąży tego lata. „Aby to osiągnąć, muszą być w harmonii trzy rzeczy: jaźń emocjonalna, jaźń poznawcza lub myśląca oraz jaźń fizyczna” - mówi Wren Bernstein, LICSW, terapeuta zarządzania życiem. Jeśli twój zamiar wydaje się zły dla któregokolwiek z tych ośrodków, prawdopodobnie nie odniesiesz sukcesu, bez względu na to, jak bardzo się starasz.

Na przykład poznawcza część ciebie może chcieć schudnąć, ale jeśli nie stoisz za tym emocjonalnie - powiedzmy, jeśli nie chcesz poświęcać godzin przed lub po pracy z dzieckiem na ćwiczenia - ty ” będę miał problem. Kluczem jest znalezienie kreatywnego rozwiązania, takiego jak zapisanie się na program ćwiczeń, który pozwoli Ci również nawiązać więź z dzieckiem, na przykładStroller Strides, program fitness oparty na wózkach, obejmujący 1400 rozdziałów w Stanach Zjednoczonych i Portoryko, który łączy szybki marsz z ruchami wzmacniającymi i ujędrniającymi oraz odtwarza piosenki, aby utrzymać zaangażowanie dzieci.

Użyj jogi, aby pokonać upijanie się

Jednym z największych powodów, dla których wpadamy w cykl napadowego objadania się, jest to, że jest to potężny mechanizm radzenia sobie, tymczasowo odciągający nas od uczucia złości, nudy lub smutku. Joga zajmuje się komponentem umysłu i ciała, który jest tak ważny dla przełamania uzależnienia od jedzenia, ponieważ uczysz się przetwarzać te potężne emocje, zamiast rozpraszać się jedzeniem. Każda z pozycji ma na celu nauczyć cię oddychania przez nieprzyjemne doznania i uczucia, jednocześnie zwiększając przepływ energetyzującego tlenu i uspokajając centralny układ nerwowy - mówiMark Gerow, specjalista od umysłu i ciała, nauczycielka Jogi dla sportowców i autorka nowej książkiLata pozowania: walka nauczyciela jogi z uzależnieniem i traumą.

Kanion Ranch Pieczona Papryka Dzięki uprzejmości Canyon Ranch

Nauka to potwierdza: kobiety z nadwagą, które brały udział w 60-minutowych zajęciach jogi w tygodniu i rozpoczęły codzienną praktykę przez kilka minut w domu, zgłaszały mniej objadania się, jednocześnie obniżając BMI oraz pomiary bioder i talii,znalezionynaukowcy z australijskiego Uniwersytetu Deakin. Co więcej, inne badania pokazują, że uprawianie jogi obniża poziom hormonów stresu, co pomaga zwiększyć wrażliwość na insulinę i pomaga organizmowi spalać żywność jako paliwo, zamiast przechowywać ją w postaci tłuszczu.

lindas formas de teñir tu cabello

Ćwicz powolne jedzenie

`` Zauważamy, że osoby, które podczas naszych konsultacji programowych oceniają siebie najwyżej pod względem stresu, to często te same osoby, które jedzą najszybciej '' - mówi dr Mark Liponis, dyrektor medyczny firmy Canyon Ranch Health Resorts i autor publikacji Rozwiązanie diety myśliwego / rolnika . Pośpieszne spożywanie posiłków może spowodować gwałtowny wzrost poziomu kortyzolu, hormonu walki lub ucieczki, utrzymując cię w stanie pobudzenia, który nie tylko upośledza zdolność organizmu do trawienia maksymalnej ilości składników odżywczych, ale także przyczynia się do niewrażliwości na insulinę, która jest powiązana z przerażającymi top muffinowy.

„Aby przeciwdziałać tej reakcji i nauczyć Cię nie spieszyć się z jedzeniem, poświęcamy całą godzinę na spożywanie posiłków w Canyon Ranch” - mówi Liponis. W domu wypróbuj tę łatwą medytację z jedzeniem, aby uzyskać podobny efekt: skup się na małym kawałku, takim jak rodzynka lub orzech, zwracając uwagę na jego kształt, rozmiar, kolor, konsystencję i zapach. Umieść go na języku, ciesząc się smakiem i trzymaj go w ustach tak długo, jak możesz lub przez co najmniej 20 sekund. Żuć powoli, a następnie połykać.

