Długie Fusilli Z Mini Papryczką, Cukinią i Fetą - Sierpień 2022

Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:447Plony:6Czas gotowania:0godzinydwadzieściamin Czas całkowity:0godziny28min Składniki2 łyżki stołowe. Oliwa z oliwek 1 lb. papryka dla niemowląt 1 duża czerwona cebula 1 lb. długi makaron fusilli dwa cukinia 1/2 c. Oliwki Calamata 6 oz. ser feta 1/2 łyżeczki świeżo zmielony pieprzTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Zagotuj duży garnek osolonej wody.
  2. W międzyczasie rozgrzej oliwę z oliwek na średnim ogniu w piekarniku holenderskim o pojemności 5 litrów; dodaj paprykę i cebulę i wymieszaj do połączenia. Przykryj garnek; gotować 10 minut, często mieszając.
  3. Dodaj makaron do wrzącej wody; gotować zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu. Podczas gotowania makaronu dodaj cukinię i oliwki do mieszanki cebuli i gotuj bez przykrycia przez 10 minut, często podrzucając, aż warzywa będą miękkie.
  4. Odcedź makaron, zostawiając 1/2 szklanki wody do gotowania. Dodaj makaron do sosu warzywnego z serem feta, czarnym pieprzem i wodą do gotowania; podrzucenie. Przełóż do miski do serwowania makaronu.
Długie Fusilli Z Mini Papryczką, Cukinią i Fetą Tina Rupp