Cudowne dziecko, które urodziło się bez połowy czaszki, przewyższa szanse na świętowanie pierwszych urodzin - Marzec 2023

Człowiek, warga, policzek, skóra, krata, podbródek, czoło, brwi, szkocka krata, dziecko, Facebook

Kiedy Jaxon Strong urodziła się z brakiem połowy mózgu i czaszki, jego lekarze przewidzieli, że będzie miał tylko kilka dni życia. Ale rok później ten mały facet naprawdę przeciwstawił się przeciwnościom losu.

Ta zawartość jest importowana z Facebooka. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Mama Jaxon, Brittany Buell, dowiedziała się, kiedy była w ciąży, że mózg „Jaxa” został poważnie zdeformowany i ostrzegła ją, że jest mało prawdopodobne, aby przeżył ciążę. Chociaż lekarze dali Bretanii i jej mężowi Brandonowi 30-letnią opcję zakończenia leczenia, nie stracili nadziei.secreción maloliente después de dar a luz

'Byłem zdewastowany. To było łamiące serce, ponieważ działo się coś, czego zawsze pragnąłem przez całe moje życie, ale potem powiedziano mi, że istnieje możliwość, że może to być martwo urodzony '' - powiedziała BrittanyCodzienna poczta.

Ta zawartość jest importowana z Facebooka. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Ale 27 sierpnia urodził się Jax ważący cztery funty.

„To było bardzo emocjonalne. Pamiętam, jak trzymałem go drugiego dnia i słuchałem, jak lekarze mówią, że mój syn prawdopodobnie nigdy nie chodziłby, nigdy nie mówił, nigdy nie wiedział, kiedy jest głodny, nigdy nie słyszał ani nie widział. Naprawdę nie spodziewali się, że mu się uda - powiedział Brandon.„Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby dać mu szansę na walkę, a wszystko, co zrobił od urodzenia, to walka od razu” - dodał.

Ta zawartość jest importowana z Facebooka. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Jax, u którego od tego czasu zdiagnozowano mikrohydranencefalię, właśnie obchodził swoje pierwsze urodziny.

„Zawsze o tym myślę. Zdaję sobie sprawę, że dziś może jego ostatni dzień. Wiem, że jutro może go tu nie być - powiedziała Brittany. Ale mówi, że czuje się pobłogosławiona otrzymanym wsparciem.Ta zawartość jest importowana z Facebooka. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Jaxon ma teraz ponad 90 000 polubieńFacebooka także strona GoFundMe, założona przez kolegów Brandona, która zebrała ponad 50 000 dolarów, więc Brittany może sobie pozwolić na pozostanie w domu i opiekę nad Jaxonem.

como darle sexo oral a un hombre

„Dobrze się rozwija ze swoją mamą, dzięki indywidualnej stymulacji, której nie może zapewnić żadna inna terapia. Jeśli możemy zatrzymać Brittany w domu, zapewnienie mu całodobowej opieki przez 7 dni w tygodniu jest naprawdę bezcenne i na to pozwala jego konto ”- wyjaśnił Brandon.

`` To wszystko było tak przytłaczające w pozytywny sposób, ponieważ nie możemy nigdzie iść bez kogoś, kto nas zatrzyma i nie powie: 'Hej, jaka jest twoja historia?' albo widzieliby jego zdjęcie i mówili: „hej, spójrz, to Jax Strong!”. - jego nazwa użytkownika! To naprawdę niewiarygodne, na ile osób miał wpływ ”- powiedziała Brittany.

[H href = 'http: //www.dailymail.co.uk/news/article-3247851/Miracle-baby-Jaxon-Emmett-Buell-defies-odds-born-brain-skull.html'> Daily Mail ']