Wiadomości dla męża: 100 romantycznych linijek na SMS-a do męża - Grudzień 2022

Wiadomości dla męża: 100 romantycznych linijek na SMS-a do męża

Miłość, którą czujesz do męża, jest naprawdę wyjątkowa. Jest twoim towarzyszem życia i twoją drugą połową. Musisz tylko powiedzieć mu, jak bardzo go kochasz każdego dnia.

Najlepszym sposobem na wyrażenie swojej miłości i uznania jestromantyczne wiadomościdla męża. Chociaż nie przyznają się do tego, mężczyźni lubią te małe słodkie gesty tak samo jak kobiety.Zaskocz swojego mężczyznę w środku dnia uroczą wiadomością o miłości, która z pewnością rozjaśni jego dzień. Przypomnij mu, że kochasz go teraz tak bardzo, jak wtedy, gdy spotkałeś się po raz pierwszy.

Ten mały gest doceni bardziej niż myślisz.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wiadomości z okazji rocznicy ślubu, adzień dobry tekst, aby się uśmiechnąłlub jakieś życzenia urodzinowe i wiadomości dla niego, ta kolekcja najlepszych wiadomości miłosnych dla twojego męża ma wszystko, czego potrzebujesz.Wiadomości dla twojego męża w jego urodziny

kobieta używająca smartfona podczas uśmiechu

1. Każda chwila, którą z Tobą spędziłem, była niczym wyjątkowym. Jesteś rozważnym i przystojnym mężem. Wszystkiego najlepszego dla miłości mojego życia.

2. Słowa nie mogą opisać, jak wyjątkowy i doskonały jesteś dla mnie. Chcę tylko powiedzieć, że tak bardzo cię kocham. Wszystkiego najlepszego przystojniaku.3. Nie ma w życiu nic lepszego niż posiadanie męża tak wybitnego jak ty. Dziękuję, że zawsze wywołujesz uśmiech na mojej twarzy i śmiech na ustach. Niech twoje urodziny będą wypełnione nieskończoną błogością.

4. Wszystkiego najlepszego dla mojego świata, dla osoby, która dała mi skrzydła do latania i która zawsze mnie wspiera. Kocham cię mężulek!

5. Wszystkiego najlepszego dla najbardziej życzliwego i niesamowitego męża na świecie. Jesteś największym darem mojego życia.

6. Bohaterowi moich dzieci, najlepszemu synowi i mojemu jedynemu mężowi – jesteś najlepszy! Najszczęśliwszych urodzin kochanie!

7. Wszystkiego najlepszego dla mojego męża, dzięki któremu zawsze czuję się silna i pewna siebie. Dziękuję, że zawsze we mnie wierzysz. Obyś czuł się tak samo kochany w swoje urodziny jak ja swoją obecnością.

8. Jesteś najbardziej uroczym i romantycznym mężem na świecie. Dziękuję, że jesteś moją jedyną miłością i całym moim światem. Wszystkiego najlepszego!

mężczyzna zamierza pocałować kobietę z wiankiem z kwiatów

9. Mimo że staliśmy się starsi, wciąż odkrywam nowe powody, by Cię kochać. Jesteś kochającym ojcem i niesamowitym mężem. Mam nadzieję, że Twoje urodziny wypełnią wiele chwil miłości i radości.

10. Szczęście wydaje się kurczyć, gdy nie ma cię w pobliżu. Miej długie życie drogi mężu. Obyśmy wspólnie świętowali wiele szczęśliwych urodzin.

11. Nie ma wątpliwości, że jesteś najlepszym mężem na świecie. Czy wątpię w twoje zdolności kierunkowe, umiejętności gotowania lub prania? TAk! Ale nigdy twoja miłość. Wszystkiego najlepszego dla mojego kochanego męża!

12. Nigdy przez milion lat nie myślałam, że dostanę męża tak kochającego i troskliwego jak ty. Cieszę się, że cię mam. Wszystkiego najlepszego kochanie.

13. Drogi mężulek, dzisiaj jest wyjątkowy dzień i chcę z tobą tańczyć do bólu stóp. Wszystkiego najlepszego – miłego dnia!

14. Jestem wdzięczna Bogu, ponieważ wysłuchał mojej modlitwy. Chciałem znaleźć zdrowy rozsądek, a On przysłał mi ciebie. Jesteś moim zdrowiem psychicznym. Wszystkiego najlepszego.

