Spojrzenie na cały czas Kate Middleton nosiła tiarę - Luty 2023

Akcesoria modowe, Nakrycia głowy, Akcesoria do włosów, Instrument ludowy, Nakrycie głowy, Autoharp, Szminka, Przemiana, Tradycja, Śmiech,

Kate Middleton jest znana z wielu rzeczy -wspaniałe włosy, urocze dzieci, zamiłowanie do high street style - ale noszenie tiar nie jest jednym z nich. Podczas gdy księżna jest często widywana w kapeluszu lub fascynatorach, czasy, kiedy nosiła tiarę, są stosunkowo nieliczne. W rzeczywistości nosiła tiarę zaledwie pięć razy. Ostatnio,na dorocznym przyjęciu dyplomatycznymw Pałacu Buckingham 8 grudnia, gdzie księżna wyglądała jak królewska piękność w jednym z ulubionych tiar księżnej Diany.

Nie ma pewności, czy decyzja Kate o rezygnacji w dużej mierze z królewskich nakryć głowy ma związek z przedstawieniem monarchii jako bardziej nowoczesnej i kontaktowej (co często robi, nosząc niedrogą modę ipowtarzające się stroje) lub o tym, jak odróżnić się od księżnej Diany, która miała skłonność do tiary (mniej prawdopodobna odpowiedź, ponieważ Kate częstoprezentuje styl swojej zmarłej teściowej) - a może po prostu chce, aby za każdym razem, gdy wybija błyskotkę, była wyjątkowa. Niezależnie od tego Księżna wygląda absolutnie oszałamiająco za każdym razem, gdy przywdziewa królewskie klejnoty i żałujemy, że nie nosi ich częściej.cómo hacer que tu esposo se sienta especial

Przewiń w dół, aby przyjrzeć się każdemu z rzadkich - ale zawsze zapierających dech w piersiach - momentów tiary Kate Middleton:

Reklama - czytaj dalej poniżej8 grudnia 2016 r

Na dorocznym przyjęciu dyplomatycznym, które odbyło się w Pałacu Buckingham, księżna ubrała swoją rubinową suknię Jenny Packham w tiarę z węzłem kochanka Cambridge - ulubioną przez księżną Diany.

Ta wspaniała pamiątka jest w rodzinie od 1913 roku, kiedy to królowa Maria zleciła jej wykonanie królewskiemu jubilerowi Garrardowi. Posiada 19 diamentowych łuków nad rzędem pereł.8 grudnia 2015

Księżna nosiła wcześniej tiarę Cambridge Lover's Knot Tiara na dorocznym przyjęciu dyplomatycznym w 2015 roku, w połączeniu z szaroniebieską suknią Alexandra McQueena.

¿La clase de spinning es buena para bajar de peso?
20 października 2015

Ubrana w rodzinną czerwoną suknię Jenny Packham, Kate Middleton miała na sobie tiarę kwiatu lotosu, uczestnicząc w państwowym bankiecie dla prezydenta Chin w Pałacu Buckingham. Ten kawałek był pierwotnie naszyjnikiem podarowanym Królowej Matce w 1923 roku, ale szybko przekształciła go w tiarę.

3 grudnia 2013

Na dorocznym przyjęciu dyplomatycznym w 2013 r. Księżna miała na sobie niemal identyczny strój, jaki miała na sobie na uroczystość w 2015 r. Niebieska sukienka Alexandra McQueena i kolczyki pożyczone od królowej Elżbiety były takie same, ale przy okazji 2013 roku Kate zdecydowała się na tiarę kwiatu lotosu. .cómo darle una buena mamada a un chico
29 kwietnia 2011

W dniu ślubu księżna uzupełniła swoją suknię ślubną Alexandra McQueena dramatycznym welonem, który został zakotwiczony przez tiarę Cartier Halo Scroll Tiara, wypożyczoną od królowej Elżbiety.

Ten wspaniały diamentowy brylant został stworzony przez Cartiera w 1936 roku na polecenie króla Jerzego VI - podarował go swojej żonie królowej Elżbiecie, Królowej Matce, trzy tygodnie przed wstąpieniem na tron. Delikatny nakrycie głowy przywołuje na myśl nowoczesną elegancję, dzięki czemu jest idealnym wyborem na dzień ślubu Kate.