Mieszana fasola zielona i żółta - Styczeń 2022

Ta klasyczna i kolorowa strona jest idealnym uzupełnieniem naszej Kurczak z Serem pleśniowym i Rukolą . Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:1Składniki1/2 funta zielone fasolki 1/2 funta żółta fasola woskowa 1/4 c. krojone migdały 1 łyżka. Oliwa z oliwek 1 pomarańczowa papryka 1/2 łyżeczki pokruszone płatki czerwonej papryki 1/2 łyżeczki SólTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Umyj i przycinaj końce zielonej fasoli i żółtej fasoli woskowej. Gotować w dużym garnku przez 4 minuty; drenaż.
  2. Wymieszaj pokrojone migdały na dużej patelni z nieprzywierającą powłoką na średnim ogniu przez 2 minuty, aż lekko przypieczone; usunąć.
  3. Rozgrzej oliwę na patelni na średnim ogniu; dodać paski papryki, pokruszone płatki czerwonej papryki i sól; Smaż przez 2 minuty. Dodaj fasolę i wymieszaj, aż będzie gorące. Dodaj migdały i wrzuć.
mieszana fasola zielona i żółta Jason LoucasTa klasyczna i kolorowa strona jest idealnym uzupełnieniem naszej Kurczak z Serem pleśniowym i Rukolą .