Milion powodów, aby odejść, tylko jeden zostać… czy warto? - Wrzesień 2022

Milion powodów, aby odejść, tylko jeden zostać… czy warto?

Znasz ten moment, kiedy czujesz, że jesteś na rozdrożu swojego życia?

Ciągle rozważasz zalety i wady? Dobrzy i źli? Powody odejścia i powody, by zostać?Pytam cię teraz, czy miłość naprawdę zwycięża wszystko? Czy kochanie kogoś naprawdę wystarczy, aby związek zadziałał?

Jedyne, co mogę teraz powiedzieć na pewno, to to, że miłość jest tak potężną emocją, a jednocześnie bardzo dziwną.

Jest potężny w tym sensie, że może uleczyć nawet najbardziej uszkodzone serca i przywrócić wiarę w życie nawet tym, którzy całkowicie ją utracili.Dlaczego to dziwne? Cóż, przejmuje kontrolę nad twoim sercem, ale ma też kontrolę nad twoim umysłem i ciałem. Czasami sprawia to, że jesteś tak ślepy, że nie widzisz nawet najbardziej oczywistych rzeczy.

Czy miłość jest warta zaryzykowania wszystkiego? Czy warto ryzykować złamaniem serca? Czy warto przechodzić przez tyle bólu i dramatu?

Oczywiście w życiu nic nie jest pewne. Nigdy nie możemy być pewni, co przyniesie nam przyszłość, a czasami po prostu musimy zaryzykować i zrobić coś, nawet jeśli może się to dla nas źle skończyć.Jednak ten dylemat nie jest tak prosty.

kobieta w bordowej bluzie siedząca na kłodzie drewna

¿Cómo sabes cuándo terminar una relación?

Nasze serce cierpi, ponieważ osoba, którą kochamy, nie kocha nas w ten sam sposób, ale nasze serce również boli na samą myśl, że powinniśmy pozwolić jej odejść i iść dalej.

Jak możemy podjąć decyzję, gdy wiemy, że bardzo nas to zrani, bez względu na to, co zdecydujemy? Wygląda na to, że faktycznie musimy zdecydować, co nas mniej boli.

Czy miłość naprawdę jest tak potężna, że ​​jeśli ktoś daje ci tyle powodów do odejścia, a ty pozostaje ci tylko JEDEN, to masz tylko swoją miłość, czy to naprawdę wystarczy? Czy to naprawdę cię uszczęśliwi?

Czy miłość naprawdę może sprawić, że zapomnisz o wszystkich innych, wszystkich złych stronach twojego związku? Czy ma też taką moc?

Chodzi o to, że przez resztę życia nie będziesz w stanie usprawiedliwić jego złego traktowania cię tym, że cię kocha, a ty go kochasz.

Tylko dlatego, że go kochasz, nie możesz wybaczać mu jego błędów. To nie jest prawdziwa miłość, to tylko zauroczenie. I bądź ostrożny, ponieważ te dwa są bardzo podobne, więc możesz je pomylić.

Jednak jest między nimi jedna bardzo ważna różnica, że ​​prawdziwa miłość jest ponadczasowa, nie ma daty ważności, a zauroczenie trwa tylko przez jakiś czas i powoduje, że masz obsesję na punkcie osoby.

Smutna prawda jest taka, że ​​naprawdę cię to zrani, bez względu na to, jaką podejmiesz decyzję. Ale takie właśnie jest życie i czasami naprawdę nie jest sprawiedliwe i wydaje się, że bawi się tylko z nami.

blond kobieta w białej koszuli stojąca na zewnątrz

mejores libros para leer verano 2017

Wiesz, byłem kiedyś na tym samym skrzyżowaniu, na którym teraz stoisz. Cierpiałam też tak, jak ty teraz.

Modliłem się też do Boga, tak jak ty teraz.Poprosiłem Go, aby wskazał mi właściwy kierunek.Ale tak się nie stało, ponieważ chciał, abym sama podjęła właściwą decyzję.

Kochałam tego człowieka, chociaż właściwie nigdy nie dał mi do tego żadnych dobrych powodów.Byłam w nim głęboko zakochana, chociaż jego czyny tak często mnie raniły, mimo że każdego dnia łamał mi serce, kawałek po kawałku.

To dziwna strona miłości.Wciąż zamykałem oczy na prawdę.

Chociaż moje serce zostało już rozbite na milion kawałków, nadal pracowało i niosło tę samą ilość miłości, miłości do mężczyzny, który rzeczywiście był winny całego tego bólu i który faktycznie go złamał.

Jakiś czas temu podjąłem decyzję i wybrałem kierunek. To było naprawdę trudne wezwanie, ale nie żałuję, więc teraz wiem, że zdecydowanie był właściwy.

Musisz znów się w sobie zakochać. Spójrz na to w ten sposób, masz milion powodów, aby wybrać siebie i tylko jeden, aby wybrać mężczyznę, który na ciebie nie zasługuje. Który to będzie?

Nie wracaj do tego samego starego bólu serca, ponieważ twoje serce nigdy nie będzie w stanie uzdrowić w ten sposób.

Wybierz siebie, ponieważ Twoje serce na to zasługuje. Wybierz siebie, ponieważ jesteś jedyną stałą w swoim życiu. Wybierz siebie, bo przecież najbardziej potrzebujesz siebie.