Hamburgery Marthy Stewart - Styczeń 2022

Burgery nie muszą być bla! Skorzystaj z podpowiedzi Marthy Stewart i zrób jej reicpe, która ubiera klasycznego hamburgera.

Przedruk z książkiMartha's American Foodprzez Martha Stewart. Copyright 2012 Martha Stewart Living Omnimedia, Inc. Wydane przez Clarkson Potter, oddział Random House, Inc.

Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:6Składniki1 1/4 funta mielona wołowina 1 1/4 funta polędwica mielona Olejek o neutralnym smaku sól gruboziarnista świeżo zmielony pieprz 6 plastry ostrego sera cheddar 6 Bułki do hamburgerów 1 Biała cebula 1/4 c. musztarda Dijon 1/4 c. musztarda pełnoziarnista 8 Liście sałaty bostońskiej 1 dojrzały befsztyk pomidorowyTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Delikatnie wymieszaj ręcznie kark wołowy i polędwicę i uformuj sześć 1-calowych placków. Przykryj i wstaw do lodówki, aż ostygnie i twarde, około 30 minut.
  2. Podgrzej grill do średnio wysokiego. (Jeśli używasz grilla na węgiel drzewny, węgle są gotowe, gdy możesz trzymać rękę 4 cale nad grillem tylko przez 3 do 4 sekund.) Gdy grill jest gotowy, posmaruj ruszty olejem. Obficie doprawiamy placki z obu stron solą i pieprzem. Grilluj, odwracając raz, aż burgery będą ugotowane do odpowiedniego stopnia, przez około 5 minut na średnio wysmażone. Przykryj każdego burgera plasterkiem sera podczas ostatnich 30 sekund gotowania. Przełóż hamburgery na półmisek.
  3. W międzyczasie grilluj bułki, przekrój boki w dół, aż zostaną lekko przypieczone, około 30 sekund. Lekko skrop cebulę olejem i wymieszaj. Dopraw solą i pieprzem. Grillować, obracając raz, aż będzie miękki, około 2 minut.
  4. Połącz musztardy w małej misce, a następnie rozprowadź mieszankę na bułkach, równo rozdzielając. Ułóż dolne połówki sałatą, burgerami, pomidorem i cebulą. Kanapkę z górnymi połówkami i podawaj.
hamburgery martha stewarts Romulo YanesBurgery nie muszą być bla! Skorzystaj z podpowiedzi Marthy Stewart i zrób jej reicpe, która ubiera klasycznego hamburgera.

Przedruk z książkiMartha's American Foodprzez Martha Stewart. Copyright 2012 Martha Stewart Living Omnimedia, Inc. Wydane przez Clarkson Potter, oddział Random House, Inc.