15. Życie to niesamowita podróż i nie ma nikogo, kogo wolałbym mieć przy sobie niż ty. Każda chwila, którą spędziliśmy razem, jest tak samo niezastąpiona jak Ty. Wszystkiego najlepszego męża!

16. Słońce może być centrum wszechświata, ale ty jesteś centrum całego mojego świata. Wszystkiego najlepszego dla mężczyzny, który wniósł sens i radość do mojego życia. Niech twoje urodziny będą wypełnione wszelkimi cudami, jakich możesz sobie życzyć w tym roku.

mężczyzna na klifie podnoszący ręce podczas zachodu słońca

17. Żaden dzień nie jest ważniejszy niż dzień, w którym się urodziłeś. Zasługujesz na całą uwagę w swoje urodziny. Wszystkiego najlepszego, kocham cię na księżyc iz powrotem.

18. Kiedy byłem mały, chciałem tylko, aby książę przyszedł i mnie uratował. Teraz, kiedy jestem starszy, widzę, że dostałem coś jeszcze lepszego. Poślubiłem króla. W tym roku z okazji twoich urodzin postanowiłem pozwolić ci rządzić zamkiem. A przynajmniej pozwól wierzyć, że tak! Wszystkiego najlepszego męża!

19. Każdego dnia znajduję nowe sposoby na zakochanie się w tobie. Każdego dnia zapiera mi dech w piersiach i dzisiaj nie jest inaczej. Wszystkiego najlepszego mój drogi.

20. Dzięki, że zawsze radzisz sobie z moim szaleństwem i nadal potrafisz mnie kochać bezwarunkowo. To musi być trudne być moim mężem, ale sprawiasz, że wygląda to tak bez wysiłku. Wszystkiego najlepszego dla mojej drugiej (i czasami lepszej) połówki!

ZWIĄZANE Z:160+ krzepiących akapitów na dzień dobry, aby mógł się obudzić

21. Wywołanie uśmiechu na twojej twarzy jest dzisiaj moim celem numer jeden. Jesteś dla mnie całym światem. Wszystkiego najlepszego dla mojego wspaniałego męża.

22. Przez lata dałeś mi niekończące się chwile radości i szczęścia. Jesteś kimś więcej niż moim mężem; jesteś moim najlepszym przyjacielem. Mam nadzieję, że twoje urodziny są tak samo fantastyczne jak ty.

23. Dziękuję za bycie najlepszym mężem w historii. Jestem bardzo wdzięczna Bogu za to, że dał mi ciebie. Jesteś dla mnie wszystkim i mam nadzieję, że twoje urodziny są równie fenomenalne jak ty.

24. Moje życie po prostu nie może być lepsze niż teraz z tobą. Obsypałeś mnie nieograniczoną miłością i dałaś milion powodów, dla których warto żyć. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

mężczyzna i kobieta jadący na brązowym hamaku obok brązowego drzewa

25. Moja miłość do ciebie jest nieskończona, niezmierzona. Będzie tak samo, nawet gdy będziesz miał 100 lat. Wszystkiego najlepszego kochanie!

26. Mam szczęście, że mam w życiu tak niesamowitego i niesamowitego męża. Jesteś niczym perfekcja, najdroższa. Niech twoje urodziny będą wypełnione ciepłem i śmiechem.

27. Po całym tym czasie nadal nie mogę oderwać od ciebie rąk. Jesteś prawie tak gorący jak świeczki na twoim torcie. Wszystkiego najlepszego dla mojego gorącego męża!

28. Wszystkiego najlepszego dla najbardziej kochającego, troskliwego i życzliwego męża na świecie. Obyś żył jeszcze tysiąc lat i nadal mnie kochał przez resztę swojego życia!

cómo dejar de gritarle a tu cónyuge

29. Po tak długim czasie nadal jesteś człowiekiem moich marzeń. Chociaż czasami w moich snach sprzątasz o wiele więcej niż teraz! Kocham cię bez względu na to i mam nadzieję, że twoje urodziny będą wypełnione niekończącą się zabawą.

30. Słońce nie zaświeci, jeśli nie będzie mnie z tobą. Dni są długie, kiedy nie jesteś blisko mnie. Jestem beznadziejna i przerażona, kiedy nie czuję Twojego dotyku. Jesteś mężczyzną, którego zawsze będę kochać. Dzisiaj kochanie, zasługujesz na najlepsze urodziny w historii! Kocham Cię tak mocno jak stąd do księżyca i z powrotem.

