Słodkie ziemniaki z glazurą klonową i orzechami pekan - Sierpień 2022

Te słodkie i pikantne słodkie ziemniaki w glazurze klonowej pięknie komponują się z naszymiPieczony indyk w kolorze granatui Szpinak w śmietanie z parmezanu . Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:215Plony:8Czas przygotowania:0godzinypiętnaściemin Czas gotowania:1godzina0min Czas całkowity:1godzinapiętnaściemin Składniki1/2 c. połówki orzecha pekan 1/4 c. czysty syrop klonowy 1/4 c. masło niesolone 1 łyżka. ocet balsamiczny 8 małe słodkie ziemniaki 1/2 łyżeczki gruboziarnista sól morska lub sól koszerna świeżo zmielony pieprzTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F. Opiekaj orzechy pekan na patelni na średnim ogniu, mieszając, przez 6 minut lub do momentu, gdy zaczną pachnieć i lekko przypieczone. Odłożyć na bok.
  2. Wymieszaj syrop klonowy, masło i ocet, aż się połączą.
  3. Słodkie ziemniaki przekroić wzdłuż na pół; przeciąć podłużnie połówki na 2 lub 3 długie kliny. Umieść słodkie ziemniaki na dużej brytfannie z powłoką zapobiegającą przywieraniu; polać mieszanką syropu klonowego na słodkie ziemniaki i wymieszać do równomiernego pokrycia.
  4. Piecz 50 minut do 1 godziny, wrzucając słodkie ziemniaki i smarując je mieszanką syropu klonowego na patelni co 15 minut, aż ziemniaki będą miękkie i glazurowane (dodaj kilka łyżek wody na patelnię, jeśli wyschną podczas pieczenia). Przenieś glazurowane ziemniaki na duży talerz. Posyp solą, pieprzem i prażonymi orzechami pekan.
Słodkie ziemniaki z glazurą klonową i orzechami pekan Tina RuppTe słodkie i pikantne słodkie ziemniaki w glazurze klonowej pięknie komponują się z naszymiPieczony indyk w kolorze granatui Szpinak w śmietanie z parmezanu .