Mariah Carey jest zawstydzona tym zdjęciem swojego 4-letniego syna i jego smoczka - Grudzień 2022

Mariah Careypodzieliła się tym pozornie niewinnym zdjęciem z jej wieczoru filmowego, prawdopodobnie myśląc, co może pójść nie tak, prawda?

Jest tam ze swoimi czteroletnimi bliźniakami Marokańczykiem i Monroe, ułożonymi w pluszowe łóżko, przygotowując się do szlochaniaNa lewą stronę.*Ale jej orle oczyInstagramzwolennicy szybko zwrócili uwagę na coś w ustach Maroka. Aby to zobaczyć, musisz zmrużyć oczy.Jej grono fanów, najwyraźniej składające się z „ekspertów” dla rodziców, gadało o tym, że jej maluch jest za stary, aby używać smoczka. To, jak w ogóle zauważyli ten drobny szczegół, jest poza mną, ale kiedy został ujawniony, komentatorzy spaliły się.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

Najwyraźniej gdyby były Mariah, Nick Cannon, postąpił po swojemu, ich dzieci byłyby wolne od tępienia dwa lata temu. W 2013 roku Mariah napisała coś w rodzaju przeprosin pod zdjęciem swojego chłopca.'Teraz posłuchaj & hellip; Tatuś będzie trochę zaniepokojony, gdy zobaczy tego chilli z binky, ale właśnie skończył 2 lata! po co ich tak szybko pozbawiać? Wiem, wiem… Nick ma rację… No dalej! #beautiful #mommycanttakeit! '

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

Oczywiście Mariah nie jest pierwszą mamą lub celebrytką, która jest krytykowana za jej luźną politykę wobec paci.

cómo felicitar a un hombre en la cama
Wygoda, Podłoga, Dywan, Lap, Blond, Brązowe włosy, Przeróbka, Stopa, Kostka, Skarpeta,

David Beckham został niedawno pobity po tym, jak jego czteroletnia córka Harper została sfotografowana z jej „manekinem”, jak mówią Brytyjczycy.Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

W jednym elokwentnym usunięciu z Instagrama David dotarł do sedna sprawy i nie miało to nic wspólnego z tym, czy Harper była za duża dla jej binky.

„Dlaczego ludzie uważają, że mają prawo krytykować rodziców w związku z własnymi dziećmi bez posiadania jakichkolwiek faktów?” on napisał . „Każdy, kto ma dzieci, wie, że kiedy nie czują się dobrze lub mają gorączkę, robisz to, co najbardziej je uspokaja, a najczęściej jest to smoczek”.

PlikAmerykańska Akademia Pediatriizaleca używanie smoczków przez cały pierwszy rok życia dziecka, ale mówią: „kiedy Twoje dziecko osiągnie wiek pierwszego roku, możesz porozmawiać z pediatrą o tym, jak - i kiedy - zacząć odstawiać dziecko od smoczka”. PlikKlinika majonezuostrzega, że ​​używanie smoczka powinno być ograniczone do drugiego roku życia dziecka i wyeliminowane przed ukończeniem czwartego roku życia, aby uniknąć problemów z zębami.

que tan malo es el sushi para tu dieta

Osobiście miałam bardzo intymną relację z moim smoczkiem, dopóki nie skończyłam czterech lat. Moja mama powiedziała mi, że wyprawiłaby mi przyjęcie cukiernicze, gdybym zdecydował się z tego zrezygnować, ale wyraźnie pamiętam, że pomyślałem:re nie zanudzaj mnie swoimi narzeczonymi. Zrobię to, kiedy będę dobry i gotowy. Kilka tygodni później byłem. Marokański też. Ale jeśli wszystko inne zawiedzie, Mariah, zawsze możesz zaoferować ciasto.


* Niepotwierdzone. Mógłby być Mrożony .