31. Najdroższy mężu, decyzja, którą podjęłam, by zostać twoją żoną, pozostaje najlepszą, jaką podjęłam w całym moim życiu. Niech nasza wzajemna miłość z każdym mijającym dniem staje się coraz głębsza i silniejsza. Ciesz się dniem.

32. Jesteś wspaniałym mężem i takim błogosławieństwem w moim życiu. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że ​​spotkałam tak hojnego, skromnego i gorącego mężczyznę. Mam nadzieję, że twoje urodziny są wypełnione wszystkim, czego dusza zapragnie.

Rocznicowe wiadomości dla twojego męża

kobieta leżąca na trzech obok mężczyzny siedzącego na drzewie

33. Bycie twoją żoną wciąż wydaje mi się snem. Wydaje się, że wczoraj się pobraliśmy. Po tylu latach nadal uwielbiam być z tobą i nie mogę się doczekać kolejnych wspólnych lat.

34. Jestem najszczęśliwszą żoną na tym świecie, ponieważ mam tak kochającego i odpowiedzialnego męża. Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że masz Cię w moim życiu. Szczęśliwej rocznicy!

35. Twoja miłość jest najcenniejszą rzeczą w całym moim życiu. Kocham Cię nie tylko za to, kim jesteś, ale także za to, jak sprawiasz, że się czuję. Bardzo szczęśliwa rocznica dla mojego drogiego męża.

36. Chcę Ci podziękować za to, że jesteś nie tylko moim mężem, ale także moją bratnią duszą i moim największym wsparciem. Szczęśliwej rocznicy kochanie! Jestem dumna z bycia twoją żoną!

37. Nasze małżeństwo może mieć wiele wyboistych przejażdżek i różnych przeszkód, ale zawsze razem stawialiśmy czoła wszystkim trudnościom. To dlatego nasz związek jest tak silny. Kocham Cię całym moim sercem. Bardzo się cieszę, że jestem twoją żoną. Proszę, niech ta rocznica będzie najlepsza. Szczęśliwej rocznicy.

38. Życie nie byłoby takie cudowne, gdybyś nie był przy mnie, aby mnie podtrzymywać za każdym razem, gdy upadam. Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się spędzić ze mną resztę swojego życia. Szczęśliwej rocznicy!

39. Nasza rocznica to nie tylko symbol koloru, głośnej muzyki, fajerwerków i imprez, to także świętowanie czasu, miłości, zmagań i trudów, przed którymi stoimy razem. Za miłość mojego życia. Jestem bardzo wdzięczna, że ​​jestem żoną tak pięknego mężczyzny.

40. To dzień świętowania wszystkich wspomnień, które stworzyliśmy w ciągu ostatnich lat. Życzę ci wspaniałej rocznicy, mój drogi mężu. Niech cię Bóg błogosławi!

mężczyzna i kobieta całują się, podczas gdy kobieta dotyka męskiej szyi

lo que los hombres quieren escuchar de una mujer

41. W tę rocznicę wspominam wszystkie wspomnienia i czas, który spędziliśmy razem, i zastanawiam się, czy jest wystarczająco duża ramka na zdjęcia, aby pomieścić wszystkie nasze piękne zdjęcia i wspomnienia razem. Szczęśliwej rocznicy!!!

42. W ten wyjątkowy dzień chcę, abyście wiedzieli, że jesteście wszystkim, czego zawsze pragnąłem. Dziękuję, że jesteś ze mną przez te wszystkie lata. Bardzo cię kocham!

43. Nasze małżeństwo reprezentuje podróż, którą rozpoczęliśmy wiele lat temu. Jestem bardzo wdzięczny, że nie zostaliśmy sprowadzeni z naszej ścieżki i że zawsze się wspieraliśmy. Jestem bardzo wdzięczna za tak troskliwego i odpowiedzialnego męża. Kocham cię dokładnie tak, jak kochałem cię wtedy. Bardzo szczęśliwa rocznica.

44. Wciąż pamiętam moment, w którym ty i ja staliśmy się nami; Chcę cię mocno przytulić do końca mojego życia. Dzięki, że zawsze przy mnie jesteś! Szczęśliwej rocznicy!

45. Czas wszystko zmienia. Ale udowodniłeś, że to stwierdzenie jest błędne. Nadal jesteś tym samym kochającym mężem, którym byłeś na początku naszego małżeństwa i to właśnie w tobie kocham. Kocham cię i jestem wdzięczna za bycie twoją żoną. Szczęśliwej rocznicy!

