Więcej złych wiadomości pojawia się w skandalu związanym z molestowaniem dzieci Honey Boo Boo - Grudzień 2022

June Shannon Getty Images

Po doniesieniach, że June Shannon, a.k.a. `` Mama June '', matka klanu Honey Boo Boo, spotyka się z zarejestrowanym przestępcą seksualnym, TLC postanowiła anulowaćNadchodzi Honey Boo Boo.WedługTMZ, Mama June potajemnie spotyka się z Markiem McDanielem, który spędził 10 lat w więzieniu za molestowanie 8-letniej dziewczynki.

W oświadczeniu opublikowanym na Facebooku Mama June stanowczo zaprzeczyła twierdzeniom, że spotykała się z McDanielem, mówiąc, że zostawiła go 10 lat temu, `` nie wróci '' i dodając, że jej córki są jej priorytetem nad czymkolwiek innym i nigdy bym tego nie zrobił. narazić ich na niebezpieczeństwo.Po prostu wyszło, że mała dziewczynka, którą molestował McDaniel, to 20-letnia córka Mamy June, Anna (Chickadee). Anna, która ma własną 2-letnią córkę, opowiedziałaRadarże pomimo zaprzeczenia jej matki: „Myślę, że ona go widzi i kręci się wokół niego. Jestem zraniony. Myślę, że mój związek z mamą może się skończyć. Anna wyjaśniła Ludzie , 'Jestem zmieszany. Słyszę jedną historię od mamy, a inną od kogoś innego.

Anna powiedziała również, że kiedy zgłosiła się w sprawie molestowania, jej matka miała wątpliwości.

„Mniej więcej tydzień po tym, jak to się stało, rozmawiałem z mamą, a ona była zdenerwowana, płakała i mówiła:„ Nie wierzę ci, nie wierzę ci, dlaczego mi to zrobiłaś? ”. A ja na to: „Mamo, on mi to zrobił i nie mogę nic na to poradzić. Nigdy nie byłeś tam, żeby to zobaczyć, zawsze byłeś w pracy.Anna najwyraźniej zamieszkała z babcią po incydencie i na krótko przedtem wróciła do swojej matkiNadchodzi Honey Boo Boopremiera. „Ja i mama zdaliśmy sobie sprawę, że musimy zostawić to za sobą i przywrócić nasz związek na właściwe tory i to właśnie zrobiliśmy i to właśnie robiliśmy” - powiedziała.

Jeśli to prawda, że ​​June spędza czas z McDanielem, Anna dodała: „Nie pozwoliłbym [mamie] zobaczyć Kaitlyn [jej córki], chyba że Mark jest poza kadrem. Nie chcę go nigdzie w pobliżu mojego dziecka.

Według rzecznika ds. Usług dla dzieci w rodzinnym stanie Georgia w czerwcu, Anna i Kaitlyn nie są jedynymi osobami, które June może stracić, jeśli rzeczywiście spotyka się z McDanielem.sojusznikiem od innych córek June, Alana 'Honey Boo Boo' i Lauryn 'Pumpkin' Jessica 'Chubbs, są nieletnimi.`` Ogólnie rzecz biorąc, kiedy otrzymujemy zgłoszenie, że dzieci żyją w pobliżu przestępcy seksualnego ... z pewnością wzbudziłoby to zaniepokojenie, gdybyśmy się temu przyjrzeli '' - powiedziała Susan Boatwright z Georgia's Division of Family and Child Services.Ludzie.[Via href = 'http: //www.people.com/article/honey-boo-boo-anna-cardwell-hurt-mama-june-dating-child-molester'> People ']


Jak jedno zdjęcie podstępnego kostiumu kąpielowego zmieniło spojrzenie mamy na jej ciało
Bycie dobrą mamą czyni mnie złą żoną
10 mocnych zdjęć kobiet, które nie chcą ukrywać swoich rozstępów