Nachos z homarem - Styczeń 2022

Restauracja Redo: Sugerujemy podzielenie naszych nachos, ale nawet jeśli zjesz cały talerz, zaoszczędzisz 526 kalorii i 46 gramów tłuszczu w porównaniu z Nachosami z homarem Red Lobster, które mają 1090 kalorii i 64 gramów tłuszczu. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:282Plony:dwaSkładniki1 Cz. gotowane mięso homara 1/4 c. salsa kupiona w sklepie 2 łyżki stołowe. posiekana papryka jalapeño z pestkami 1 łyżka. świeży sok z limonki 36 Chipsy tortilla 1/2 c. skrobia kukurydziana do. mleko o niskiej zawartości tłuszczu (1%) do. rozdrobniony ser cheddar o obniżonej zawartości tłuszczu do. rozdrobniony ser Jack o obniżonej zawartości tłuszczu lub mieszanka serów meksykańskichTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W średniej misce wymieszaj homara, salsę, jalapeño, sok z limonki i sól koszerną do smaku.
  2. Połóż frytki na półmisku.
  3. W małym rondelku wymieszaj skrobię kukurydzianą z mlekiem. Podgrzać do wrzenia, często ubijając. Dodaj ser; zdjąć z ognia i ubijać do uzyskania gładkości. Dodaj sól koszerną do smaku.
  4. Nałóż mieszankę homara na frytki. Polać sosem serowym; podawać natychmiast, w razie potrzeby z beztłuszczową kwaśną śmietaną.
Nachos z homarem Tina RuppRestauracja Redo: Sugerujemy podzielenie naszych nachos, ale nawet jeśli zjesz cały talerz, zaoszczędzisz 526 kalorii i 46 gramów tłuszczu w porównaniu z Nachosami z homarem Red Lobster, które mają 1090 kalorii i 64 gramów tłuszczu.