46. ​​Wszystkie rzeczy, które osiągnąłem w moim życiu, nic nie znaczą, jeśli nie jesteś ze mną. Chcę Ci powiedzieć, że kocham Cię bardziej niż myślisz. Chcę świętować z wami kolejne 100 rocznic!

47. Jesteś równowagą w moim życiu. Przyniosłeś stabilność mojemu szaleństwu, elegancję mojej słodyczy i szczęście moim uśmiechom. Czego więcej mogę od ciebie prosić? Kocham cię z całej siły. Życzę bardzo szczęśliwej rocznicy.

48. Raz na jakiś czas spotykamy w naszym życiu kogoś, kto jest w stanie dać nam wskazówkę, że zawsze będzie naszym ulubionym, bez względu na to, co się stanie. Jesteś dla mnie tą osobą. Szczęśliwego męża rocznicy!

49. Pomimo milionów wad, nigdy nie sprawiłeś, że poczułem się mniej niż idealnie. Mimo że popełniam tysiące błędów, zawsze sprawiasz, że czuję się najlepiej. Nigdy nie mógłbym ci podziękować za wszystko, co dla mnie robisz. Jestem bardzo wdzięczny Tobie i Twojej nieskończonej miłości. Szczęśliwej rocznicy kochanie!

50. Kiedy się starzejemy, każda zmarszczka na naszej twarzy pokazuje, że nasze małżeństwo jest pełne wspomnień. Wspomnienia, które wspólnie dzielimy. Kocham cię kochanie – Szczęśliwej rocznicy!

51. Chciałem romantycznego, przystojnego, energicznego, inteligentnego i opiekuńczego partnera życiowego – mam ogromne szczęście, że znalazłem w tobie wszystkie te cechy. Szczęśliwej rocznicy kochanie.

Słodkie wiadomości miłosne dla twojego męża

mężczyzna i kobieta przytulają się, stojąc na zewnątrz

52. Każda sekunda każdego dnia, który spędzam będąc twoją żoną, uświadamia mi, jak bardzo jestem błogosławiony, aby żyć tym błogim życiem. Kocham cię mój drogi mężu.

53. Kochałem cię od początku, kocham cię dzisiaj i będę cię kochać na zawsze. Jesteś w moim sercu i nikt nas nigdy nie rozerwie.

54. Każdego dnia, który spędzam jako twoja żona, zdaję sobie sprawę, jakie mam szczęście, że mogę żyć tak niesamowitym życiem z najdoskonalszym mężem w historii.

55. Dziękuję, że jesteś moją bratnią duszą, moją lepszą połową, moim partnerem w przygodach, ojcem moich dzieci, moim kochankiem i moim najlepszym przyjacielem. Kocham Cię.

56. Świadomość, że zawsze będziesz przy mnie, aby mnie kochać, bez względu na to, co się stanie, jest największym bezpieczeństwem i komfortem mojego życia. Kocham Cię kochanie.

57. Mówią, że kawa to najlepszy sposób na rozpoczęcie i zakończenie dnia, ale mówię, że się mylą. Wszystko, czego potrzebuję, aby rozpocząć i zakończyć mój dzień, to twój pocałunek. Kocham Cię mój mężu.

58. Byłeś moją najgorętszą miłością, najwspanialszą randką, najlepszym chłopakiem i najbardziej namiętnym kochankiem. Wszystko to razem sprawia, że ​​jesteś najdoskonalszym mężem w historii. Kocham Cię.

59. Każdy dzień mojego życia jest po prostu idealny, ponieważ zaczyna się i kończy na kochaniu Ciebie!

60. Kochany mężu, jesteś dla mnie Bożym błogosławieństwem. Kiedy nie ma cię w pobliżu, czuję, że odmówiono mi tego, co moje. To dlatego, że należysz do mnie i nigdzie indziej. Tęsknię za Tobą .

mężczyzna przytulający kobietę od tyłu przy schodach

61. Kiedy nie jesteśmy razem, moja dusza czuje się pusta; moje serce jest zdrętwiałe, moje emocje stają się spłycone. Jak tęcza bez kolorów, jak poezja bez rymu, czasy spędzone z dala od Ciebie są najciemniejsze.

62. Nie potrzebuję superbohatera. Nie potrzebuję postaci z powieści romantycznych. Nie potrzebuję księcia z bajki. Dlaczego miałbym życzyć sobie tych, skoro mam je wszystkie w jednym? To ty, mój drogi mężu. Kocham Cię tak bardzo.

