Monumentalne chwile seksu - Sierpień 2022

para całuje Marili Forastier / Getty Images

Początki miłości i kamienie milowe, które dzielisz ze swoim mężczyzną, są znaczącymi momentami więzi między wami - zwłaszcza gdy jesteście dodaj seks do miksu . Przeczytaj monumentalne momenty innych par, a następnie złap swojego faceta i przeżyj swoje własne. Możesz płakać, śmiać się i po prostu mieć szczęście!

Jak wyglądał seks po tym, jak powiedziałaś „kocham cię”?'Niesamowite! Mój mąż i ja byliśmy ukochanymi w liceum, więc był moim pierwszym i jedynym. Powiedzenie „kocham cię” było bardzo ważne i doprowadziło do tego, że po raz pierwszy uprawialiśmy seks. To było ekscytujące, pełne przygód i przerażające jednocześnie! Wspaniale jest o tym pomyśleć, ponieważ był to początek tworzenia nasza miłosna historia ”.

- Jennifer, 36, Pasadena, MD

- Po tym, jak wymieniliśmy z facetem te magiczne trzy słowa, „ seks był jak gigantyczna eksplozjafalowy”.lo que un hombre realmente quiere en la cama

- Michelle, 33 lata, Lakeland, Floryda

Po ślubie?

Przerwano. Mój mąż i ja spędziliśmy wesele tańcząc i rozmawiając z gośćmi, więc nic nie jedliśmy. Kiedy wróciliśmy do naszego pokoju hotelowego, zamówiliśmy cheeseburgery, po czym zapomnieliśmy o nich i zaczęliśmy być zajęci. W połowie aktu usłyszeliśmy pukanie do drzwi. Odłożyliśmy seks na chwilę, gdy się żłobiliśmy. Nie było to zbyt seksowne, ale nasze żołądki nam podziękowały!- Anna, 26 lat, Hoboken, NJ

'Mój mąż i ja robić miłość jakbyśmy byli dwoma zwierzętami w rui, zamknięci w klatkach obok siebie przez wiele dni. Było poczucie wolności i potrzeba, aby wejść w siebie. Zatrzymaliśmy się na noc w hotelu w drodze na Florydę, ale skończyło się na tym, że zostaliśmy na kilka nocy, ponieważ nie mogliśmy wyjść z pokoju!

- Barbara, 54 lata, Blairsville, GA

Po przeprowadzce do pierwszego domu?

'Po prostu wspaniałe. Myślę, że ochrzciliśmy każdego - i mam na myślikażdy- pokój w domu!

- Linda, 44 lata, Nutley, NJ