Napełnij swoje ćwiczenia

Jeśli nie jesz odpowiednich składników odżywczych we właściwych momentach, sesje z poceniem się mogą spowodować nadmierny apetyt. „Widzieliśmy, że dużo ćwiczeń niekoniecznie spowoduje utratę wagi bez niezbędnych zmian żywieniowych” - mówi Gerald Link, PT, ortopeda manualny i specjalista medycyny sportowej. Mądrzejsze odżywianie się po wysiłku jest kluczem do kontrolowania apetytu, dostarczania składników odżywczych potrzebnych organizmowi do osiągnięcia maksymalnej wydajności i przyspieszenia regeneracji mięśni.

Pomyśl o przekąsce po treningu jako o sposobie utrzymania stałego poziomu cukru we krwi, abyś mógł szybciej się regenerować. Oznacza to, że warto zjeść przekąskę bogatą w białko i węglowodany o wartości około 150 kalorii, która pomoże zregenerować zmęczone mięśnie. I tak, tyzrobićtrzeba coś zjeść. Jeśli tego nie zrobisz, możesz spalić mięśnie - co ostatecznie spowalnia metabolizm - ponieważ twoje mięśnie nie będą miały żadnych zapasów glikogenu z pożywienia do wykorzystania jako źródło paliwa. Powinieneś starać się jeść w ciągu 15 do 30 minut po treningu, chociaż jest dwugodzinne ćwiczenie po oknie, podczas którego twoje mięśnie są jak gąbka, czekając na paliwo - w postaci jedzenia - aby je naprawić i uzupełnić. Niektóre sprytne opcje obejmują jabłko z około 11 migdałami, kilka uncji rodzynek z garścią nasion słonecznika i sześć paluszków miodowo-pszenicznych z dwiema łyżeczkami naturalnego masła orzechowego.

alimentos que promueven la pérdida de peso y queman grasas

Zmień wartość zadaną masy ciała

Czy poczułeś, że utknąłeś pewną liczbę na skali i bez względu na to, jak bardzo próbowałeś diety, po prostu nie mogłeś tego zmienić? „Ciało silnie pociąga za sobą utrzymanie obecnej wagi. Dostosuje Twój metabolizm, aby utrzymać Cię na tym poziomie ”- mówi Liponis. Ale jeśli jesz bardziej pożywnie, koncentrując się na tym, czego naprawdę potrzebuje twoje ciało, w końcu otrzymasz wiadomość. „Po około roku organizm dostosowuje się do wartości zadanej, więc jej utrzymanie staje się łatwe”.

Ta sama dieta nie zadziała dla wszystkich; Musisz znać swój specyficzny typ metabolizmu, aby z powodzeniem schudnąć, utrzymać wagę i zmienić ustaloną wartość, mówi dr Liponis. On podzielił ją na rolników, którzy powinni paść się małymi kęsami i ograniczać tłuszcz, oraz myśliwych, którzy powinni jeść rzadziej i ograniczać zboże i cukier. Kształty gruszki są zwykle rolnikami, a jabłka - myśliwymi.

Łowcy często wypuszczają zbyt dużo insuliny, co wskazuje na podatność na rozwój cukrzycy typu 2. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz zrobić dwie rzeczy, aby przeciwdziałać nadprodukcji insuliny, która prowadzi do otłuszczenia brzucha. Najpierw ogranicz zboża, takie jak mąka, pszenica, ryż, płatki owsiane i kukurydza. „Nasz organizm przekształca ziarna w cukier” - mówi dr Liponis. „Myśliwy obciąża trzustkę podczas, powiedzmy, obiadu z makaronem, ponieważ będzie musiał pracować po godzinach, aby wyprodukować więcej insuliny”. Następnie podążaj za posiłkami podczas 15-minutowego spaceru. „Wykonywanie tego łagodnego rodzaju aktywności fizycznej po jedzeniu pomaga myśliwym obniżyć poziom cukru we krwi, aby odciążyć trzustkę” - mówi dr Liponis. „Nie chodzi o pocenie się czy przyspieszenie tętna. Chodzi raczej o poruszanie się niż siedzenie w bezruchu, aby kontrolować poziom cukru we krwi i zapobiegać powstawaniu tłuszczu z brzucha ”.

Dostosowując swoje nawyki żywieniowe i ćwiczenia do swojego konkretnego typu metabolizmu, możesz pożegnać się z jo-jo dietingową kolejką górską i pomóc liczbie na wadze na dobre ustabilizować się na poziomie szczęśliwej wagi.