63. Wszyscy mężczyźni na tym świecie mogliby nauczyć się od ciebie kilku rzeczy o byciu idealnym mężem. Kocham cię, kochanie.

64. Każdy dzień w moim życiu zaczyna się i kończy doskonale. Zaczyna się od tego, że przewracam się, żeby zobaczyć twoją twarz, a kończy się, gdy wieczorem obejmujesz mnie ramionami. Kocham być z tobą bardziej niż cokolwiek innego.

65. Gdziekolwiek jestem, zawsze odmawiam modlitwę, prosząc, aby Bóg traktował ciebie tak samo jak ty na co dzień. To z dużą ilością miłości! Kochanie kocham Cię.

66. Jesteś moją drugą połową i moim najlepszym przyjacielem. Jesteś jedyną osobą, która jest gotowa zrobić dla mnie wszystko i każdego dnia pokazujesz mi, jak bardzo Ci na mnie zależy. Kocham cię mężulek.

67. Jestem najszczęśliwszą żoną na tym świecie, ponieważ mam kochającego i troskliwego męża takiego jak ty. Jesteście najlepsi. Tak bardzo cię kocham – dziękuję za ciągłe wspieranie mnie.

68. Mówię to z głębi serca kochanie; Twoja miłość do mnie jest bez skazy, Twoje zaangażowanie bez zarzutu. Sprawiasz, że czuję się wyjątkowo. Kocham Cię.

mężczyzna i kobieta uśmiechają się do siebie podczas stania

69. Kochanie, najbardziej romantyczna historia miłosna na ziemi to nie Romeo i Julia, ale historia ciebie i mnie. Dziękuję, że jesteś powodem najszczęśliwszych dni w moim życiu. Jestem tak szczęśliwa i dumna, że ​​jestem twoją żoną.

70. Mógłbym śmiało powiedzieć, że będę cię kochać aż do śmierci, ale naprawdę chcę żyć wiecznie, aby kochać cię wiecznie.

71. Najlepszą częścią naszego małżeństwa jest to, że spojrzenie w twoich zalotnych oczach wciąż sprawia, że ​​czuję się jak najpiękniejsza dziewczyna na świecie.

72. Moja ukochana, kiedy się pobraliśmy, prawie powiedziałem księdzu, aby dodał ostrzeżenie pod twoim imieniem w naszym akcie ślubu, który brzmi: Strzeż się gorącego męża. Mam szczęście, że cię mam.

73. Jesteś kimś więcej niż moim mężem. Jesteś moim przyjacielem, moim wspólnikiem w zbrodni, powiernikiem, pocieszycielem i nie tylko. We wszystkim, co robię, zawsze jesteś w moim umyśle.

74. Jeśli twoja miłość może być wyceniona w kategoriach pieniężnych, byłabym najbogatszą kobietą na ziemi. W każdym razie, ponieważ twoja miłość jest nieoceniona, to wciąż czyni mnie bogatym ponad miarę. Kocham Cię.

75. Być twoim na zawsze to wszystko, czego pragnę w tym życiu. Tak bardzo cię kocham, mój drogi mężu.

76. Miłość, którą masz do mnie, jest po prostu bez skazy, a twoje zaangażowanie nieskazitelne. Liczy się dla mnie tylko to, kiedy jesteś szczęśliwy. Sprawiasz, że czuję się jak królowa świata.

77. Lata mogą minąć, ale nigdy nie zapomnę pierwszej chwili, w której trzymałeś mnie w ramionach. W tym momencie i w każdej sekundzie od tamtej pory jesteś powodem, dla którego oddycham, żyję i istnieję. Jesteś moją miłością i źródłem całego mojego szczęścia.

Wiadomości na Dzień Ojca dla twojego męża

mężczyzna, kobieta i dziecko trzymające się za ręce na brzegu morza

78. Łatwo ci powiedzieć, że jesteś kochającym mężem, wspaniałym ojcem lub wspaniałym mężem. Ale jesteś kimś więcej – przykładem doskonałego mężczyzny. Kocham cię i wszyscy cię uwielbiamy.

lista de snacks saludables para adelgazar

79. Jedyną lepszą rzeczą niż to, że mam cię za męża, jest to, że nasze dzieci mają cię za ojca. Szczęśliwego Dnia Ojca, kochamy Cię.

