Do człowieka, który zagrał mnie dla głupca - Grudzień 2022

Zaczęło się świetnie. Wydawało się, że to idealny początek związku. Spotkaliśmy się, skrzyżowaliśmy oczy i zakochaliśmy się. Spędziliśmy razem dużo czasu. Rozmawialiśmy o tych długich nocnych rozmowach.

los mejores dispositivos anti-envejecimiento en el hogar 2018

Byłaś tak uważna, uwodzicielska, że ​​kręciło mi się w głowie, kiedy cię zobaczyłem. Motyle w moim brzuchu przypominały raczej słonie skaczące w górę i w dół. Nie mogłem spać, nie mogłem jeść, spędzałem dni tylko myśląc o tobie.Po kilku miesiącach zdałem sobie sprawę, że nigdy nie określiliśmy, gdzie stoimy. Więc zapytałem cię bezpośrednio. 'Kim dla Ciebie jestem? Czy jestem twoją dziewczyną? Twoja twarz stała się pusta, ręce trzęsły się, coś wymamrotałeś, ale nie dałeś mi właściwej odpowiedzi.

Nie pamiętam faktycznych słów, ale było to coś w rodzaju, „Wiesz, że właśnie wyszłam ze skomplikowanego związku i nie jestem jeszcze gotowa do popełnienia.” 'Daj mi czas.' „Czy nie możemy umieszczać etykiet na tym, co mamy?” 'Jesteś dla mnie całym światem.'

I kupiłem to gówno. Podobnie jak jego słowa były odpowiednikiem samej prawdy. Nadal nie mogę uwierzyć, że byłam tak naiwna, nieświadoma tego, co się naprawdę działo.Im więcej czasu spędzałem z nim, tym trudniej się w nim zakochałem. Był kimś, kto mógł cię słuchać przez wiele godzin. Zawsze udzielał mi dobrych rad, jak radzić sobie w pewnych sytuacjach. On również mi się zwierzy. Opowiadał mi różne historie o swoim życiu.

Kiedy pojawił się temat byłych, opowiedział mi o niej - o swojej narcystycznej byłej. Jak go zmanipulowała. Po prostu go wykorzystywała, jego życzliwość, pieniądze. Zapłaci za wszystko, czego zapragnie, od ubrań po czesne na uniwersytet. I wiele innych rzeczy. Kochał ją, ale nie widział wyraźnie.

Tak mi go żal. Było mi go żal. Próbowałem być wyrozumiały. Nie wspominałem o oznaczaniu naszej rzeczy niczym. Pomyślałem, że potrzebuje czasu. Był tutaj, był ze mną i to wszystko, czego potrzebowałem.Aż do nocy dostałem od niej wiadomość. Znałem jej imię, tak jak mi powiedział. Byłem wtedy sam w swoim mieszkaniu i pamiętam, że wpatrywałem się w ekran przez pół godziny, zanim odważyłem się spojrzeć na wiadomość.

Wiadomość mówiła: „Wiem, kim jesteś, wiem, że śpisz z moim chłopakiem. Proszę odejdź od niego, przestań wciągać go w swoją toksyczną sieć. On mnie kocha. Bądźmy szczęśliwi. ”

„Co za psycholog.” „Dlaczego jestem toksyczny?” „Skąd ona o mnie wie?” Mój umysł był kulką papki i nie mogłem myśleć prosto. Zignorowałem wiadomość.

Powiedziałem mu o tym, kiedy przyszedł do mnie później. W ogóle zaprzeczył jej. Nazwał ją szaloną. Potem opowiedział mi o niej więcej horrorów. Jak wpłynęła na jego rodzinę, jak spędzała tam dużo czasu, jak wszyscy wywierali na niego presję, by znów się z nią spotkał. Ale że mnie kochał, byłem dla niego zbyt dobry…

mejores alimentos para deshacerse de la grasa del vientre

Kupiłem to wszystko, jak naiwną uczennicę, która nigdy wcześniej nie miała związku. Wszystkie jego historie wydawały się niejasne, czegoś brakowało. Niezależnie od tego postanowiłem zignorować intuicję i podążyłem za głosem serca.

Nadal nie mogę sobie tego wybaczyć.

Uświadomiłem sobie, jaki jestem głupcem, kiedy przysłała mi zdjęcia waszej dwójki, na wzgórzach podczas jazdy rowerem. Nosiłeś kapelusz, który kupiłem ci kilka tygodni temu. I całowałeś ją. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom.

Kiedy więc przyszliście ze swoimi żałosnymi wymówkami, po raz pierwszy zobaczyłem was. Wszystko, co mi powiedziałeś, że ci robiła, było dokładnie tym samym, co mi robiłeś. Jesteś tylko dobrym gawędziarzem, manipulującym gównem, który wykorzystał moje uczucia i grał mnie jako głupca.

una mujer promedio de 50 años parece

Dzwoniłeś, pisałeś SMS-y, twoje wymówki były tak dobre, że prawie mnie oszukałeś. Tęskniłem za tobą. Chciałem cię z powrotem. Na szczęście mam dobrych przyjaciół, którzy przypomnieli mi, że jesteś dobrym gawędziarzem. Przypominali mi, jak bawiliście się moimi uczuciami, jakby były nieistotne.

Najtrudniejszą rzeczą jest teraz wybaczenie sobie, że ci uwierzyłem i uświadomiłem sobie wszystkie te czasy spędzone z tobą, wszystkie te szczególne chwile, tylko ja je odczułem. Ponieważ oczywiście nie jesteś w stanie mieć prawdziwych emocji.

Na koniec chcę tylko powiedzieć, że nie życzę wam nic złego, ale uważajcie na karmę. Karma jest suką.