Tajny sos Marka Wahlberga - Sierpień 2022

Mark Wahlberg Getty Images Nikt nie potrafi gotować tak jak moja mama.Zawsze proszę ją, żeby zrobiła jej lasagne - nie wkłada do niej nic dziwnego ani wymyślnego, ale dla mnie to czysty komfort. Nie mogę ci nawet powiedzieć, co sprawia, że ​​jest tak dobra. Miłość?

Mamy kuchnie raz lub dwa razy w miesiącui zawsze pracuję przy grillu, robiąc hamburgery, hot dogi, kurczaka i steki. Lubię moje hamburgeryabsolutnieproste: używam najlepszej wołowiny z Whole Foods, bez przypraw, a następnie tylko trochę sera, keczupu i musztardy. Jeśli robię to w swoim domu, musisz mieć to, co ja podam.

Kiedy kręcę film, jajeść.DlaWojownik, Zjadłem dużo pieczonego kurczaka. Wstawałem o 4 rano, wkładałem do piekarnika całego ptaka i szedłem poćwiczyć. Zanim się wykąpię i przebiorę, będzie gotowe! W ostatnim filmie, który zrobiłem,2 pistoletymoja postać uwielbiała peklowaną wołowinę, więc jadłem ją codziennie. A teraz nie mam dość ciasteczek z kawałkami czekolady.Mój brat Paul jest pięciogwiazdkowym szefem kuchni, ale nie potrafił nawet zrobić jajeki naleśniki, zanim go nauczyłem. Nie chcę, żeby jajka były ciekłe ani suche - muszą znajdować się dokładnie pośrodku. To samo dotyczy naleśników. Powinny być złotobrązowe, tak jak je kupujesz w IHOP. Nie spodobało mu się uczenie się ode mnie. [Mówi] - TAK JAK POWIEDZIŁO BURKOWI BRYTANII

3 rzeczy, których nie wiesz o Marku:

1.„Pora obiadu w moim domu to chaos. Czwórka dzieciaków jest trudna - nie wiem, jak moja mama to zrobiła z dziewięcioma!dwa.„W niedzielny poranek przed kościołem odbieram pączki - dla dzieci w polewie czekoladowej, dla mnie zwykłe”.

3.- Sekret burgerów Wahlburgers? Paul's „Wahl Sauce”. To i „ser rządowy” [amerykański ser] - to, co jedliśmy, kiedy dorastałem ”.