80. Jesteś pełen współczucia, miłości i siły. Kiedy potrzebujemy silnej ręki wsparcia w naszej rodzinie, zawsze tam jesteś. Kocham cię za to, kim jesteś i za wszystko, co robisz. Szczęśliwego Dnia Ojca wspaniałego męża i ojca!

81. Jesteś moją skałą, moją rezonansową deską, miłością mojego życia, ale co najważniejsze, jesteś największym ojcem naszych dzieci. Szczęśliwego Dnia Ojca, kochamy Cię.

82. Twoja miłość odbija się w oczach naszych dzieci, promienieją radością, gdy wchodzisz do pokoju. Uwielbiam cię i jestem tak błogosławiony, że mam pełnego szacunku, pracowitego męża. Szczęśliwego dnia ojca.

83. Jesteś bohaterem naszych dzieci. Obserwują wszystko, co robisz, uczą się ze wszystkiego, co robisz i chcą robić wszystko, co robisz. Uczysz ich pewności siebie, pewności siebie i dumy. Szczęśliwego dnia ojca.

84. Co na świecie zmieniłbym w mężczyźnie, który kocha swoją rodzinę, ciężko pracuje i traktuje swoją żonę z miłością i szacunkiem? Absolutnie niczego!! Szczęśliwego Dnia Ojca, Panie Cudowny!

85. Szczęśliwy Dzień Ojca dla wielokrotnie nagradzanego ojca! Jesteś naprawdę najlepszym ojcem, na jakiego dziecko może liczyć, a także fantastycznym mężem!

86. Szczęśliwego Dnia Ojca dla mojego kochającego męża! Bardzo się cieszę, że nasze dzieci mają tak wspaniałego ojca jak ty. Jesteś dla nich całym światem i podziwiam cię jeszcze bardziej z tego powodu.

87. Dajesz naszym dzieciom kogoś do podziwiania, szacunku i honoru. Jesteś fantastycznym tatą. Szczęśliwego Dnia Ojca dla mojego kochającego męża!

Dzień dobry wiadomości dla twojego męża

mężczyzna pijący kawę obok kobiety siedzącej na łóżku

88. Moja miłość wreszcie się obudziła; Dziękuję Bogu za Ciebie w każdej chwili. Jesteś najlepszym mężem na świecie i moją jedyną prawdziwą miłością. Ciesz się dniem!

89. Budzenie się obok ciebie każdego ranka było spełnieniem marzeń. Nie mogłabym znaleźć lepszego męża, gdybym przeszukała wszystkie planety.

90. Jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek pragnęłam od męża i jestem błogosławiona, że ​​codziennie budzę się obok ciebie.

91. Dzień dobry mój przystojny mężu, sprawiasz, że czuję się szczęśliwa za każdym razem, gdy otwierasz oczy, żeby mnie pocałować rano. Udanego dnia, kocham cię!

92. Mój drogi mężu, każdego ranka rozpalasz moje serce, gdy twoje oczy otwierają się i chwytają mnie na nowo. Dzień dobry!

93. Budzenie się obok ciebie to kolejny powód do wdzięczności za dzień, mój drogi mężu. Jesteś tym, który rozświetla mój dzień. Ciesz się poranną ukochaną.

94. Od chwili złożenia ślubów nic nie jest takie samo. Teraz wiem, na dobre lub na złe, nadal pozostajesz tym, obok którego chcę się obudzić. Dzień dobry!

95. Mój drogi mężu, nigdy nie dowiesz się, jak bezpieczna czuję się budząc się każdego ranka w twoich ramionach. Dziękuję, że kochasz mnie całą swoją duszą i siłą. Dzień dobry mój uroczy człowieku!

96. Życzę ci dnia tak jasnego jak twój uśmiech, dnia tak słodkiego jak twoje serce i dnia tak niesamowitego jak ty. Dzień dobry kochanie.

97. Na tym świecie nie ma nikogo takiego jak ty. Jesteś moją świecącą gwiazdą i chciałem ci tylko życzyć dobrego poranka.

98. Twoje poranne pocałunki i uściski mówią więcej niż tysiąc słów i wyrażają dla mnie dużo miłości. Roztapiają moje serce.

99. Życie jest wspaniałe, gdy mój poranek zaczyna się od ciebie po cudownym śnie o tobie. Dzień dobry kochanie.

100. Każdy nowy poranek sprawia, że ​​ponownie się w tobie zakochuję, moja miłości. Dzień dobry i życzę miłego dnia!

Wiadomości dla męża 100 romantycznych wierszy na SMS-a do męża