Mile-High Cytrynowo-Limonkowe Ciasto Bezowe - Sierpień 2022

[wynik oceny = „5,00”]

Aby zapewnić idealnie puszystą i wysoką na milę bezę, obejrzyj nasz film o sztuce i nauce ubijania białek jaj.

Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:322Plony:10Czas przygotowania:0godziny35min Czas gotowania:1godzina0min Czas całkowity:1godzina35min Składniki1 PrzepisPodstawowe Ciasto Ciasto Nadzienie:1 1/4 c. cukier do. skrobia kukurydziana 1/4 łyżeczki. Sól 1 3/4 c. zimna woda 5 duże żółtka 6 łyżek. świeży sok z cytryny 3 łyżki. świeży sok z limonki 1 1/2 łyżeczki. starta skórka z cytryny 1 1/2 łyżeczki. starta skórka z limonki 3 łyżki. masło niesoloneBeza z wysokości mil:4 duże białka jaj 1/4 łyżeczki. krem z kamienia winnego 1/2 c. cukierTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Przygotuj naszePodstawowe Ciasto Ciasto.
  2. Ciasto Ciasto Shell:Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F. Zamrozić skorupkę ciasta na 15 minut. Linia z folią, krawędź kryjąca. Wypełnij suszoną fasolą lub ciężarkami do ciasta. Piec 20 minut; usuń folię i fasolę. Piec jeszcze 10 minut lub do złotego koloru i całkowicie upieczony. Ostudź na kratce. Zmniejsz temperaturę piekarnika do 325 stopni F.
  3. Nadzienie:W średnim rondelku wymieszaj cukier, skrobię kukurydzianą i sól. Stopniowo ubijaj wodę. Gotuj na średnim ogniu, ciągle mieszając, aż mieszanina zacznie się gotować. Dodaj żółtka, sok z cytryny, sok z limonki, skórkę z cytryny, skórkę z limonki i masło. Doprowadzić do wrzenia, ciągle mieszając. Dusić 1 minutę, mieszając. Zdejmij z ognia i umieść folię bezpośrednio na powierzchni.
  4. Beza z wysokości mil:W dużej misce ubij białka jajek na wolnych obrotach, aż się spienią. Dodaj krem ​​z kamienia nazębnego; ubijaj ze średnią prędkością, aż utworzą się miękkie szczyty. Stopniowo ubijaj cukier, 1 łyżkę stołową na raz, dobrze ubijając po każdym dodaniu. Ubijaj, aż utworzą się sztywne szczyty.
  5. Wlej gorące nadzienie do upieczonej skorupy ciasta. Łyżeczką połowę bezy wokół krawędzi nadzienia; rozsmarować na skórce, aby uszczelnić. Łyżką pozostałą bezę do środka; posmarować nadzieniem, wirując bezą grzbietem łyżki. Piec 10 do 15 minut, aż beza nabierze złotego koloru. Ostudzić całkowicie na ruszcie. Przechowywać w lodówce 4 godziny; podawać na zimno.
Mile-High Cytrynowo-Limonkowe Ciasto Bezowe Tina Rupp5,00 5

Aby zapewnić idealnie puszystą i wysoką na milę bezę, obejrzyj nasz film o sztuce i nauce ubijania białek jaj.