Bary marcepanowe - Sierpień 2022

Ten poobiedni riff na ukochanej kanapce z masłem orzechowym i galaretką oferuje nadzienie z migdałów, orzechów laskowych i dżemu malinowego na maślanej skórce. Bogata czekoladowa glazura kończy ten ładny deser, który świetnie nadaje się do dawania prezentów. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:3tuzin Czas całkowity:1godzina35min Składniki Skórka:2 1/2 c. mąka uniwersalna 3/4 c. cukier 1/2 łyżeczki Sól 1 Cz. zimne niesolone masło 1 duże jajkoNadzienie:1 1/4 c. cukier 3/4 c. migdały blanszowane lub naturalne 3/4 c. orzechy laskowe 1/4 c. mąka uniwersalna 1/2 c. masło niesolone 3 duże jajka 1 łyżeczka. czysty ekstrakt z migdałów 1 łyżeczka. ekstrakt waniliowy 2 do 3 kropli zielonego barwnika spożywczego 1/2 c. bezpestkowy dżem malinowy 6 oz. słodko-gorzka czekolada 2 łyżeczki. tłuszcz warzywnyTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Aby zrobić skórkę:Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F. Wyłóż blachę z galaretką o wymiarach 15 1/2 x 10 1/2 cala folią, pozwalając folii rozciągnąć się na 2 cale na końcach. W robocie kuchennym połącz mąkę strączkową, cukier i sól. Dodać masło i pulsować, aż mieszanina uzyska konsystencję gruboziarnistej mąki. Dodać jajko i rozdrabniać, aż ciasto zacznie się kleić. Ciasto wycisnąć równomiernie na dnie i boki formy. Wstaw do lodówki na 15 minut. Piec 20 do 22 minut lub do momentu, gdy skórka będzie rumiana na brzegach i zarumieniona w środku. Ostudzić na stojaku podczas robienia nadzienia.
  2. Aby zrobić nadzienie:W robocie kuchennym przetworzyć cukier, migdały, orzechy laskowe i mąkę, aż orzechy będą bardzo drobno zmielone. Dodaj masło i 1 jajko. Miksuj do uzyskania gładkiej konsystencji. Dodaj pozostałe jajka, ekstrakt z migdałów, ekstrakt waniliowy i zielony barwnik spożywczy, jeśli używasz. Miksuj do wymieszania.
  3. Rozprowadź dżem na dnie skórki. Łyżką nadziać na dżem i rozprowadzić pod przykryciem. Piec od 30 do 35 minut, aż nadzienie będzie złotobrązowe i jędrne w środku. Ostudź całkowicie na kratce.
  4. Rozpuść czekoladę z tłuszczem piekarskim. Rozłóż na nadzieniu. Wstaw do lodówki, aż czekolada się zetnie. Pokrój w kwadraty i udekoruj, jeśli chcesz.
batony marcepanowe Tina RuppTen poobiedni riff na ukochanej kanapce z masłem orzechowym i galaretką oferuje nadzienie z migdałów, orzechów laskowych i dżemu malinowego na maślanej skórce. Bogata czekoladowa glazura kończy ten ładny deser, który świetnie nadaje się do dawania prezentów.